X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Panele
Kuchnia rustykalna, podłoga laminowana
Opracowanie: TORLYS
Źródło: TORLYS

Niezniszczalne podłogi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Torlys wprowadziła we wrześniu na polski rynek podłogi laminowane. To idealne rozwiązanie dla osób, które mają nie tylko wysokie wymagania estetyczne, ale także użytkowe.
Panele podłogowe Orzech Baltimore z kolekcji Trend marki Classen
Opracowanie: Classen-Pol

Panele - kupno i montaż

Spośród wielu form aranżacji podłóg w ostatnich latach największą popularnością cieszą się panele. Są średnio o połowę tańsze niż deski podłogowe czy parkiety i nadają wnętrzu tyle samo klasy...
Struktury podłóg
Opracowanie: RuckZuck
Źródło: RuckZuck

Struktury podłóg

O czym zdarza nam się zapominać wybierając panele? Jak wzmocnić pożądany efekt podłogi idealnej? Na co jeszcze, poza ceną, dekorem i parametrami, powinniśmy zwracać uwagę planując zakup paneli podłogowych? Eksperci firmy ruckzuck, jednej z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi, wyjaśniają, czym charakteryzują się oferowane w ich salonach struktury desek.
salon
Opracowanie: Classen
Źródło: RuckZuck

Kolekcja paneli podłogowych RuckZuck

Prostota stylu i doskonała jakość wykonania - cztery dębowe dekory tworzą nową, unikalną kolekcję paneli podłogowych RuckZuck. Jedna z największych europejskich sieci sprzedaży podłóg i drzwi oferuje kolekcję sygnowaną własną marką.
panele podłogowe
Opracowanie: WITEX
Źródło: WITEX

Podłogowa awangarda

Żyjemy w świecie pełnym odważnych barw, zróżnicowanych faktur i kreatywnych pomysłów. Nie boimy się łączyć styli ani podważać dotychczas obowiązujących trendów. Projektując nasze wnętrza stawiamy na ich indywidualność i charakter odpowiadający naszym estetycznym upodobaniom. Kolekcja paneli podłogowych Xenia firmy WITEX to propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią oryginalne pomysły dekoracyjne, a jednocześnie cenią trwałe i solidne produkty...
panele laminowane_slider
Opracowanie: Classen-Pol
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/panele_dab_tarbek_ciemny_z_kolekcji_nature_marki_classen_2.jpg

Panele laminowane Ciemny Dąb

Zdecydowany i odważny kolor paneli laminowanych Dąb Tarbek Ciemny, sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią eksperymentować z wystrojem swojego domu. Panele z kolekcji Nature wprowadzą do wnętrz piękno i atmosferę luksusowej elegancji.
Ogrzewanie podłogowe
Opracowanie: Purmo
Źródło: Purmo

Fakty i mity na temat ogrzewania podłogowego

Ogrzewanie podłogowe ma bardzo dużo zalet, ale na inwestora czyha wiele pułapek związanych z jego instalacją. Często rezygnuje się z tej formy ogrzewania, ze względu na niewiedzę i nieprawdziwe opinie krążące wśród laików. Specjaliści marki Purmo odpowiadają na najczęściej pojawiające się wątpliwości.
Oryginalna aranżacja salonu z systemem instalacji paneli podłogowych Gekko
Opracowanie: RuckZuck
Źródło: RuckZuck

Innowacyjny system instalacji paneli laminowanych Gekko

Podłogi laminowane na ścianie? To nie abstrakcja, lecz opatentowany przez Classen sposób na zaaranżowanie oryginalnego wnętrza. Innowacyjny system instalacji paneli laminowanych Gekko to nowość w ofercie salonów RuckZuck.
panele
Opracowanie: Classen

Kolekcja paneli Classen by Eva Minge

Struktura drewniana, kamienna, "handscraped" lub matowa. Kolory jasne i subtelne lub ciemne i intensywne.
panele podłogowe
Opracowanie: WITEX
Źródło: WITEX

Rusza akcja „Podłogi dla powodzian”

Dwie fale powodziowe, które przeszły w tym roku przez Polskę, poczyniły niewyobrażalne straty. Zniszczyły doszczętnie wiele domów i gospodarstw, pozbawiając tym samym setki ludzi dorobku całego życia. WITEX Polska Sp. z o.o. – producent laminowanych paneli podłogowych – postanowił wspomóc najbardziej poszkodowanych przez wielką wodę i od 12 lipca uruchomił akcję „Podłogi dla powodzian”...
1 2 3 4 5 6 7 8