X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Mieszkania
mieszkania
Opracowanie: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Ogrody na dachach

Do niedawna posiadanie własnego skrawka zieleni było przywilejem wyłącznie tych, którzy mieszkają w domkach jednorodzinnych, segmentach czy na parterach bloków. Jednak dysponowanie „parterowym” ogródkiem nie jest jednoznaczne z możliwością swobodnego wypoczynku - wścibscy przechodnie, czy śmieci przerzucane przez ogrodzenie, często odbierają radość z przebywania na świeżym powietrzu.
Opracowanie: LARS

Do czego wykorzystać produkty LED?

Wygląd pokoi mieszkania czy domu albo ogród możemy wspaniale wyeksponować wykorzystując różnego rodzaju oświetlenie. Teraz wybór jest tak wielki, technika oświetlenia do tego stopnia rozbudowana, że możemy stworzyć rezultat zachwycający. Od paru lat raczej odchodzi się od umieszczania w pokojach pojedynczego, górnego źródła światła. Naturalnie każdego typu żyrandole wciąż są w ofercie i nawet za wiele lat z niej nie znikną, lecz na popularności zyskało oświetlenie z wielu źródeł. Wykorzystuje się halogeny, diody LED, lampy stojące. Mamy wielką dowolność i można zrobić tak naprawdę cokolwiek sobie wymarzymy.
Willa Sowiniec
Opracowanie: FreeMind PR
Źródło: FreeMind PR

Deweloper kompleksowy

Intensywność życia spowodowała, że cenimy sobie coraz bardziej rozwiązania kompleksowe. Dotyczy to każdej dziedziny życia, także zakupu mieszkania. By zakup nowych czterech kątów mógł naprawdę cieszyć musi być jak najmniej problematyczny.
Desingerskie ramki do zdjęć
Opracowanie: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl

Designerskie ramki do zdjęć

Jako, że większość zdjęć przechowujemy na komputerach, a nie w albumach, może się wydawać, że ramki do zdjęć odeszły do lamusa. Nic bardziej mylnego! W końcu w dalszym ciągu wywołujemy co ciekawsze zdjęcia. A skoro już to robimy, dbamy o to, aby zapewnić im wyjątkową oprawę.
salon
Opracowanie: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner

Mieszkanie dla Młodej Pary

Trochę funkcjonalnych rozwiązań, szczypta aranżacyjnej fantazji i dużo miłości w każdym kącie to recepta na urządzenie idealnego mieszkania dla świeżo upieczonego małżeństwa. Aby lokatorom żyło się przyjemnie warto dobrze przemyśleć wystrój nowego lokum. Często to bowiem decyzja na długie lata.
mieszkania
Opracowanie: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Zapotrzebowanie na lokale mieszkaniowe we Wrocławiu.

Razem z wiosennymi porządkami wzrasta popyt na mieszkania Wrocław, razem z innymi polskimi miastami, jest świadkiem okresowego spadku cen. Kierunek ten odwróci się w czasie letnich urlopów i przypuszczalnie znów powróci od początku roku szkolnego. Wtedy to do miasta napłynie świeży rocznik studentów, część z nich możliwe, że otrzyma od rodziców swoje pierwsze cztery kąty.
poradnik aranżacje mieszkania
Opracowanie: Hachette Polska

Jak urządzić małe mieszkanie?

Wydawnictwo Hachette Polska przedstawia minialbum "Małe powierzchnie" z serii Inspiracje. Urządzenie niewielkiego mieszkania tak by było ono funkcjonalne, a jednocześnie oryginalne i "ze smakiem" to nie lada wyzwanie – poczynając od doboru kolorów ścian i odpowiednich mebli, poprzez zastosowanie niestandardowych rozwiązań, na dekoracjach i dodatkach kończąc.

Bez wątpienia małe powierzchnie sprzyjają twórczym inicjatywom. W książce Wydawnictwa Hachette Polska znajdziesz podpowiedzi oraz gotowe rozwiązania – w zależności od tego, czego szukasz i potrzebujesz.
jadalnia
Opracowanie: InsideLab
Źródło: InsideLab

Mieszkanie w stylu nowoczesnym

Nowoczesny styl w urządzaniu mieszkania to pojęcie bardzo szerokie i pojemne, do tego stopnia, że obejmuje de facto bardzo wiele możliwości aranżacji, wzorów i form. Najczęściej kojarzy się jednak z prostotą i minimalizmem oraz „czystością” – przestronnością i nastawieniem na funkcjonalność.
Opracowanie: BAKOKO

Przygotowania do zakupu pierwszego mieszkania

Jedna z trudniejszych decyzji życiowych to zakup mieszkania Wrocław. Wszyscy szukają promocji, ale gdzie na nią polować? Lepiej wybierać z rynku pierwotnego, czy raczej wtórnego? Zdecydowanie pomocne są brak pośpiechu i spokój. Chęć kupna mieszkania w dużym mieście jest poważnym wyzwaniem. Poszukiwania trzeba przystosować do własnychchęci i stworzyć plan działań. Wszystkie kroki powinny być rozważone, szczególnie gdy szukamywieloletniego mieszkania, Wrocław i inne duże miasta zapraszają pięknymi osiedlami.
Fototapety ścienne
Opracowanie: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl

Fototapety na drzwi czyli pomysł na odnowienie drzwi

Jak tylko zaczynamy rozmyślać nad remontem zazwyczaj po ciele przebiega nam lodowaty dreszcz. Bo tak w zasadzie trzeba by wymienić okna, podłogi zmienić, albo przynajmniej wycyklinować, przemalować ściany. Spis rzeczy do zrobienia tak w zasadzie zdaje się nie mieć końca. Nie musimy podejmować jednakże aż tak zakrojonych na szeroką skalę działań. Czasem wystarczy niewielka modyfikacja, żebyśmy w naszym domu czuli się doskonale.
1 2 3 4