X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Drzwi
drzwi wewnętrzne
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

Jak wybrać drzwi do łazienki?

Stolarka drzwiowa przeznaczona do łazienki powinna spełniać normy bezpieczeństwa. Wybierając drzwi do pokoju kąpielowego należy upewnić się, że zapewnią one odpowiednią wentylację pomieszczenia, a sposób ich otwierania będzie właściwy. Warto zamontować w nich również zamek, dający poczucie prywatności domownikom.
zamek
Opracowanie: Winkhaus
Źródło: Winkhaus

Szybka naprawa zamków

Chyba wielu z nas udało się kiedyś przypadkiem zatrzasnąć drzwi od mieszkaniu, garażu czy drzwiczki samochodowe zostawiając klucze wewnątrz. Nie jest to miła chwila, przysparza sporo nerwów i często nawet nie wiemy co w takiej sytuacji zrobić. Należy na tego rodzaju wydarzenia gdzieś w portfelu czy w telefonie mieć wpisany numer do firmy, która para się pomaganiem w takich sytuacjach.
Drzwi wenwętrzne
Opracowanie: austinpaulwhite

Co należy wiedzieć przed kupnem zamka do drzwi?

Ze względu na sposób montowania zamki dzielimy na wpuszczane i nawierzchniowe. Wpuszczane inaczej są nazywane wewnętrznymi i zakładane są jak sama nazwa mówi w wewnątrz drzwi w specjalnie przyszykowanym do tego otworze. Te drugie przytwierdzane są do drzwi. Na ogół z jednej strony są one otwierane za pomocą klucza natomiast z drugiej za pomocą rygla.
drzwi wewnętrzne
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO

Gdy zgubisz klucze

Czasem tak bywa, że człowieka męczy straszny pech. Nieustannie zawieruszają się istotne przedmioty, bez których nie można się obyć, takie jak klucze do samochodu albo mieszkania. Jeśli pechowo nie schowałeś gdzieś zapasowej pary, trzeba wezwać ślusarza, który umie otworzyć każdy zamek.
drzwi bezprzylgowe
Opracowanie: Classen
Źródło: Classen

Drzwi bezprzylgowe

Najnowsza kolekcja Asteria to osiem wyjątkowych modeli drzwi bezprzylgowych, które w połączeniu z nową ościeżnicą Avangarde tworzą komplet. Ta innowacyjna, wśród drzwi wewnętrznych drewnopochodnych, propozycja marki Classen wyróżnia się wysoką jakością i oryginalnym wzornictwem.

Nowa kolekcja bezprzylgowych skrzydeł drzwiowych Asteria marki Classen to przełom w stolarce drzwiowej. Po raz pierwszy rozwiązania, występujące dotąd w drzwiach drewnianych zastosowane zostały również w modelach drewnopochodnych...
Biały to barwa magiczna w aranżacjach.
Opracowanie: RuckZuck
Źródło: RuckZuck

Najjaśniejsza z barw znów króluje

Dobór kolorów we wnętrzu jest jednym z ważniejszych etapów jego aranżacji. Za pomocą barw można optycznie powiększać lub pomniejszać przestrzeń, podkreślać walory i ukrywać ewentualne defekty. Różne kolory dają różne możliwości, jednak to biel, zdaniem specjalistów ze sklepów RuckZuck, ma bardzo duży potencjał i staje się coraz bardziej popularna, również jeśli chodzi o modele skrzydeł drzwiowych i podłóg.
Drzwi IMPERIA
Opracowanie: Centurion
Źródło: Centurion

Drzwi inspirowane włoską elegancją

Urokliwe, gwarne uliczki Rzymu, romantyczne przejażdżki gondolą w Wenecji, intymne kolacje we dwoje w Neapolu… Italia to mekka zakochanych, miłujących piękno, muzykę i sztukę. To również światowa stolica mody, inspirująca od wieków projektantów i designerów. Czy istnieje sposób na zaklęcie tej subtelnej włoskiej atmosfery we własnym domu?
Drzwi szklane, konik morski
Opracowanie: WIŚNIOWSKI
Źródło: WIŚNIOWSKI

Podwodne inspiracje – drzwi szklane do łazienki

Świat oceanicznych głębin oraz jego formy od zawsze inspirowały architektów i artystów do tworzenia niepowtarzalnych realizacji. Morska stylistyka, wypełniona kolorystyką raf koralowych i bogactwem kształtów sprawia, że w takich wnętrzach czujemy się dobrze i komfortowo.
Drzwi Vetrex Slide
Opracowanie: Vetrex Sp. z o.o.
Źródło: Vetrex Sp. z o.o.

Energooszczędne i bezpieczne drzwi tarasowe

Taras, patio czy ogród zimowy to miejsca, w których można znaleźć chwilę relaksu po długim dniu spędzonym w pracy. Miejsca te mają dodatkową zaletę - pozwalają domownikom cieszyć się pięknym widokiem niezależnie od pory roku. Jednak, by móc w pełni korzystać z dobrodziejstwa, jakie ze sobą niosą, warto zadbać o to, by były nie tylko funkcjonalne, ale także energooszczędne i bezpieczne. To zadanie, jakie spełniać powinny odpowiednie okna i drzwi zastosowane w dużych przeszkleniach.
NATURA KONCEPT ELEGANCE
Opracowanie: Porta KMI Poland
Źródło: Porta KMI Poland

Natura bez kantu

Urządzając mieszkanie chcemy, aby jego wystrój był spójny i harmonizował ze sobą. Krok po kroku wybieramy kolejne elementy. Przypomina to układanie puzzli, dopasowujemy podłogi, listwy, drzwi w wymarzonym wnętrzu. Nieustannie zwracamy uwagę na detale.