X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Drzwi
Panele podłogowe Orzech Baltimore z kolekcji Trend marki Classen
Opracowanie: Classen-Pol

Samodzielne aranżacje podłóg i drzwi

Od dziś samodzielnie i precyzyjnie ułożyć podłogę może niemal każdy. Wyboru właściwych drzwi i paneli także dokonamy z łatwością. Jak to możliwe?...
Drzwi INVADO
Opracowanie: Intro Media
Źródło: Intro Media

Komfortowa przestrzeń i stylowe pomieszczenie – drzwi jakie chcesz

Wnętrze każdego pomieszczenia może odzyskać nowy design nawet niewielkim nakładem kosztów oraz czasu. Są pewne detale w każdym pomieszczeniu, których odpowiedni wybór decyduje o wielu aspektach designu. Zmiana rozmieszczenia mebli czy odświeżenie kolorystyki ścian, wymiana drzwi – to tylko niektóre z elementów mających wpływ na finalny wynik. Często warto zdecydować się oglądnąć kilka katalogów przedstawiających wnętrza innych mieszkań i stamtąd brać pomysły. Nie chodzi o kopiowanie tych samym wzorców a o stworzenie na ich bazie czegoś wyjątkowego pod czym będziemy mogli się sami podpisać.
Opracowanie: INVADO

Wybór najlepszych drzwi

Współczesne mieszkania pozwalają na nietypowe rozwiązania. Zazwyczaj kluczem do sukcesu jest dobry pomysł, ale im więcej ciekawych gadżetów, tym efekt ciekawszy. Drzwi wewnętrzne to naprawdę ważny element wystroju.
Bramy g60 firmy Normstahl
Opracowanie: GutPR
Źródło: GutPR

Wrota do czego?

Jest dużo obiektów, z pozoru nieistotnych, które przechowują w sobie ogromne znaczenie. Takim tłem codzienności są różnego gatunku wrota. Izolują nasze gościnne i przyjazne domostwo od hałaśliwego miasta pełnego wrogów.
Fototapety ścienne
Opracowanie: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl

Fototapety na drzwi czyli pomysł na odnowienie drzwi

Kiedy zaczynamy myśleć nad remontowaniem mieszkania zwykle wzdłuż kręgosłupa biegnie nam zimny dreszcz. Bo tak właściwie przydałoby się wymienić okna, podłogi zerwać, lub chociaż wycyklinować, odświeżyć ściany. Spis rzeczy do zrobienia tak właściwie zdaje się nie mieć końca. Nie trzeba podejmować jednakże aż tak drastycznych działań. Czasami wystarczy niewielka modyfikacja, żebyśmy w naszym domu poczuli się doskonale.
drzwi zewnętrzne
Opracowanie: OKNOPLAST-Kraków
Źródło: OKNOPLAST-Kraków

Nowy design drzwi wejściowych

Nowe wypełnienia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zachować symetryczne proporcje wpadającego do pomieszczenia światła. Proponujemy naszym klientom całkowicie nowy design drzwi wejściowych, klasyczny wygląd z ciekawymi kompozycjami paneli i szklenia - powiedział Dariusz Saferna, Szef Jakości i Technologii z OKNOPLAST-Kraków...
Drzwi DOMINO
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO

Tradycyjna elegancja – DOMINO

Miłośnicy klasycznych trendów z pewnością docenią uniwersalny urok aranżacji z drewnem w roli głównej. W salonie czy sypialni, ten materiał wszędzie jest na miejscu.
Drzwi DOMINO
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO

Jasne strony ciemnego designu

Na ogół obawiamy się aranżacyjnych eksperymentów z czernią. Uważamy, często słusznie, że dominacja ciemnych barw we wnętrzu jest depresyjna i przytłaczająca. Jak zatem wykreować stylową przestrzeń, z wykorzystaniem kolorystyki hebanu, wenge czy sadzy angielskiej?
drzwi
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO

Alternatywa dla drzwi drewnianych

Kiedy stoimy przed decyzją dotyczącą wyboru drzwi, liczy się nie tylko estetyka, ale i materiał, z którego zostały wykonane. Dlatego zanim udamy się do sklepu, warto zapoznać się ze znaczeniem kilku pojęć i skrótów, które z pewnością znajdziemy w opisie skrzydeł drzwiowych.

Najważniejsze, bo najczęściej spotykane oznaczenie to skrót MDF i HDF, mówiący o tym, że drzwi zostały wykonane z płyty pilśniowej. Jednak ograniczenie jego znaczenia do tej tylko informacji, byłoby sporym niedopowiedzeniem...
drzwi wewnętrzne
Opracowanie: Classen-Pol
Źródło: Classen-Pol

Nowe dekory stolarki drzwiowej

Makassar i Zebrano – tak nazywają się nowe dekory wprowadzone do kolekcji skrzydeł drzwiowych Andromeda marki Classen. Poszerzenie oferty to ukłon w stronę klientów poszukujących nowych rozwiązań designerskich. Egzotyczne i zdecydowane rysunki usłojenia pozwolą na stworzenie aranżacji, które ucieszą oko i staną się oryginalnym uzupełnieniem wybranego wnętrza.