X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Tikkurila
Salon w stylu minimalistycznym
Opracowanie: Tikkurilla
Źródło: Tikkurilla

Jak dobrać kolory do wnętrza minimalistycznego?

Minimalizm wyznacza trendy we współczesnej modzie, designie i architekturze. Oszczędność, widoczna w formie, kolorystyce oraz aranżacji, przeciwstawia się nadmiarowi i przepychowi obecnym w stylach dekoracyjnych. Wnętrze minimalistyczne, nie musi być jednak surowe.
Rodzina produktów Valtti marki Tikkurila
Opracowanie: Tikkurila
Źródło: Tikkurila

Jak dbać o drewnianą architekturę ogrodową

Drewno jest surowcem szczególnie chętnie wykorzystywanym w tworzeniu elementów ogrodowej architektury. To materiał „z duszą” – piękny, naturalny, przyjazny dla człowieka. By wykonane z niego tarasy, meble ogrodowe czy altany zachowały swe walory estetyczne oraz użytkowe na wiele sezonów, należy odpowiednio o nie zadbać, stosując regularnie specjalistyczne preparaty. W serii Valtti marki tikkurila znajdziemy produkty, które zabezpieczają i jednocześnie dekorują drewno.
salon
Opracowanie: Tikkurila Polska
Źródło: Tikkurila Polska

Kolor złoty w aranżacji wnętrz

Złoto wraca do aranżacyjnych łask, jednak w nieco innym wydaniu – dziś jest zmatowione, celowo postarzone lub wprost przeciwnie – lśniące, niemal płynne. Zestawiony z nowoczesną formą mebli lub surowym tłem, np. betonowych ścian, stanowi silny akcent wnętrza. Dlatego też blask złota możemy wykorzystać w aranżacji swojego domu, niezależnie od tego czy preferujemy bogactwo barw i dodatków, czy wolimy elegancję minimalizmu.
Pokój dziecka w kolorze różowym
Opracowanie: Tikkurila
Źródło: Tikkurila

Kolorowy, piękny i bezpieczny pokój dziecka

Dzieciństwo kształtuje całe późniejsze życie człowieka. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzinne ciepło i poczucie stabilności, jest tak samo ważne jak estetyka otaczająca najmłodszych domowników. Warto więc zadbać o to, by pokój dziecka zachwycał magicznym, pełnym uroku klimatem, a jednocześnie był w pełni bezpieczny.
Barwy dobrane idealnie
Opracowanie: Tikkurila
Źródło: Tikkurila

Barwy dobrane idealnie

Odpowiednie dopasowanie barw w ogromnym stopniu decyduje o harmonijnej aranżacji wnętrza. Stworzenie świetnie współgrającej kompozycji odcieni jest jednak jednym z najtrudniejszych dekoratorskich wyzwań. By mu sprostać, warto skorzystać z testerów koloru, oferowanych w kolekcji farb tikkurila Optiva Matt [5].
Salon w stylu orientalnej, Tikkurila Be Special Decor Lasyr
Opracowanie: Tikkurila
Źródło: Tikkurila

Lśniące aranżacje wnętrz

Jak wykreować niebanalną aranżację wnętrz? Iskrzący blask i zachwycającą głębię koloru w stylu glamour, uzyskamy stosując bejcę Tikkurila Be Special Decor Lasyr. W nowej palecie jest aż 8 tysięcy kolorów, które pozwalają na jeszcze więcej opcji dekoracyjnych.
Valtti Base New Gruntujący preparat do drewna
Opracowanie: Tikkurila
Źródło: Tikkurila

Gruntujący preparat do drewna

Kompleksowa ochrona i trwałość na lata. Valtti Base New − nowy preparat do drewna marki Tikkurila − optymalnie zabezpiecza drewniane powierzchnie użytkowane na świeżym powietrzu.
Dekoracje ścienne, wzory walentynkowe od Tikkurila
Opracowanie: Tikkurilla
Źródło: Tikkurilla

Walentynkowe inspiracje od Tikkurila

Motywy romantyczne, w formie ściennych aplikacji, wyglądają modnie nie tylko od święta. Mogą stać się przemiłą niespodzianką w dniu Św. Walentego. Oto kilka propozycji Tikkurila, które możemy wykonać samodzielnie.
Królewski splendor unowocześniony
Opracowanie: Tikkurila
Źródło: Tikkurila

Wzorem zdobione – ścienne dekoracje Tikkurila

W stylowo urządzonych wnętrzach ściany nie są już tylko tłem dla dizajnerskich mebli czy dodatków, lecz dekoracją samą w sobie. Ozdabiając je wykonanymi z użyciem szablonu wzorami, w prosty sposób możemy dokonać efektownej metamorfozy mieszkania. Przełamując ciekawą aplikacją jednobarwność ściany, nadamy wnętrzu oryginalny charakter, a aranżacja stanowić będzie doskonale dopracowaną całość.
Słoneczna aranżacja
Opracowanie: Tikkurila
Źródło: Tikkurila

Zatrzymaj lato! Czyli słoneczne i energetyzujące aranżacje

Wprowadzenie do aranżacji koloru żółtego to doskonały pomysł na przedłużenie słonecznych dni, zatrzymanie wakacyjnych wspomnień i ocieplenie jesiennej słoty. Żółty nie jest kolorem łatwym w aranżacji, warto go jednak „oswoić”, stanowi bowiem doskonałą bazę energetyzujących stylizacji. Inspirując się propozycjami tikkurila, możemy stworzyć słoneczne, radosne aranżacje.
1 2