X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Rynek
balkony
Opracowanie: Schöck
Źródło: Schöck

Najbardziej użyteczne profile

Na polskim rynku są do wyboru przeróżnego typu profile balkonowe. Wszystko uzależnione jest od tego, z jakiego rodzaju posadzki jest stworzony balkon. I tak na przykład mamy profil okapowy dla balkonów z posadzką żywiczną drenażową. Przeznaczony jest on do wykończenia brzegów balkonów. Wykonany jest z aluminium pokrytego powłoką poliestrową. Skutecznie odprowadza wodę z posadzki i jest odporny na korozję oraz czynniki atmosferyczne.
Opracowanie: BAKOKO

Przygotowania do zakupu pierwszego mieszkania

Jedna z trudniejszych decyzji życiowych to wybór pierwszego mieszkania Wrocław. Szukamy promocji, ale jak na nią polować? Powinniśmy kupować z rynku pierwotnego, czy raczej wtórnego? Istotne są brak pośpiechu i spokój. Kupno mieszkania w dużym mieście bywa wyzwaniem. Akcję poszukiwawczą musimy dopasować do własnychchęci i stworzyć plan działań. Wszystkie kroki powinny być rozważone, szczególnie jeśli potrzebujemyprzyszłościowego mieszkania, Wrocław i inne duże miasta kuszą pięknymi osiedlami.
zbiorniki, zbiorniki na paliwo
Źródło: http://environmental.kingspan.pl/

Pojemniki na paliwo

Zbiorniki na paliwo to idealne rozwiązanie na rzecz osób, które sporo jeżdżą, gdyż w większości wypadków posiadają sporą objętość, co zapewnia przebycie dłuższego dystansu bez przymusu zatrzymywania samochodu na stacjach benzynowych.
wnętrze biura

Wrocław i rynek nieruchomości

Dobrze by było mieć własne lokum, jednak konto świeci pustkami? To popularny kłopot wszystkich młodych małżeństw, niełatwo również go rozwiązać. Również rynek lokali dla firm nie jest łatwy, choć można wyszukać lokale jak choćby na stronie http://www.nieruchomosci.surfland.pl. W artykule bardziej szczegółowo dowiemy się jakie są realia rynku lokali we Wrocławiu.
Biżuteria Diva
Opracowanie: Diva
Źródło: Diva

Jak upiększyć ubranie?

Biżuteria jest wspaniałą ozdobą. Uzupełnienie w ten sposób stroju może dodać mu klasy, wyeksponować najładniejsze elementy, fakturę. Tego rodzaju akcesoria mogą poprawić nastrój i dodać nam blasku. Należy zatem nabywać unikatowe i wspaniale zrobione kolczyki, wisiory czy inne ozdoby.
Studenci
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Turystyka i rekreacja - czy warto studiować?

Każdy absolwent szkoły średniej, który planuje rozpocząć studia magisterskie, zostaje postawiony przed istotnym wyborem - jaki kierunek nauki wybrać? To zwłaszcza istotna decyzja, dlatego, że wpływa ona nie tylko na następne kilka lat życia młodej osoby ale także na jego późniejszą karierę i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie upraszcza chwiejna sytuacja na rynku pracy, który w ostatnich sezonach zmienia się ustawicznie, razem ze zmianami światowej i ogólnokrajowej koniunktury.
Kalendarz
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Czy znasz swoje prawa – urlop to ważna rzecz

Wakacje to czas, gdy najwięcej osób podejmuje decyzję o wzięciu urlopu.Najczęściej w czasie wakacyjnych miesięcy wybieramy sobie dwa tygodnie, które będziemy mieć wolne. Czasem zdarza się, że pracownicy decydują się na dłuższy urlop wypoczynkowy na jesień, lub wczesną wiosną. W szczególności, jeśli jadą do ciepłych krajów, gdzie tych kilka tygodni nie wpływa na zmiany gdy chodzi o pogodę, albo wypoczywają aktywnie. Górskie wyprawy o wiele lepiej uprawia się we wrześniu i październiku niż w połowie lata, kiedy w górskich okolicach głównie leje.
Busy Kraków
Źródło: www.minitrans-busy.pl

Czym jeździć po Krakowie i okolicach?

Kraków, historyczne miasto stołeczne, jest jedynym z najstarszych miast , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma miejscami godnymi polecenia oraz zamkiem królewskim na Wawelu, zaprasza nie tylko krajowych turystów ale i zagranicznych. Zanim jednak pojedziemy do Krakowa i okolic, warto zastanowić się, jak podróżować w wybrane przez nas lokalizacje oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
Inwestycje, nieruchomości
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Obligacje komunalne, obligacje skarbowe, obligacje korporacyjne

Nasze państwo ze stałym wzrostem PKB i kurczącym się długiem wyróżnia się na tle Unii Europejskiej. Powoduje to, że obligacje skarbowe cechują się większym wzięciem i posiadają zaufanie inwestorów, a obligacje korporacyjne zapewniają wysokie profity. W tym niedługim tekście opiszę trzy rodzaje obligacji, bo obecne czasy to idealna okazja, by zainwestować i bezpiecznie pomnożyć swoje oszczędności.
Opracowanie: TEKTUM

Zmiany na rynku sprzedaży domów

Od zeszłego miesiąca na rynku budownictwa jednorodzinnego obserwujemy oznaki krachu. Nie jest to dobra wieść dla deweloperów i osób, które planują w krótkim czasie i opłacalnie sprzedać nieruchomość. Z drugiej strony, to fantastyczna informacja dla każdego, kto pragnie upolować domek w mocno niskiej cenie!
1 2