X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Schüco
Widok przez drzwi przesuwne
Opracowanie: Schüco
Źródło: Schüco

Przestrzeń na wyciągnięcie ręki

Dom jednorodzinny daje swoim właścicielom większe możliwości planowania i aranżacji wnętrz oraz elewacji budynku. Jeśli zależy nam na otwarciu się na ogród i wpuszczeniu do pomieszczeń większej ilości światła warto wybrać drzwi przesuwne takie jak Corona CT 70 HS.
Okiennice ALB z żaluzjami CTB
Opracowanie: Schüco
Źródło: Schüco

Pasywny standard okien aluminiowych

Zrównoważona architektura przyszłości nie jest tylko wizją, lecz powstaje już dziś na naszych oczach. Nowy system okien aluminiowych Schüco AWS 90.SI+ w standardzie pasywnym nie tylko pozwala zaoszczędzić energię, lecz także może stanowić kluczowy element zarządzania różnorodnymi funkcjami fasady.
Drzwi w systemie Schüco ADS 65
z wmontowanym czytnikiem
linii papilarnych Schüco Fingerprint
Opracowanie: Schüco
Źródło: Schüco

Nowoczesna i energooszczędna stolarka drzwiowa

Aluminiowe drzwi zewnętrzne Schuco ADS 65 spełniają wymagania współczesnej architektury a także sprawdzają się wszędzie tam, gdzie efektywność rozwiązań jest równie ważna jak dobra izolacyjność termiczna. To racjonalny ekonomicznie wybór dla inwestorów ceniących wysoką jakość w rozsądnej cenie.
dom jednorodzinny
Opracowanie: Schüco
Źródło: Schüco

Kwestia wielkiego formatu

Jasne i otwarte przestrzenie stały się obowiązującym trendem we współczesnej architekturze domów jednorodzinnych, w szczególności tych o podwyższonym standardzie. Duże przeszklenia to znak rozpoznawczy prestiżowego budownictwa inspirowanego światłem, jednak tylko przemyślany dobór rozwiązań pozwoli uniknąć sytuacji, w której nasz nowy dom pozostaje domem marzeń tylko na projekcie.
drzwi tarasowe
Opracowanie: Schüco
Źródło: Schüco

Wyjście na taras bez barier

Jednym z założeń nowoczesnego budownictwa jest eliminacja przeszkód architektonicznych w postaci stromych schodów, wąskich korytarzy czy uciążliwych w pokonywaniu przejść. Przykładem rozwiązania przyjaznego użytkownikowi jest niski próg, stosowany w drzwiach balkonowych...
okucia okienne
Opracowanie: Schüco
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/okucie_schuecoo_variotec_d.jpg

Bezawaryjne okucia okienne

Okucia z serii Schüco VarioTec zapewniają łatwą oraz bezpieczną obsługę okien z PCV. Sprawdzone w milionach testów, dają maksymalną pewność bezawaryjnego działania i nie zaburzają efektu estetycznego...
okna
Opracowanie: Schüco

System zdalnego sterowania oknami

Automatyka okienna była do tej pory uważana za atrybut budownictwa użyteczności publicznej. Obecnie dzięki okuciom mechatronicznym, automatyczna obsługa okien wkracza dynamicznie do szpitali, domów jednorodzinnych i osiedli o wyższym standardzie.
apartamentowiec
Opracowanie: Schüco
Źródło: Schüco

Okna aluminiowe w przystępnej cenie

Wysoki standard okien aluminiowych stał się szeroko dostępny. Okna aluminiowe z serii Schüco AWS 65 ustanawiają nowy standard izolacyjności termicznej i istotnie poszerzają swobodę projektowania, mając przy tym bardzo przystępną cenę...
Dom jednorodzinny z oknami Schüco PVC
Opracowanie: Schüco
Źródło: Schüco

Polacy stawiają na wysoki standard okien z tworzywa sztucznego

Rozmowa z dr inż. Andrzejem Polijaniukiem, managerem ds. marketingu i produktu w firmie Schüco International Polska Sp. z o.o.
Budynek jednorodzinny wyposażony w drzwi Schüco ADS oraz ślusarkę okienną serii Schüco AWS
Opracowanie: Schüco
Źródło: Schüco

Aluminiowe drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe stanowią wizytówkę domu, dlatego warto dobrać indywidualne rozwiązanie, które będzie najlepiej dopasowane do potrzeb użytkowników, zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym. Dzięki różnorodności dostępnych rozwiązań każdy może stworzyć drzwi wejściowe swoich marzeń.
1 2