X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Pojemniki
pojemniki
Opracowanie: Curver
Źródło: Curver

Z pupilem na wakacje

Właściciele zwierząt co roku stają przed dylematem: jak połączyć urlop czy wyjazd wakacyjny na parę dni z opieką nad czworonogiem?
pojemniki
Opracowanie: Curver

Ład na czterech łapach

Zaprowadzenie ładu i porządku pośród czterech kątów nie jest wyzwaniem, gdy dysponuje się odpowiednim wyposażeniem. Problem może pojawić się dopiero wówczas, gdy do domu wkraczają cztery łapy...
Kosz na śmieci OEKO MAXX
Opracowanie: PEKA- MEATLL AG
Źródło: www.peka.pl

Kosze na śmieci do zadań specjalnych

Edukacja ekologiczna to obowiązkowy element świadomości współczesnego społeczeństwa. Nadal jednak wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy jak ważne przy ochronie środowiska mogą być proste, codzienne czynności, jak choćby segregacja śmieci.
kosze na śmieci
Opracowanie: PEKA
Źródło: PEKA

Kosze na śmieci w kuchni

Obowiązujące jeszcze kilka lat temu trendy w urządzaniu kuchni odchodzą do lamusa. Dziś zamiast adaptować się do zastanych warunków, zaczynamy dostosowywać je do swoich potrzeb. W kuchni liczy się wygoda, ergonomia i funkcjonalność. Podstawą jest komfort w użytkowaniu mebli i sprzętów takich jak kuchenki, zmywarki, blaty, a nawet... kosze na śmieci.

Współczesna Pani domu zarówno w życiu jak i w kuchni ceni sobie porządek i profesjonalizm...
zestaw do przypraw
Opracowanie: Bugatti
Źródło: Bugatti

Włoskie przyprawianie

Znane od tysiącleci przyprawy długie wieki omijały Polskę. Dopiero w XVI wieku zaczęła się i tutaj ekspansja potraw udoskonalanych wyszukanymi dodatkami, które modyfikowały i polepszały ich smak. Choć polska tradycja stołu jest od stuleci bardzo bujna, niekwestionowanymi liderami przyprawiania byli Francuzi i Włosi.
Z racji klimatu, w którym przyszło im żyć, mięli dostęp do ziół, korzeni i przypraw, o których Polacy nigdy wcześniej nie słyszeli...
pojemniki
Opracowanie: Skagerak Denmark, Legnoart

Tajemnica hermetycznego "chomika"

Cerber kuchennych skarbów, mecenas mąki, dobrodziej cukru, anioł stróż kaszy i makaronu – tak w skojarzeniowym skrócie nazwalibyśmy chomikujące pyszności hermetyczne pojemniki znanych światowych marek. Póki komuś nie przeszkadza wysypująca się na półkę mąka, póty nie myśli o istnieniu przydatnych pomocników kuchennych, jakimi są szczelne pojemniki na sypkie produkty.
miski
Opracowanie: LEGNOART

Kuchnia w kolorach bamboo LEGNOART – włoscy mistrzowie drewna

Subtelnie, bez fanfar i hałaśliwej reklamy wkroczyli na polski rynek. Świadomi niebanalnego uroku i świeżego autentyzmu swoich produktów, włoscy mistrzowie drewna, firma LEGNOART, wabi wielbicieli prostoty i natury.
zastawa stołowa
Opracowanie: Ter Steege Poland

Lawenda na talerzu

W XVI wieku królewscy kucharze dodawali lawendę do mięs i deserów, a nawet przygotowywali z niej konfitury. We współczesnej kuchni również znajdziemy lawendę. Na przykład w mieszance aromatycznych ziół prowansalskich oraz na urokliwej zastawie stołowej marki Ter Steege.
Akcesoria kuchenne i  łazienkowe, relingi
Opracowanie: Kuchinox
Źródło: Kuchinox

Relingi w kuchni

Coraz bogatsza gama akcesoriów relingowych pozwala jeszcze bardziej poszerzyć możliwości wykorzystania relingu, zmieniając go w miejsce przeznaczone nie tylko na podwieszanie chochelek, łyżek czy łopatek. Firma kuchinox wprowadziła do oferty szereg nowości relingowych, które z pewnością ułatwią pracę w kuchni i dodatkowo nadadzą jej nowoczesnego wyglądu.
Termiczna walizeczka na lunch TUMTUM
Opracowanie: TUMTUM
Źródło: TUMTUM

Na mały... większy... jeszcze większy głód

Nawet niewielkie burczenie w brzuchu może negatywnie wpływać na koncentrację i samopoczucie dziecka w trakcie nauki i zabawy. Dlatego warto gromadzić pomysły na pożywne drugie śniadania, a wyprawkę przedszkolaka i ucznia uzupełnić o akcesoria TUMTUM: wesołe pojemniki na przekąski i praktyczną torbę, która je wszystkie pomieści.
1 2 3 4 5 6 7