X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Last minute
Morze
Opracowanie: Justin De La Ornellas
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie latamy na urlop w super cenie?

W sezonie letnim każde biuro podróży proponuje wakacje last minute. To świetna możliwość - pozwala oszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a w bonusie ta nutka niepewności - bo właściwie może się okazać, że ciekawa oferta zjawi się w ciągu jednego wieczoru, a za kilkanaście godzin będziemy wyjeżdżać na wakacje.
relaks na wakacjach
Opracowanie: Alquiler de Coches
Źródło: http://www.flickr.com

Super pomysły na wakacje w egzotycznych krajach

Niemal każdy człowiek od wielu wieków posiadał bardzo dużo celów. Zmieniały się one jak odcienie w kalejdoskopie czy to ze względów indywidualnych, lub też rzeczowych. Jeden zostawał jednakże w życiu człowieka na zawsze - fach. Tak jak dawno, jak i dziś, praca ma przeważnie finał zarobkowy, a finanse są wszystkim ludziom niezbędne do godnego życia. Ludzie pracujący mają uprawnienie do urlopu. Ogromną grupę z nich stanowią Ci, których stać na o wiele droższe od krajowych, wyprawy zagraniczne. Zmiana systemu społeczno - gospodarczego, jaka miała miejsce w Polsce w roku 1989 miała znaczący wpływ na ożywienie turystyki.
eccotravel
Źródło: http://www.eccotravel.eu/

Egzotyczne wakacje- gdzie wypocząć

Niektóre osoby już od jakiegoś czasu planują w jaki sposób spędzą urlop. Wczasy egzotyczne są obecnie niesamowicie na czasie, a takie wyjazdy to czas spędzony bardzo ekscytująco. Wiadomo, że wakacje to czas, w którym człowiek może odpocząć i odetchnąć od otaczającego go świata. Dlatego powinno się spędzić ten czas w taki sposób, jaki najbardziej lubimy. Może to być Tajlandia Last Minute, lub wycieczka Indie.
hotel
Opracowanie: OCENIACZ

Last minute – prawda i mity

Każdy z turystów podczas poszukiwania swojej wymarzonej wycieczki, zetknął się z ofertą last minute. Czy last minute to 100% korzyści z rewelacyjną ceną na czele? A może przeciwnie – pod atrakcyjną przykrywką kryją się gorszej jakości usługi?
wakacje, wczasy
Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Bułgaria - wczasy dla każdego

Bułgaria jest państwem, który spełnia wszelkie warunki, by zostać urlopowym miejscem, które co roku może być odwiedzane przez wielu turystów z Polski. W czasie PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Dziś te lukratywne czasy dla oferty turystycznej ''Bułgaria wczasy'' mogą powrócić, albowiem zakątek ten po latach zastoju gospodarczego znów zaczyna stawiać na turystykę. W te Bałkańskie regiony warto wybrać się przede wszystkim w okresie letnim. W tym czasie można liczyć na słoneczną pogodę, której w naszym kraju nikt nie jest w stanie zagwarantować.
wakacje w grecji
Opracowanie: Dimitris Karkanis
Źródło: http://www.flickr.com

Dokąd na last minute

Biura podróży kuszą ofertami. Sezon letni w pełni, nie dziwi więc fakt, że wszędzie pojawiają się oferty typu last minute. Każdy , kto jeszcze nie zdążył wypocząć śmiało może wybrać się do jednego z ciepłych miejsc nie wydając przy tym pokaźnej ilości pieniędzy. Wymóg jest jeden – powinno się skrupulatnie śledzić oferty biur podróży. Wystarczy bowiem tylko kilka minut nieuwagi, aby przegapić wyjątkową wycieczkę.
wakacje na plaży
Opracowanie: Kristin Nador
Źródło: http://www.flickr.com

Wakacje na wyspach kanaryjskich

Intrygujące wakacje na Wyspach Kanaryjskich czy odpoczynek na Gran Canarii nie muszą być obecnie wcale drogie. Każde wakacje jednak czy to wiosną czy latem należy rozplanować z pewnym wyprzedzeniem. Można zrobić to na dwa sposoby. Albo przygotować się od początku na oferty last minute zaufanych biur podróży, bądź też poszukiwać miejsca na wymarzony urlop o wiele wcześniej
Zaplanuj wakacje z dzieckiem!
Opracowanie: eMaluszki.pl
Źródło: eMaluszki.pl

Wakacje w gorących krajach

Biuro podróży. To w tym miejscu zaczyna się wakacyjna przygoda, zaś wspólnie z jej startem stajemy przed pierwszym istotnym dylematem. Gdzie pojechać? Wybór jest trudny…biuro podróży, zaś konkretniej jego załoga pomoże przebrnąć przez mnóstwo ofert a także wyselekcjonować wakacje marzeń.
Planowanie urlopu
Opracowanie: czappancs

Planowanie urlopu

Za chwilę czeka nas kolejny długi weekend majowy. Kto nie skorzystał z tego pierwszego i czuje się przez to nieusatysfakcjonowany, może odegrać się już za niespełna 2 tygodnie. Ograniczać nas jedynie może ilość gotówki przeznaczonej na te upragnione wczasy oraz stosunkowo krótki czas tego wypoczynku, bo licząc od 16 maja do 25 maja dostajemy gratis od losu 4 dni.