X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Śmieci
sortownik odpadów
Opracowanie: Franke Polska Sp. z o.o.

Sortownik odpadów- sprytny sposób na porządek

Lubisz porządek. Wszystko masz odpowiednio poukładane – ubrania kolorystycznie, buty zgodnie z porą roku, książki alfabetycznie, a szklanki według kompletu? Chcesz też zrobić coś dla środowiska i zacząć segregować śmieci, ale kilka worków o różnym przeznaczeniu psuje Twoje poczucie estetyki. Jest na to pewien sprytny sposób.
wielkanoc

7 dni wokół Wielkanocy

Zastanawiasz się, jak w przeciągu tygodnia pogodzić wszystkie domowe obowiązki tak, by przy wielkanocnym stole wszystko było idealne? Nasz krótki poradnik przyda się każdej pani domu.
worki na śmieci
Opracowanie: Paclan

Worki mają uszy – Paclan Bunny

Każda pora roku niesie ze sobą coś wyjątkowego. W naszym kraju szczególnie piękny jest czas pomiędzy zielonym latem a białą zimą, który z dumą nazywamy złotą polską jesienią. Dywan liści w setkach ciepłych odcieni kolorów – od złocistego, przez czerwony do głębokiego brązu – kładzie się łagodnie na leśnej ściółce.
kosze na śmieci
Opracowanie: PEKA

Kosze na śmieci w kuchni

Obowiązujące jeszcze kilka lat temu trendy w urządzaniu kuchni odchodzą do lamusa. Dziś zamiast adaptować się do zastanych warunków, zaczynamy dostosowywać je do swoich potrzeb. W kuchni liczy się wygoda, ergonomia i funkcjonalność. Podstawą jest komfort w użytkowaniu mebli i sprzętów takich jak kuchenki, zmywarki, blaty, a nawet… kosze na śmieci
ekologia
Opracowanie: Nicolas Raymond
Źródło: http://www.flickr.com

Segregacja odpadów

Wreszcie przejęliśmy się środowiskiem, a utylizacja odpadów odpadów nie jest już nowością. Nawyk oddzielania plastikowych opakowań od innych śmieci to już właściwie standard. Jednak to nie jest wystarczające. Segregowanie odpadów jest dosyć trudne.
kosze na śmieci
Opracowanie: PEKA

Kosze na śmieci do zadań specjalnych - sortowanie

Edukacja ekologiczna to obowiązkowy element świadomości współczesnego społeczeństwa. Nadal jednak wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy jak ważne przy ochronie środowiska mogą być proste, codzienne czynności, jak choćby segregacja śmieci.
kosz na śmieci
Opracowanie: PEKA

Segregacja odpadów w jednym koszu

Segregacja odpadów? – Nie, to nie dla mnie. Taką odpowiedź usłyszelibyśmy z ust większości przypadkowych ludzi spotkanych na ulicy. Dlaczego? Brak czasu, brak miejsca, brak… chęci.
młynek DS-UP
Opracowanie: Franke

Posylwestrowe sprzątanie

Imprezy organizowane we własnym domu mają to do siebie, że po zabawie to przeważnie na nas spada obowiązek sprzątania. Dobrze jest mieć wtedy sprzęt, który sprawnie pomoże Ci pozbyć się sterty śmieci i brudnych naczyń.