X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Urządzenia
Multimedialne centrum w domu
Opracowanie: DLNA
Źródło: DLNA

Multimedialne centrum rozrywki w domu

Mobilność to cecha, za którą pokochaliśmy laptopy i tablety. Wolność od kabli stała się standardem, którego oczekują dzisiaj wszyscy użytkownicy nowych technologii. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, grupa producentów elektroniki stworzyła jeden, wspólny standard wymiany i współdzielenia treści pomiędzy różnymi urządzeniami - DLNA.
magazyn
Opracowanie: inplusPR
Źródło: www.inplusPR.pl

W jaki sposób wyposażyć magazyn

Mnóstwo przedsiębiorców mających przedsiębiorstwa trudniące się handlem staje przed problemem składowania towaru. Wynajęcie czy kupno magazynu to koszt, z którym bez wątpienia liczą się przy planowaniu budżetu. Oczywiście odpowiedzią są regały. zależnie od potrzeb warto zapoznać się z ofertami na regały paletowe, regały półkowe, regały wysokiego składowania, a gdy kupiliśmy bardzo wysokie pomieszczenie magazynowe - antresole magazynowe.

Używane drukarki do firmy to godny polecenia wybór

Zasadnicza większość ludzi posiada w domu komputer i nie wyobraża sobie już działania bez takiego urządzenia. Wiele osób ma także jakieś urządzenie drukujące, które bardzo się przydaje, zwłaszcza, kiedy mamy pociechy w wieku szkolnym, lub prowadzimy przedsiębiorstwo z mieszkania. Drukarki są bardzo różne. Można zakupić drukujące na kolorowo, są także czarno-białe. Część z nich ma wbudowany skaner, na niektórych da się również kopiować dokumenty. Tego rodzaju „kombajny” mogą być jednak stosunkowo drogie, tak w zakupie, jak i w eksploatacji.

Ksero w domu to najlepsze rozwiązanie

Ogromna większość osób posiada w domu komputer i nie jest w stanie wyobrazić sobie już życia bez takiego urządzenia. Sporo osób posiada także jakieś urządzenie drukujące, które często się przydaje, zwłaszcza, kiedy mamy pociechy w wieku szkolnym, albo prowadzimy przedsiębiorstwo z domu. Drukarki są bardzo różne. Możemy zdecydować się na takie drukujące na kolorowo, można czarno-białe. Niektóre mają wbudowany skaner, na niektórych da się również kopiować dokumenty. Takie „kombajny” bywają jednak stosunkowo drogie, zarówno w zakupie, jak i w eksploatacji.
pieniądze
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Czujnik temperatury

Czujniki temperatury używane są w bardzo wielu dziedzinach . najbardziej popularne to przykładowo elektronika samochodowa, stacje meteorologiczne czy choćby klimatyzatory. I oczywiście wiele, wiele innych. Czujnik temperatury, by sprawdzał się, musi być najwyższej jakości. Od niego często zależy funkcjonowanie sprzętu, powiadamianie o zbyt wysokiej czy niskiej temperaturze, która może zakłócać funkcjonowanie.
Odkurzacze SEBO
Opracowanie: SEBO
Źródło: SEBO

Jak czytać gwarancję sprzętu AGD?

Kupując sprzęt elektryczny dla gospodarstwa domowego warto zwrócić uwagę na podstawowe informacje zawarte w gwarancji urządzenia. Przeważnie jest w nich wiele punktów oznaczonych gwiazdką, które zwalniają producenta od odpowiedzialności za naprawę.
poddasze
Opracowanie: Dulux®
Źródło: Dulux®

Aranżacja mieszkania dla singla

Na co przeciętni single z dużego miasta powinni zwrócić uwagę, urządzając własne cztery kąty? Zwłaszcza jeśli w przyszłości chcieliby zamieszkać z drugą połową, której wciąż szukają?
Wizualizacja aparatu fotograficznego
Opracowanie: innvisio.com
Źródło: innvisio.com

Prezentacja produktów w trzech wymiarach

Decyzje zakupowe coraz częściej zapadają przed ekranem komputera. Warto więc zadbać o jak najlepszą prezentację produktów dostępnych w Internecie. Pomysł na to mają twórcy serwisu Innvisio.com - pierwszej na świecie bazy trójwymiarowych wizualizacji sprzętów elektronicznych.
Stok narciarski, dziecko, narciarze
Opracowanie: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com

Dziecko na stoku

Ośnieżone stoki, grupa narciarzy i dobra zabawa. Ten przepis na ferie nie zawsze jednak należy do udanych. W ubiegłym roku ratownicy górscy zanotowali 20% więcej wypadków narciarskich podczas ferii niż w 2011.
Thrustmaster Integral T500
Opracowanie: Veracomp
Źródło: Veracomp

Kierownica dla wymagających

Veracomp wprowadził do oferty nową kierownicę Thrustmaster Ferrari f1 Integral T500. Jest to wierna replika kierownicy bolidu F1 Ferrari gwarantująca każdemu graczowi pełną emocji rywalizację w wirtualnych wyścigach samochodowych.
1 2