X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Rynek
balkony
Opracowanie: Schöck
Źródło: Schöck

Doskonałe profile balkonowe i tarasowe

Na krajowym rynku są do wyboru różnorakiego rodzaju profile balkonowe. Wszystko jest zależne od tego, z jakiego rodzaju posadzki jest wykonany balkon. I tak na przykład mamy profil okapowy dla balkonów z podłogą żywiczną drenażową. Nadaje się on do wykończenia brzegów balkonów. Wykonany jest z aluminium pokrytego powłoką poliestrową. Bardzo dobrze odprowadza wodę z posadzki i jest wytrzymały na korozję oraz czynniki meteorologiczne.
Opracowanie: BAKOKO

Przygotowania do zakupu pierwszego mieszkania

Jedna z trudniejszych decyzji życiowych to wybór mieszkania Wrocław. Każdy szuka promocji, jednak gdzie ją upolować? Czy wybierać z rynku wtórnego, czy lepiej pierwotnego? Pomocne są brak pośpiechu i spokój. Zakup mieszkania w wielkim mieście bywa wyzwaniem. Poszukiwania musimy przystosować do osobistychchęci i ułożyć sobie konkretny plan działań. Wszystko musi być przemyślane, szczególnie jeżeli szukamywieloletniego mieszkania, Wrocław i inne polskie miasta zachęcają nowoczesnymi osiedlami.
zbiorniki, zbiorniki na paliwo
Źródło: http://environmental.kingspan.pl/

Pojemniki na paliwo

Zbiorniki na paliwo to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które sporo podróżują, jako że z reguły mają dużą objętość, co gwarantuje przebycie dłuższego dystansu bez konieczności zatrzymywania pojazdu na stacjach benzynowych.
wnętrze biura

Wrocław i rynek nieruchomości

Dobrze by było mieć własne lokum, jednak portfel przechowuje za mało zer? To typowy problem dużej liczby młodych małżeństw, nie najłatwiej również na niego znaleźć rozwiązanie. Również rynek lokali dla biur nie jest łatwy, choć można wyszukać okazje jak choćby na stronie http://www.nieruchomosci.surfland.pl. W artykule dokładniej dowiemy się jakie są realia rynku lokali we Wrocławiu.
Biżuteria Diva
Opracowanie: Diva
Źródło: Diva

Biżuteria handmade

Biżuteria jest doskonałą ozdobą. Dopełnienie tym sposobem ubrania może dodać mu klasy, podkreślić najładniejsze elementy, barwy. Tego typu dodatki mogą poprawić nastrój i dodać nam tego „czegoś”. Powinnyśmy więc kupować unikatowe i wspaniale zrobione kolczyki, wisiory czy inne ozdoby.
Studenci
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Turystyka i rekreacja - czy warto studiować?

Każdy absolwent szkoły średniej, który zamierza rozpocząć studia magisterskie, staje przed ważnym wyborem - który kierunek kształcenia wybrać? Jest to zwłaszcza istotna decyzja, dlatego, że ma ona wpływ nie tylko na kolejne 5 lat życia młodej osoby ale także na jego późniejszą karierę zawodową i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie ułatwia niepewna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w ostatnich sezonach zmienia się ustawicznie, razem ze zmianami globalnej i krajowej koniunktury.
Kalendarz
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Masz prawo do urlopu – dowiedz się więcej

Wakacje to ten moment, gdy najwięcej ludzi decyduje się na wzięcie urlopu.Często w okresie wakacyjnych miesięcy planujemy sobie dwa tygodnie, które będziemy mieć wolne. Czasem bywa tak, że pracownicy decydują się na dłuższy urlop wypoczynkowy jesienią, albo wczesną wiosną. Szczególnie, jeżeli jadą do ciepłych miejsc, gdzie tych parę tygodni nie robi różnicy gdy idzie o pogodę, lub spędzają wolne dni aktywnie. Górskie wyprawy o wiele lepiej uprawia się w czasie jesiennych miesięcy niż w połowie lipca, kiedy w górskich okolicach przez większość czasu pada deszcz.
Busy Kraków
Źródło: www.minitrans-busy.pl

Czym podróżować po aglomeracji krakowskiej i sąsiedztwie?

Kraków, dawna stolica Polski, jest jedynym z najbardziej wiekowych miast , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma atrakcjami turystycznymi oraz zamkiem królewskim na Wawelu, przyciąga nie tylko krajowych zwiedzających ale i zagranicznych. Zanim jednak wybierzemy się na zwiedzanie Krakowa i okolic, warto zastanowić się, jak podróżować w wybrane przez nas zabytki oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
Inwestycje, nieruchomości
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Wykup bezpieczne obligacje skarbowe

Nasz kraj ze równym wzrostem PKB i malejącym długiem odznacza się na tle Europy. Oznacza to, że obligacje skarbowe mogą się pochwalić wzrastającą popularnością i mają zaufaniekupujących, a obligacje korporacyjne przynoszą niezłe zyski. W tym niedługim artykule opiszę trzy typy obligacji, bo nadchodzące lata to idealna szansa, by zainwestować i bezpiecznie pomnożyć swoje pieniądze.
Opracowanie: TEKTUM

Zmiany na rynku sprzedaży domów

Od maja na rynku domów jednorodzinnych jesteśmy świadkami krachu. Nie jest to optymistyczna wiadomość dla deweloperów i osób, które pragną w krótkim czasie i korzystnie sprzedać nieruchomość. Jest to za to wyśmienitawiadomość dla każdego, kto chce złowić domek w ultra przystępnej cenie!
1 2