X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Drzwi
Drzwi wewnętrzne przesuwno-obrotowe RONDO drzwi PŁASKIE
Opracowanie: INTERDOOR
Źródło: INTERDOOR

Drzwi przesuwno-obrotowe w finale Dobry Wzór 2013

System drzwi przesuwno-obrotowych RONDO drzwi PŁASKIE został nominowany w kategorii Sfera Domu. Skrzydła drzwiowe otwierają się i zamykają w nietypowy sposób, ruchem przesuwno-obrotowym pod kątem 90 stopni. Dzięki zawsze obraca się ono w kierunku ruchu osoby otwierającej ułatwiając komunikację w mieszkaniu, szczególnie osobom niepełnosprawnym.
Drzwi INVADO
Opracowanie: Intro Media
Źródło: Intro Media

Oferowane przez najlepsze marki materiały oraz akcesoria budowlane

Ogólnopolskie sieci sklepów oraz poszczególni producenci są w stanie zaoferować kupującym doskonałe materiały do wykończenia po remoncie. Budujący domy albo mieszkania wybierają szczególnie sprawdzone firmy dostarczające dodatki do podłogi, jak również okna i drzwi. W cenie jest wysokiej jakości drewno, z których kolejne materiały zostały zrobione oraz precyzja, z jaką zostały wykończone. Poszczególne elementy wyjątkowych marek w naszym kraju gwarantują satysfakcję zamawiających, a wieloletnie doświadczenie producentów i rozmaite zniżki dla stałych klientów zdobędą ich szczególną sympatię.
zamek
Opracowanie: Bella Linea
Źródło: Bella Linea

Wybór zamków do drzwi

Jak wskazują statystyki w Polsce możemy skorzystać z aż dwóch tysięcy zamków do drzwi. Wybór jest zatem olbrzymi, co czasem przeszkadza w dokonaniu dobrego wyboru, który sprawi, że nasze drzwi zewnętrzne będą nie do przejścia przez potencjalnych włamywaczy.
Drzwi wenwętrzne
Opracowanie: austinpaulwhite

O czym powinno się wiedzieć przed kupnem zamka do drzwi?

Z powodu na sposób montowania zamki dzielimy na wpuszczane oraz nawierzchniowe. Wpuszczane inaczej są zwane wewnętrznymi i zakładane są jak sama nazwa mówi w wewnątrz drzwi w specjalnie przyszykowanym do tego otworze. Te drugie mocowane są do drzwi. Przeważnie po jednej stronie są one otwierane za pomocą klucza natomiast z drugiej za pomocą rygla.
bramy garażowe
Opracowanie: Normstahl
Źródło: Normstahl

Solidne drzwi do garażu – gwarancja bezpieczeństwa

Od dawna człowiek stara się jak najlepiej uchronić swoje bogactwo przed kradzieżami. Świadectwem tego są gigantyczne mury obronne, wieże oraz solidne wrota. Obecnie nie ma już kamiennych warowni. Cennych rzeczy pilnują funkcjonalne drzwi oraz trudne do otwarcia zamki. W tym artykule przedstawimy tematy drzwi do garażu, w którym parkujemy nasze pojazdy.
Mak wschodni Brillant

Kwieciste fototapety

Fototapety nie tylko optycznie zwiększają domową przestrzeń, ale są także sposobem na ekspresową i efektowną ozdobę domu. Pomysł na wzór można znaleźć na wielu stronach internetowych lub zamówić tego typu wielkoformatową dekorację u fachowych sprzedawców, na której będzie wydrukowane zdjęcie naszego autorstwa.
drzwi wewnętrzne
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO

Jak otworzyć drzwi do własnego domu?

W niektóre dni człowieka dopada straszny pech. Nagle zawieruszają się ważne przedmioty, bez których nie można się obyć, takie jak klucze do pojazdu bądź mieszkania. Jeśli pechowo nie schowałeś gdzieś zapasowej pary, powinno się zamówić ślusarza, który potrafi otworzyć każdy zamek.
Łazienka, szkło białe lakierowane
Opracowanie: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass

Nowoczesne wnętrza w szkle

Szkło to elegancja, a także piękny element wykończenia. Daje mnóstwo możliwości w każdym domu, nie zależy od przestrzeni. Nie jest ograniczeniem i delikatnie wydziela. Drzwi, podłogi, a także szklane tafle – jak wykorzystać szkło w domu?
Opracowanie: INVADO

Wybór najlepszych drzwi

Nowe mieszkania lubią nietypowe rozwiązania. Jak zwykle kluczem do sukcesu jest konsekwencja, ale im więcej ciekawych gadżetów, tym ciekawiej. Drzwi wewnętrzne są bardzo ważnym elementem aranżacji.
Bramy g60 firmy Normstahl
Opracowanie: GutPR
Źródło: GutPR

Wrota do czego?

Jest wiele obiektów, pozornie banalnych, które mają w sobie duże znaczenie. Takim elementem powszechnym są różnego gatunku bramy. Oddzielają nasze gościnne i sympatyczne domostwo od niebezpiecznego świata pełnego obcych ludzi.