X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Skil
Nowa podkaszarka z drążkiem teleskopowym
Opracowanie: Skil
Źródło: Skil

Wygodne przycinanie trawnika

Podkaszarka marki Skil wyróżnia się łatwą regulacją wysokości pracy, wydajnym silnikiem o mocy 250 W oraz 2-niciowym systemem cięcia gwarantującym efektywną pracę. Podkaszarka jest dostępna w atrakcyjnej, ofercie specjalnej, z wysokiej jakości nożycami do cięcia roślin gratis oraz poręczną torbą.
Nowa dmuchawa ogrodowa
Opracowanie: Skil
Źródło: Skil

Łatwe sprzątanie liści w ogrodzie

W nowej ofercie narzędzi ogrodowych Skil Urban Series znajduje się dmuchawa ogrodowa. Model 0790 to wielofunkcyjne narzędzie ułatwiające sprzątanie liści, które charakteryzuje się dużą mocą oraz szybkim przełączaniem funkcji nadmuchu oraz ssania. Dmuchawa ogrodowa to urządzenie, które docenią wszyscy fani mniejszych i większych ogródków. Pozwala zachować porządek w ogrodzie i przyda się szczególnie w sezonie jesiennym. Produkt dostępny jest w sprzedaży od marca 2011 roku.
Nowa kosiarka elektryczna w programie narzędzi ogrodowych Skil Urban Series.
Opracowanie: Skil
Źródło: Skil

Wydajna i cicha kosiarka Skil

W nowej ofercie narzędzi ogrodowych Skil Urban Series nie mogło zabraknąć kosiarki elektrycznej. Kosiarka (model 0710) została wyposażona w wydajny, bezszczotkowy silnik indukcyjny zapewniający długą żywotność oraz niski poziom hałasu. Dzięki składanemu uchwytowi urządzenie nie wymaga dużo miejsca do przechowywania. Kosiarka, podobnie jak pozostałe narzędzia ogrodnicze Skil, jest dostępna w sprzedaży od marca.
Sekator marki Skil
Opracowanie: Skil
Źródło: Skil

Komfortowe przycinanie żywopłotów

Sekator to kolejny produkt, który znalazł się w ofercie narzędzi ogrodowych Skil Urban Series, która skierowana jest dla miłośników ogrodów mieszkających w miastach, gdzie zielona przestrzeń jest zazwyczaj dość ograniczona. Sekator (model 0740) z wydajnym silnikiem o mocy 450 W posiada unikalną funkcją Grip Cut zapewniającą bezpieczne przycinanie pędów i gałęzi.
Nowe nożyce bezprzewodowe w programie narzędzi ogrodowych Skil Urban Series.
Opracowanie: Skil
Źródło: Skil

Poręczne i bezprzewodowe nożyce ogrodowe

Poręczne i bezprzewodowe nożyce (model 0750) do przycinania krzewów, małych żywopłotów, a nawet krawędzi trawnika to kolejna propozycja Skil w ramach programu ogrodowego Skil Urban Series. Nożyce wyróżniają się prostym, beznarzędziowym systemem wymiany ostrzy ‘Clic’. Urządzenie jest doskonałą ofertą dla miłośników ogrodów mieszkających w miastach. Sprawdzą się np. przy pielęgnacji kompozycji z krzewów ozdabiających miejski balkon, jak również przy pielęgnacji trawnika.