X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Drzwi
Drzwi wewnętrzne przesuwno-obrotowe RONDO drzwi PŁASKIE
Opracowanie: INTERDOOR
Źródło: INTERDOOR

Drzwi przesuwno-obrotowe w finale Dobry Wzór 2013

System drzwi przesuwno-obrotowych RONDO drzwi PŁASKIE został nominowany w kategorii Sfera Domu. Skrzydła drzwiowe otwierają się i zamykają w nietypowy sposób, ruchem przesuwno-obrotowym pod kątem 90 stopni. Dzięki zawsze obraca się ono w kierunku ruchu osoby otwierającej ułatwiając komunikację w mieszkaniu, szczególnie osobom niepełnosprawnym.
Drzwi INVADO
Opracowanie: Intro Media
Źródło: Intro Media

Oferowane przez najlepsze marki materiały oraz akcesoria budowlane

Rodzime firmy i kolejni producenci są w stanie zaproponować klientom najlepsze materiały do wykończenia po remoncie. Budujący domy lub mieszkania wybierają przede wszystkim przetestowane marki dostarczające dodatki do podłogi, a także okna oraz drzwi. W cenie jest najwyższej jakości drewno, z których dane materiały zostały zrobione oraz precyzja, z jaką zostały wykończone. Wybrane elementy wyjątkowych marek w Polsce gwarantują zadowolenie zamawiających, a wieloletnie doświadczenie producentów i rozmaite zniżki dla stałych klientów zdobędą ich szczególną sympatię.
zamek
Opracowanie: Bella Linea
Źródło: Bella Linea

Zamykamy drzwi na zamek

Jak wskazują badania w naszym kraju możemy korzystać z ponad 2 000 zamków do drzwi. Wybór asortymentowy jest zatem ogromny, co czasami przeszkadza w dokonaniu odpowiedniego wyboru, który sprawi, że nasze drzwi będą nie do sforsowania przez włamywaczy.
Drzwi wenwętrzne
Opracowanie: austinpaulwhite

Co należy wiedzieć przed kupnem zamka do drzwi?

Z powodu metodę montażu zamki rozróżniamy na wpuszczane oraz nawierzchniowe. Wpuszczane inaczej są nazywane wewnętrznymi i montowane są jak sama nazwa mówi w środku drzwi w specjalnie przyszykowanym do tego otworze. Te drugie przytwierdzane są do drzwi. Przeważnie z jednej strony są one otwierane za pomocą klucza natomiast z drugiej za pomocą rygla.
bramy garażowe
Opracowanie: Normstahl
Źródło: Normstahl

Solidne drzwi do garażu – gwarancja bezpieczeństwa

Od dawna każdy stara się jak najmocniej zabezpieczyć swoje posiadania przed kradzieżami. Dowodem na to są wielkie fortyfikacje obronne, fosy oraz potężne wrota. Dziś nie ma już ponurych twierdz. Majątku strzegą metalowe drzwi oraz zaawansowane zamki. W tym artykule przedstawimy tematy drzwi do pomieszczenia, w którym przechowujemy nasze pojazdy.
Mak wschodni Brillant

Kwieciste fototapety

Fototapety nie tylko optycznie zwiększają domową przestrzeń, ale są także sposobem na ekspresową i efektowną ozdobę domu. Pomysł na wzór można znaleźć na wielu stronach internetowych lub zamówić tego typu wielkoformatową dekorację u fachowych sprzedawców, na której będzie wydrukowane zdjęcie naszego autorstwa.
drzwi wewnętrzne
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO

Gdy zgubisz klucze

Czasami człowieka męczy okropny pech. Nieustannie giną ważne przedmioty, bez których trudno sobie poradzić, takie jak kluczyki do pojazdu albo domu. Jeśli pechowo nie posiadasz zapasowej pary, powinno się wezwać ślusarza, który umie pokonać każdy zamek.
Łazienka, szkło białe lakierowane
Opracowanie: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass

Nowoczesne wnętrza w szkle

Szkło to elegancja, a także ekstrawagancja. Daje dużo pomysłów w każdym mieszkaniu, nie zależy od stylu architektonicznego. Nie tnie przestrzeni i subtelnie wydziela. Drzwi, podłogi, a także szklane tafle – jak użyć szkła w aranżacjach?
Opracowanie: INVADO

Wybór najlepszych drzwi

Nowe mieszkania uwielbiają nietypowe pomysły. Zazwyczaj kluczem do sukcesu jest dobry pomysł, jednak im więcej designerskich elementów, tym efekt ciekawszy. Drzwi wewnętrzne to naprawdę ważny element aranżacji.
Bramy g60 firmy Normstahl
Opracowanie: GutPR
Źródło: GutPR

Wrota do czego?

Jest wiele obiektów, pozornie banalnych, które mają w sobie duże znaczenie. Takim elementem powszechnym są różnego gatunku bramy. Oddzielają nasze gościnne i sympatyczne domostwo od niebezpiecznego świata pełnego obcych ludzi.