X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Garaż
zamek
Opracowanie: Winkhaus
Źródło: Winkhaus

Szybka naprawa zamków

Chyba każdemu udało się któregoś dnia przypadkiem zatrzasnąć drzwi od mieszkaniu, garażu czy drzwiczki samochodowe pozostawiając klucze w środku. Nie jest to przyjemna sytuacja, niesie z sobą wiele nerwów i zazwyczaj nawet nie mamy pojęcia co wówczas zrobić. Należy na tego rodzaju momenty gdzieś w portfelu czy w komórce mieć zapisany numer do firmy, która para się pomaganiem w tego typu sytuacjach.
Wieszak na narzędzia
Opracowanie: Praktiker
Źródło: Praktiker

Wiosenne porządki w domu i ogrodzie

Ciepłe promienie zapraszają do zakładania lżejszych ubrań, prac w ogrodzie czy zabaw na świeżym powietrzu. Uporządkujmy naszą przestrzeń tak, żeby kolorowe apaszki nie chowały się na dnie szafy, ogrodowe narzędzia zawsze były pod ręką, a dziecięce zabawki leżały na swoim miejscu. Pomogą w nich estetyczne i kolorowe akcesoria do sprzątania, które kupimy w marketach Praktiker.
Opracowanie: KURSANT

Jak dobrać optymalne zimowe opony?

Na dworze lato w pełni, gorąco, nikt z nas na pewno nie rozmyśla o śniegu i ujemnych temperaturach, a przecież to świetny moment, by rozważyć kupno nowych opon zimowych do naszego auta. Większość pośredników sprzedaży w tej części roku wyprzedaje opony zimowe po okazyjnych cenach.
Automatyczne bramy garażowe i wjazdowe to dzisiaj standard
Opracowanie: Hörmann
Źródło: Hörmann

Automaty bram i drzwi wejściowych

Istotną częścią każdej posesji jest ogrodzenie. Stanowi zabezpieczenie własności, pozwala na oddzielenie jej od ulicy oraz innych posesji. Powinno odznaczać się trwałością i odpornością na niesprzyjające warunki. Natomiast w każdym ogrodzeniu ważną część stanowi brama. Powinno się nabyć taką, która będzie pasowała zarówno do całego ogrodzenia, jak i będzie odpowiadała prywatnym wymaganiom.
Opony
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Zimowe opony kup latem!

Za oknem lato w pełni i gorąco, nikt z nas na pewno nie myśli o śniegu i ujemnych temperaturach, a przecież to najodpowiedniejszy czas, by rozważyć kupno nowych opon zimowych do naszego auta. Wielu producentów w tej części roku wyprzedaje je po niższych cenach. Oczywiście są to nieużywane opony, w idealnym stanie, ale sklepy chcą opróżnić powierzchnie magazynowe przed zakupieniem nowych modeli. Dlatego też urządzają wyprzedaże.