X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Panele
Listwa przypodłogowa Smart Bambi
Opracowanie: Podlogi.info
Źródło: Podlogi.info

Wielka inspiracja dla małych Geniuszy

Wieść o tym, że wkrótce na świecie pojawi się mały człowiek zawsze wiąże się z wielkimi emocjami i nadziejami. Przyszli rodzice rozpoczynają prawdziwą „kampanię przygotowawczą”.
Jednym z istotnych etapów tej kampanii jest urządzenie pokoju dziecięcego. Większość rodziców skupia się na rzeczach najistotniejszych dla niemowlęcia, czyli łóżeczku, przewijaku i wygodnym fotelu do karmienia. W miarę jak dziecko rośnie pojawiają się kolejne elementy wyposażenia.
Podłoga wykonana z drewna jest trwała i piękna
Opracowanie: Chapel Parket
Źródło: Chapel Parket

Podłoga z litego drewna a laminaty

Lite drewno to ciepły i naturalny materiał. Podłoga wykonana z tego surowca jest trwała, a przy tym niezwykle piękna. W porównaniu z nią, laminaty stanowią jedynie imitację prawdziwego drewna.
Drewniane podłogi ozdobą każdego mieszkania
Opracowanie: Galeria Parkietu
Źródło: Galeria Parkietu

Drewno zawsze dobre

Podłoga z drewna będzie ozdobą każdego pomieszczenia, pod warunkiem jednak, że zastosujemy się do kilku zasad. Dzięki umiejętnemu dobraniu koloru parkietu i rodzaju usłojenia drewna można optycznie poszerzyć lub zwęzić pomieszczenie. Taki efekt można także uzyskać dobierając odpowiedni kolor podłogi.
Dębowe deski Chapel Parket świetnie pasują do każdego wnętrza
Opracowanie: Chapel Parket Sp. z o.o.
Źródło: Chapel Parket Sp. z o.o.

Drewno w całym domu

Tak jak podstawą każdego budynku jest fundament, tak niezbędną częścią każdego pomieszczenia jest podłoga. Na tym analogie się nie kończą. Zarówno podłogi jak i fundamenty powinny być wykonane z materiałów najwyższej jakości. Wtedy będą służyć latami.
Podłoga to bardzo ważny element wystroju.
Opracowanie: Chapel Parket Sp. z o.o.
Źródło: Chapel Parket Sp. z o.o.

Wnętrze na zamówienie

Zanim architekci rozpoczną projektowanie budynku starają się jak najlepiej poznać swoich klientów. Dzięki temu przygotowane propozycje odpowiadają stylowi życia i gustom właścicieli. Skoro najlepszy projekt to ten, na który klient reaguje słowami „o to mi właśnie chodziło!”, dlaczego więc nie kontynuować tego stylu pracy przy urządzaniu wnętrz?
salon
Opracowanie: Witex
Źródło: Witex

Podłogi winylowe

Miłośnicy dobrej muzyki z sentymentem wspominają płyty winylowe. Były lśniące i pełne uroku, zapisanego na nich dźwięku nie dało się zaś porównać z żadnym innym. Podłogi winylowe, to również rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju. Nie tylko zachwycają niezwykłą odpornością i trwałością, ale również przykuwają wzrok oryginalnym wyglądem...
panele laminowane
Opracowanie: Classen-Pol
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/panele_dab_verden_brazowy_classen_1.jpg

Panele laminowane w kolorze brązowego dębu

Brązowe panele laminowane o uniwersalnym kolorze i wyraźnym usłojeniu wyglądem przypominają prawdziwą drewnianą podłogę. Dzięki temu idealnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w domach, gdzie ceni się klasyczne piękno...
panele
Opracowanie: Classen

Delikatna grusza - nowy wzór paneli

Aranżując wnętrza naszych mieszkań i domów coraz częściej stawiamy na prostotę i naturalność. Duże otwarte przestrzenie i eleganckie detale odpowiadają zwłaszcza ludziom stawiającym na funkcjonalność pomieszczeń i ich unikalny styl...
Drewniane podłogi ozdobą każdego mieszkania
Opracowanie: Galeria Parkietu
Źródło: Galeria Parkietu

Wśród warstw drewna

Nowoczesne materiały podłogowe, to między innymi wyroby z drewna wykonywane nie z litych desek, ale z kilku warstw tego materiału. Warto się im przyjrzeć - może zawitają do Państwa mieszkań?
panele laminowane
Opracowanie: Classen-Pol
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/panele_hikora_philadelphia_z_kolekcji_city_marki_classen_2.jpg

Naturalna struktura drewna

To rozwiązanie aranżacyjne sprawia, że pokój staje się przytulny i ciepły, aż zachęca do ściągnięcia kapci i chodzenia na boso. Przenieśmy więc rodzinne spotkanie z kanapy na podłogę i doceńmy wszystkie zalety podłogi Hikora Philadelphia!
1 2 3 4 5 6 7 8