X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Domu
Opracowanie: TEKTUM

Zmiany na rynku sprzedaży domów

Od niedawna na rynku budownictwa jednorodzinnego obserwujemy oznaki krachu. Nie jest to optymistyczna wiadomość dla deweloperów i osób, które planują w krótkim czasie i korzystnie sprzedać nieruchomość. Jest to za to fantastycznawiadomość dla każdego, kto pragnie złowić domek w mocno przystępnej cenie!
Grzejnik dekoracyjny Purmo Kos wyposażony w głowicę termostatyczną.
Opracowanie: Purmo
Źródło: Purmo

Najlepsze ogrzewanie domu?

Ogrzewanie jest najistotniejszą kwestią. Dobrze je przewidzieć już w czasie projektu domu. Warto tak je dopracować, by rachunki po zimie nie zatrzymały serca. Zdecydujmy się na rodzaj ogrzewania i grzejników. Montaż C.O w domu nie jest taką prostą sprawą.
Kran, woda
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Urządzenia wodno-kanalizacyjne - jaką firmę wybrać

W czasie gdy stawiamydom powinniśmy odpowiedzieć sobie na wiele pytań. Znaczącym jest by nie tylko był piękny i użyteczny, ale, w tych dniach, także ekologiczny. Wybierając firmę, która ma zamontować nam urządzenia wodno-kanalizacyjne warto sprawdzić to jakiego typu separatory dostarcza.Separatory to urządzenia, które używane są do oczyszczania ścieków jeszcze przed wpompowaniem ich do sieci kanalizacyjnej.
Niepowtarzalna łazienka
Źródło: tlc.howstuffworks.com

Urządzamy łazienkę

Okres lata to w Polsce tradycyjnie czas wyjeżdżania na wczasy i remontowania mieszkań. Jeśli mamy w planach remont w łazience, powinniśmy zapoznać się z dostępną ofertą sklepów w naszym mieście. Do tego rodzaju działań można wykorzystać internet, by nie jeździć po sklepach niepotrzebnie. Interesującą propozycję ma na przykład armatura sanitarna wrocław ma super ofertę. Ich wizualizacje pomagają dokonać lepszego wyboru.