X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Pojemniki
Drewniane akcesoria kluczem do pięknej kuchni
Opracowanie: Calvado
Źródło: Calvado

Drewniane akcesoria kluczem do pięknej kuchni

Kuchnia jest sercem domu. To w niej spędzamy najwięcej czasu, przygotowując posiłki, które już od progu drzwi witają innych domowników. Jako, że klimat tego miejsca w dużej mierze zależy od przedmiotów, z których na co dzień korzystamy, warto wyposażyć je w drewniane akcesoria. Bo cóż może bardziej ocieplić kuchenne wnętrze jeśli nie drewno?
łopatki
Opracowanie: Sagaform
Źródło: Sagaform

Nowoczesny folk

Styl ludowy, czyli klimat wiejskiej chaty znowu powraca do łask! Ręcznie robione obrusy, suszone zioła, czy haftowane chusteczki są teraz bardzo pożądane. Żadna polska gospodyni nie oprze się takim akcentom - nawet ta najbardziej nowoczesna...
sortownik odpadów
Opracowanie: Franke Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://www.franke.pl/franke-13455-sortowniki-odpadow.html

Sortownik odpadów - sprytny sposób na porządek

Coraz więcej osób przekonuje się, że segregacja śmieci nie zajmuje wiele czasu, a przez proekologiczny charakter tej czynności - potrafi być bardzo satysfakcjonująca...
akcesoria łazienkowe
Opracowanie: Home&You
Źródło: Home&You

Domowe mini SPA

Metamorfozę naszej łazienki w mini SPA zacznijmy od stworzenia odpowiedniej atmosfery lekkości i relaksu. Na początek sięgnijmy po tekstylia łazienkowe. W obecnym sezonie modna jest spokojna stylistyka, przełamywana gdzieniegdzie intensywniejszym akcentem.
pojemniki próżniowe
Opracowanie: DAFI

Zachowaj smak świąt na dłużej

Święta to doskonały okres na spotkania przy stole z rodziną i przyjaciółmi. Jednak po wspólnych posiłkach pojawia się często problem – co zrobić z potrawami, które zostały po obiedzie czy kolacji? Idealnym rozwiązaniem tego problemu są pojemniki próżniowe Dafi.
kosz
Opracowanie: Curver
Źródło: Curver

Pojemniki plastikowe do różnych zadań

W obecnej dobie zastosowanie plastiku jest powszechniejsze niż można przypuszczać. To już nie tyko, choć również, zabawki, reklamówki w supermarketach czy woreczki śniadaniowe. Plastik wykorzystywany również do wytwarzania różnego typu zbiorników i kontenerów, począwszy od skrzynek na drobiazgi, po zbiorniki na chemikalia.
Pojemniki próżniowe superVAC
Opracowanie: AWG
Źródło: AWG

Pojemniki próżniowe superVAC już w Polsce

Niemiecki producent innowacyjnego systemu do próżniowego przechowywania żywności, firma AWG, wprowadza na polski rynek produkty z serii superVAC.
SuperVAC to nowoczesny system zapewniający dłuższe utrzymanie świeżości artykułów spożywczych. Jego technologia została oparta na procesie wytwarzania próżni wewnątrz naczynia poprzez odessanie z niego tlenu i zmianę ciśnienia.
lodówka
Opracowanie: Candy Polska Sp. z o.o.
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o.

Przechowywanie żywności w lodówce

Wychodząc z pracy późnym popołudniem nie mamy czasu na zakupy. Te największe wykonujemy raz w tygodniu. Eksperci programu „Candy Przyjazne Innowacje” radzą, jak korzystać z nowoczesnych urządzeń AGD, aby efektywnie i optymalnie przechowywać żywność...
Sortownik Trolley Vario 45
Opracowanie: Trolley
Źródło: Trolley

Systemy sortowników do kuchni

Ustawa śmieciowa od 1 lipca 2013 r. wprowadza kilka istotnych zmian w zakresie zarządzania odpadami komunalnymi. Wyrzucanie śmieci mieszanych do jednego kosza będzie dużo droższe od wyrzucania śmieci segregowanych. Już dziś warto pomyśleć o tym, w jaki sposób zorganizować segregację odpadków w naszych domach.
chlebowniki
Opracowanie: Legnoart

Pasjonat kabrioletów

Człowiek kocha się rozpieszczać. Między innymi dlatego wymyślił kabriolet. Samochód, w którym przyjemność sprowadza się do bardzo zmysłowego odczuwania wiatru na twarzy, wsłuchiwania się w szum umykającej spod kół drogi. Kabriolet to wcielona radość przemieszczania się. Jazda dla samego podróżowania to jest coś, czego nie da się zapomnieć.
1 2 3 4 5 6 7