X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Blendery
Blender Electrolux Powermix Silent
Opracowanie: Electrolux
Źródło: Electrolux

Rozmowy przy kuchennym stole

We współczesnym domu, kuchnia zazwyczaj stanowi centrum życia towarzyskiego. Tu przygotowuje się jedzenie, dzieli przeżyciami i wrażeniami z mijającego dnia, odpoczywa przy herbacie i ciastku, czy omawia życiowe plany. Niestety wiele urządzeń kuchennych wydaje intensywne, głośne dźwięki, które mogą przeszkadzać w rozmowie. Typowym przykładem są blendery, wytwarzające, podobnie jak kosiarki czy motocykle, hałas na poziomie 85-95 decybeli. Rozmowa z takim podkładem dźwiękowym jest praktycznie niemożliwa.
blendery kielichowe
Opracowanie: First Austria

Zmiksowane witaminy

W okresie jesienno-zimowym jesteśmy bardziej narażeni na przeziębienia i infekcje. Wiemy o tym doskonale, a jednak niewiele osób pamięta, że najlepszą bronią przeciw chorobie jest zdrowa dieta.

Zwłaszcza wtedy, kiedy odporność organizmu spada, należy zwracać większą uwagę na składniki codziennych posiłków.
przystawka do obierania ziemniaków
Opracowanie: Kenwood

Koniec z obieraniem ziemniaków!

Coraz więcej kuchennych czynności powierzamy sprytnym urządzeniom i nikogo już dziś nie dziwi blender, mikser czy robot kuchenny. Ale przystawka do obierania ziemniaków to prawdziwa rewolucja. Najczęściej wykonywana kuchenna czynność i szczerze nie-lubiana przez wielu z nas nie musi być już dłużej zmorą przygotowań każdego obiadu.
1 2