X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Okna drewniane
Okno Capital
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

Drewniane okna a komfort mieszkania

Przez okna do pomieszczeń dociera cenne światło słoneczne. Chronią one także przed zimnem i hałasem, mając dzięki temu istotny wpływ na samopoczucie domowników. W dobrze oświetlonym, ciepłym oraz wyciszonym domu mieszka się przyjemnie i wygodnie. Drewniana stolarka okienna firmy Stolbud Włoszczowa spełnia najwyższe standardy techniczno-użytkowe, zapewniając komfort przebywania we wnętrzach. Stanowi także elegancką ozdobę budynku.
drewniane okna
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

Dowolny kształt i wymiar okien

Okna Standard, znane ich użytkownikom z bardzo dobrych parametrów technicznych i korzystnej ceny, zyskały zupełnie nowy wygląd. Z myślą o bardziej wymagających klientach firma Stolbud poszerzyła kolekcję o oryginalne wykonania w kolorach naturalnego drewna i w różnych kształtach...
Przekrój okna ELITE 92 ALU z nakładką aluminiową
Opracowanie: Sokółka Okna i Drzwi S.A.
Źródło: Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Aluminium bez dopłaty

Tylko do końca maja okna drewniane ELITE 92 zostaną bez dodatkowych opłat wyposażone w nakładkę aluminiową. To wiosenna promocja dla klientów Sokółka Okna i Drzwi S.A.
Stolarka okienna
Opracowanie: Doğuş Kozal
Źródło: http://www.flickr.com/photos/dogus37/2041093984/

Stolarka okienna

Rynek stolarki otworowej jest bogaty. Wybierając okna do naszego domu powinniśmy wziąć pod uwagę podstawowe parametry. Dobra izolacyjność cieplna i akustyczna, szczelność i funkcjonalność to cechy pierwszorzędne. Nie bez znaczenia jest więc wybór materiału z którego zostały one wykonane.
konserwacja okien schemat
Opracowanie: Winkhaus
Źródło: Winkhaus

Błędy popełniane podczas konserwacji i pielęgnacji okien

Nowoczesne okna z PCW lub drewna – z okuciem obwiedniowym i szybą zespoloną – to w Polsce już standard. I choć praktycznie każdy nowy budynek i większość remontowanych takie okna posiada, próżno szukać użytkowników, którzy potrafią je właściwie pielęgnować. Jakie błędy najczęściej popełniamy i jak ich unikać, wyjaśnia Janusz Grześkowiak, szef działu doradztwa technicznego firmy Winkhaus.
Okna OKNOPLAST Kraków
Opracowanie: OKNOPLAST Kraków
Źródło: OKNOPLAST Kraków

Elegancja i trwałość - okna PVC w kolorach drewnopodobnych

Wybór odpowiednich okien to niełatwe zadanie. Drewniane czy PVC - to jeden z najczęstszych dylematów w tym przypadku. Podjęcie decyzji mogą nam ułatwić nowoczesne okna PVC, których proces wytwarzania pozwala na uzyskanie trwałych i eleganckich kolorów drewnopodobnych.
Nowy standard wyposażenia okien drewnianych
Opracowanie: Sokółka Okna i Drzwi S.A.
Źródło: Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Nowy standard wyposażenia okien drewnianych

Sokółka okna i Drzwi S.A. wzbogaca standardowe wyposażenie okien drewnianych. Od 1 sierpnia klienci dostaną więcej korzyści. Każdy model okien drewnianych i drewniano-aluminiowych zostanie wyposażony w blokadę błędnego położenia klamki oraz ciepłą ramkę THERMIX.
Nowy kolor Bianco w ofercie firmy OknoPlus
Opracowanie: GutPR
Źródło: GutPR

Jej wysokość biel

Białe, drewniane okna przywodzą na myśl idylliczną aurę letniego domku z tarasem, ogrodem i białym płotem, a także są synonimem niezwykłej elegancji oraz klasy. Z obu tych względów od lat cieszą się one niezwykłym uznaniem i popularnością. Firma OknoPlus, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, wprowadza do swojej oferty okna w nowym kolorze Bianco...