X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Rynek
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

NewConnect - podstawowe informacje

I. Jak rozumieć pojęcie NewConnect?
NewConnect to rynek w oparciu o który realizowany jest obrót akcjami w alternatywnym systemie organizowanym przez GPW w Warszawie (która określa wymogi dopuszczenia emitentów do obrotu). Spółki NewConnect notowane są poza tzw. rynkiem regulowanym. Podmiotami emitującymi papiery wartościowe są przede wszystkim nieduże firmy o wysokiej dynamice rozwoju.
zbiorniki, zbiorniki na paliwo
Źródło: http://environmental.kingspan.pl/

Pojemniki na paliwo

Zbiorniki na paliwo to znakomite rozwiązanie dla osób, które wiele podróżują, dlatego że najczęściej mają sporą objętość, co umożliwia pokonanie dłuższego dystansu bez przymusu zatrzymywania pojazdu na stacjach benzynowych.
Kalendarz
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Czy znasz swoje prawa – urlop to ważna rzecz

Wakacje to czas, kiedy najwięcej decyduje się na wzięcie urlopu.Często w czasie wakacyjnych miesięcy planujemy sobie czternaście dni, które będziemy mieć wolne. Czasami bywa tak, że pracownicy decydują się na dłuższy urlop wypoczynkowy na jesień, lub w czasie wiosny. Zwłaszcza, gdy wybierają się do egzotycznych krajów, gdzie tych parę tygodni nie robi różnicy gdy idzie o temperaturę, lub odpoczywają aktywnie. Wędrówki górskie o wiele lepiej uprawia się jesienią niż w środku lipca, gdy w górach głównie pada deszcz.
Busy Kraków
Źródło: www.minitrans-busy.pl

Czym jeździć po Krakowie i okolicach?

Kraków, starodawna siedziba królów polskich, jest jedynym z najbardziej dziejowych miast , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma zabytkami oraz zamkiem królewskim na Wawelu, magnetyzuje nie tylko polskich wojażerów ale i zagranicznych. Zanim jednak wybierzemy się na zwiedzanie Krakowa i okolic, warto zastanowić się, jak podróżować w wybrane przez nas lokalizacje oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
Opracowanie: BAKOKO

Przygotowania do zakupu pierwszego mieszkania

Jedna z najtrudniejszych decyzji w życiu to wybór pierwszego mieszkania Wrocław. Szukamy świetnej okazji, jednak jak na nią polować? Lepiej wybierać z rynku wtórnego, czy lepiej pierwotnego? Istotne są powstrzymanie emocji i spokojna analiza. Zakup mieszkania w dużym mieście bywa wyzwaniem. Cały proces należy przystosować do własnychchęci i ułożyć sobie plan działań. Wszystko musi być zaplanowane, szczególnie gdy wymagamywieloletniego mieszkania, Wrocław i inne duże miasta zachęcają pięknymi osiedlami.
wnętrze biura

Wrocław i rynek nieruchomości

Każdy chce swoje lokum, jednak konto protestuje? To typowy problem wszystkich młodych ludzi, trudno też na niego znaleźć rozwiązanie. Również rynek lokali dla biur nie jest łatwy, choć można wyszukać okazje jak przykładowo na stronie http://www.nieruchomosci.surfland.pl. W artykule dokładniej dowiemy się jakie są realia rynku lokali we Wrocławiu.
Studenci
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Turystyka i rekreacja - czy warto studiować?

Każdy absolwent liceum, który planuje podjąć studia magisterskie, zostaje postawiony przed poważnym wyborem - który kierunek kształcenia wybrać? To szczególnie istotna decyzja, ponieważ ma ona wpływ nie tylko na kolejne 5 lat życia młodej osoby ale także na jego późniejszą karierę zawodową i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie ułatwia chwiejna sytuacja na rynku pracy, który w minionych latach zmienia się ustawicznie, wraz ze zmianami światowej i ogólnokrajowej koniunktury.
Inwestycje, nieruchomości
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Obligacje komunalne, obligacje skarbowe, obligacje korporacyjne

Nasze państwo ze stabilnym wzrostem PKB i kurczącym się zadłużeniem wyróżnia się na tle UE. Oznacza to, że obligacje skarbowe mogą się pochwalić wzrastającą popularnością i mają zaufaniekupujących, a obligacje korporacyjne zapewniają niezłe zyski. W tym niedługim artykule opiszę trzy rodzaje obligacji, bo ten rok to perfekcyjna szansa, by zainwestować i bezpiecznie pomnożyć swoje pieniądze.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Mieszkania w Poznaniu na sprzedaż

teraz jest coraz więcej mieszkań w Poznaniu na sprzedaż. Gros z nich pochodzi na pewno z rynku wtórnego, jednak także firmy deweloperskie Poznań budują nowe nieruchomości. Mają one tę przewagę nad używanymi, że znajduje się w nich dużo dodatkowych udogodnień, takich jak monitoring, place zabaw, wideofony itp., których często nie ma w starym budownictwie. Przykładowo deweloper Poznań proponuję mieszkania o podwyższonym standardzie.
Opracowanie: TEKTUM

Zmiany na rynku sprzedaży domów

Od zeszłego miesiąca na rynku domów jednorodzinnych jesteśmy świadkami krachu. Nie jest to dobra wiadomość dla firm pośredniczących i osób, które planują sprawnie i korzystnie sprzedać nieruchomość. Patrząc inaczej, to wspaniaławiadomość dla każdego, kto chce kupić domek w ultra niskiej cenie!
1 2