X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Rynek
balkony
Opracowanie: Schöck
Źródło: Schöck

Najbardziej użyteczne profile

Na krajowym rynku są do wyboru różnorakiego rodzaju profile balkonowe. Wszystko zależy od tego, z jakiej posadzki jest zrobiony balkon. I tak na przykład mamy profil okapowy dla balkonów z podłogą żywiczną drenażową. Przeznaczony jest on do wykończenia skrajów balkonów. Wyprodukowany jest z aluminium pokrytego powłoką poliestrową. Bardzo dobrze odprowadza wodę z posadzki i jest trwały na korozję oraz czynniki pogodowe.
Opracowanie: BAKOKO

Przygotowania do zakupu pierwszego mieszkania

Jedna z trudniejszych decyzji życiowych to wybór pierwszego mieszkania Wrocław. Szukamy promocji, ale jak na nią polować? Powinniśmy kupować z rynku pierwotnego, czy raczej wtórnego? Istotne są brak pośpiechu i spokój. Kupno mieszkania w dużym mieście bywa wyzwaniem. Akcję poszukiwawczą musimy dopasować do własnychchęci i stworzyć plan działań. Wszystkie kroki powinny być rozważone, szczególnie jeśli potrzebujemyprzyszłościowego mieszkania, Wrocław i inne duże miasta kuszą pięknymi osiedlami.
zbiorniki, zbiorniki na paliwo
Źródło: http://environmental.kingspan.pl/

Pojemniki na paliwo

Zbiorniki na paliwo to idealne rozwiązanie na rzecz osób, które sporo jeżdżą, gdyż w większości wypadków posiadają sporą objętość, co zapewnia przebycie dłuższego dystansu bez przymusu zatrzymywania samochodu na stacjach benzynowych.
wnętrze biura

Wrocław i rynek nieruchomości

Każdy chce własne mieszkanie, ale portfel świeci pustkami? To dość znany problem wielu młodych ludzi, nie najłatwiej także go rozwiązać. Również rynek nieruchomości dla firm nie jest łatwy, choć można znaleźć lokale jak choćby na stronie http://www.nieruchomosci.surfland.pl. W artykule dokładniej poznamy realia rynku lokali we Wrocławiu.
Biżuteria Diva
Opracowanie: Diva
Źródło: Diva

Jak upiększyć ubranie?

Biżuteria może być idealną ozdobą. Uzupełnienie w ten sposób ubioru może dodać mu klasy, wyeksponować odpowiednie elementy, fakturę. Tego rodzaju akcesoria potrafią poprawić humor i dodać nam blasku. Powinnyśmy zatem kupować jedyne w swoim rodzaju i doskonale zrobione kolczyki, naszyjniki czy inne ozdoby.
Studenci
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Turystyka i rekreacja - czy warto studiować?

Każdy absolwent szkoły średniej, który zamierza podjąć studia magisterskie, staje przed istotnym wyborem - który kierunek nauki wybrać? To szczególnie ważna decyzja, dlatego, że wpływa ona nie tylko na kolejne 5 lat życia młodego człowieka ale także na jego późniejszą pracę zawodową i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie ułatwia chwiejna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w kilku ostatnich latach zmienia się dynamicznie, razem ze zmianami globalnej i ogólnokrajowej koniunktury.
Kalendarz
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Czy znasz swoje prawa – urlop to ważna rzecz

Wakacje to czas, gdy najwięcej osób podejmuje decyzję o wzięciu urlopu.Najczęściej w czasie wakacyjnych miesięcy wybieramy sobie dwa tygodnie, które będziemy mieć wolne. Czasem zdarza się, że pracownicy decydują się na dłuższy urlop wypoczynkowy na jesień, lub wczesną wiosną. W szczególności, jeśli jadą do ciepłych krajów, gdzie tych kilka tygodni nie wpływa na zmiany gdy chodzi o pogodę, albo wypoczywają aktywnie. Górskie wyprawy o wiele lepiej uprawia się we wrześniu i październiku niż w połowie lata, kiedy w górskich okolicach głównie leje.
Busy Kraków
Źródło: www.minitrans-busy.pl

Czym jeździć po Krakowie i okolicach?

Kraków, dawna stolica Polski, jest jedynym z najbardziej wiekowych miast , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma atrakcjami turystycznymi oraz zamkiem królewskim na Wawelu, zaprasza nie tylko lokalnych przyjezdnych ale i zagranicznych. Zanim jednak pojedziemy do Krakowa i okolic, warto zastanowić się, jak dotrzeć w wybrane przez nas lokalizacje oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
Inwestycje, nieruchomości
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Obligacje komunalne, obligacje skarbowe, obligacje korporacyjne

Polska ze równym wzrostem gospodarczym i kurczącym się zadłużeniem wyróżnia się na tle Europy. Powoduje to, że obligacje skarbowe cechują się wzrastającą popularnością i posiadają zaufaniekupujących, a obligacje korporacyjne przynoszą niezłe zyski. W tym krótkim artykule opiszę trzy rodzaje obligacji, bo ten rok to idealna okazja, by zainwestować i bezpiecznie pomnożyć swoje pieniądze.
Opracowanie: TEKTUM

Zmiany na rynku sprzedaży domów

Od zeszłego miesiąca na rynku budownictwa jednorodzinnego obserwujemy oznaki krachu. Nie jest to dobra wieść dla deweloperów i osób, które planują w krótkim czasie i opłacalnie sprzedać nieruchomość. Z drugiej strony, to fantastyczna informacja dla każdego, kto pragnie upolować domek w mocno niskiej cenie!
1 2