X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Kręgosłup
pokój dziecka
Opracowanie: Moll
Źródło: Moll

Zadbaj o zdrowy kręgosłup dziecka

Schorzenia kręgosłupa są jednymi z najczęstszych chorób wieku dziecięcego. Szacuje się, że cierpi na nie blisko 90%* dzieci i młodzieży, a ich przyczyną jest m.in. zła postawa podczas siedzenia.
Dziecko śpiące
Opracowanie: Janpol
Źródło: Janpol

Pierwszy dzwonek

Bóle głowy i problemy z koncentracją. To pierwszy dzwonek, który może świadczyć o tym, że z kręgosłupem dzieje się coś niedobrego. Objawom tym warto dokładnie przyjrzeć się zwłaszcza teraz, kiedy dzieci wracają do szkoły, a aktywność na świeżym powietrzu zamienią na czas przy biurku.
pas ciążowy
Opracowanie: Nixie

Sposób na ból pleców w ciąży

W czasie ciąży okrągły brzuszek niewątpliwie dodaje uroku kobiecie. Z przyjemnością patrzy się na przyszłe mamy, które z dumą prezentują swoje krągłości. Niestety wciąż powiększający się brzuszek może stać się również przyczyną niezbyt przyjemnych dolegliwości min. bólu kręgosłupa w okolicy krzyżowej.
suplement diety

Żelazo i kwas foliowy sprzymierzeńcami ciąży

Prawidłowy poziom kwasu foliowego i żelaza w organizmie jest niezwykle ważny zwłaszcza dla przyszłych matek i ich nienarodzonych dzieci. Zgromadzone jeszcze przed ciążą w odpowiedniej ilości żelazo i kwas foliowy zapewnią dziecku prawidłowy rozwój już od chwili poczęcia. Żelazo nie jest jednak dostarczane w wystarczających ilościach z pożywieniem.
Stelaż łóżka
Opracowanie: Beds.pl
Źródło: Beds.pl

Przepis na dobry sen

Ze snem jest jak z gotowaniem: osiągnięcie zamierzonego efektu zależy od starannego doboru poszczególnych składników. Nawet najbardziej wyrafinowana potrawa raczej straci smak, jeśli jeden z nich będzie gorszej jakości. Na co zwrócić uwagę kupując łóżko do naszej sypialni? Odpowiedź serwują nam specjaliści Beds.pl.
Codzienna aktywność
Opracowanie: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu

Jak dbać o kręgosłup?

Największy wpływ na „kondycję” naszego kręgosłupa ma nasz tryb pracy i wypoczynku. Jeśli większość dnia spędzamy w pozycji siedzącej nasze mięśnie brzucha a także grzbietu i pośladów znacznie się osłabiają. A to przecież od ich pracy zależy zdrowie i prawidłowa postawa naszego kręgosłupa. Nic jednak nie zastąpi codziennej porcji ruchu, dbania o prawidłową wagę ciała oraz uzupełniania niedoborów witamin i minerałów poprzez zbilansowaną dietę oraz sprawdzone suplementy z apteki.
Stelaż dla komfortu
Opracowanie: Fabryka Materacy Janpol
Źródło: Fabryka Materacy Janpol

Stelaż dla komfortu

Stelaż to, obok wygodnego łóżka i odpowiedniego materaca, gwarant komfortowego snu. Warto w niego zainwestować, by poczuć się naprawdę wyspanym.
kobieta
Opracowanie: Hipseat
Źródło: www.babymama.pl

Nosimy malucha… bez bólu!

Maluchy najlepiej czują się w ramionach rodziców. Potrzeba bliskiego kontaktu z mamą i tatą, wyrażana płaczem lub marudzeniem, powinna być w pełni zaspokajana. Znajomy zapach i głos oraz bicie matczynego serca dają dziecku poczucie bezpieczeństwa i umacniają więź emocjonalną z rodzicem.
jadalnia meble KLOSE
Opracowanie: KLOSE

Wybór mebli, a problemy z kręgosłupem

Bóle kręgosłupa są zmorą naszych czasów i dotyczą olbrzymiej części populacji osób dorosłych. Mogą być wynikiem wad rozwojowych, z reguły są jednak skutkiem zaniedbań.
Kołdra Tempur-Fit Light
Opracowanie: Tempur
Źródło: Tempur

Nie wysypiasz się? Zmień materac

Bezsenność, problemy z koncentracją oraz ciągłe uczucie zmęczenia – ich powodem może być wysłużony materac. Jeśli nie podpiera już właściwie naszego kręgosłupa, a wgłębienia powodują, że budzimy się zmęczeni – pora go zmienić!
1 2