X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Hiszpania
wakacje
Opracowanie: materiały prasowe

Bezpiecznie wakacje z rodziną

Wreszcie nadszedł ten czas – wybieramy się na wakacje. Przeglądamy foldery, marzymy o gorącym słońcu dzikich plaż, objazdowej wycieczce krajoznawczej lub przygodzie na safari. Dziś mamy szerokie możliwości wyjazdów zagranicznych. Wszystko jest w zasięgu ręki. Możemy dotrzeć niemal w każdy zakątek świata. Mimo zapowiadanego kryzysu ciągle nas na to stać. Także banki nie odwróciły się od potencjalnych turystów potrzebujących gotówki.
esk

Lublin - San Sebastian na drodze do ESK 2016

W dniach 18-24 lipca grupa licealistów i studentów z województwa lubelskiego miała okazję przekonać się, że kandydat do miana Europejskiej Stolicy Kultury 2016 nie musi być miastem naznaczonym bolesną historią i zapełnionym monumentalnymi zabytkami.
Last minute Turcja
Źródło: www.orlica.pl

Wyjazd z zaufanym biurem podróży

Okres urlopów za nami. Sporo Polaków mimo to wybiera się na urlopy jesienią, a każde biuro podróży ma promocyjną ofertę w tym okresie. Przesłanek takich decyzji jest parę. Primo: nieco mniej upalna aura w tropikalnych krajach jest naprawdę atrakcyjniejsza, o ile ktoś nie lubi upałów.
ceny hoteli Europa
Opracowanie: Trivago

Spadek cen europejskich hoteli

Ceny hoteli w Europie spadły w lipcu o 14 proc. w stosunku do poprzedniego roku. Te informacje pokazuje Indeks cen hoteli trivago tHPI (trivago Hotel Price Index), publikowany miesięcznie przez porównywarkę cen hoteli www.trivago.pl.

Szczególnie w najbardziej ulubionych destynacjach turystycznych jak Hiszpania czy Włochy podróżujący mogą aktualnie wykupić noclegi po korzystnej cenie. W europejskich top metropoliach można zauważyć spadek cen hoteli nawet do 30 proc. w porównaniu z poprzednim miesiącem i poprzednim rokiem.
Sagrada Familia
Opracowanie: www.wygodatravel.pl
Źródło: www.wygodatravel.pl

Weekend w Barcelonie

Barcelona, choć przez wielu mylnie nazywana stolicą całej Hiszpanii, jest głównym ośrodkiem katalońskiego regionu. Najwięcej turystów można tu spotkać w porze wiosenno - letniej. Ale nawet poza sezonem nie trzeba nikogo specjalnie namawiać do odwiedzenia tego magicznego miejsca.
Zaplanuj wakacje z dzieckiem!
Opracowanie: eMaluszki.pl
Źródło: eMaluszki.pl

Wakacje w gorących krajach

Biuro podróży. To w tym miejscu zaczyna się wakacyjna przygoda, zaś wspólnie z jej startem stajemy przed pierwszym istotnym dylematem. Gdzie pojechać? Wybór jest trudny…biuro podróży, zaś konkretniej jego załoga pomoże przebrnąć przez mnóstwo ofert a także wyselekcjonować wakacje marzeń.