X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Weekend majowy
koncerty
Opracowanie: http://userserve-ak.last.fm/serv

Majówka na wyspie

Nie masz pomysłów na spędzie weekendu majowego? A może tak do Wrocławia?
Podróże z dzieckiem
Opracowanie: FuturePR
Źródło: FuturePR

Weekend majowy 2013 - okazja na niezapomniany wyjazd

Planując wyjazd na długi weekend majowy 2013 można zaskoczyć się jak dużo jest oferowanych propozycji. Nie wolno tylko zapomnieć o wcześniejszych rezerwacjach, ponieważ okres ten jest zazwyczaj bardzo zatłoczony. Najczęściej aktualne są wycieczki w granicach państwa, ale zdarzają się też wyjazdy za granicę. Niektóre pary chcą zorganizować sobie weekend we dwoje. Niekiedy biura podróży posiadają oferty właśnie dla dwojga.
la Boheme

Pomysł na majówkę w mieście

Długi weekend majowy, upragniony czas odpoczynku, jezioro, góry, las… Nie wszyscy mają takie szczęście. Jednak nie martwcie się, w mieście też może być ciekawie. Mamy dla Was wiele propozycji.
weekend majowy

Weekend majowy wokół wysp zatoki neapolitańskiej

Wspaniałe wyspy włoskie, lazurowe wody Zatoki Neapolitańskiej w długi weekend majowy.
Kalendarz
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Ile długich weekendów w 2012 roku?

W nadchodzącym roku będzie można sprawić sobie sześć długich weekendów. Biorąc zaledwie 9 dni urlopu możemy odpoczywać aż przez 32 dni. To ucieszy zapewne wielu z nas, gdyż Polacy coraz bardziej cenią sobie kilkudniowe wyjazdy.
przyprawy
Opracowanie: Philou.cn

Aromatyczny grill

Na najbliższy sezon grillowy producent marki Appetita wprowadza na rynek nowy produkt - Przyprawę do kurczaka z grilla, która poszerzy linię "Smaczne grillowanie". Propozycja ta skierowana jest do coraz liczniejszych amatorów przyrządzania potraw na ruszcie.
Planowanie urlopu
Opracowanie: czappancs

Planowanie urlopu

Za chwilę czeka nas kolejny długi weekend majowy. Kto nie skorzystał z tego pierwszego i czuje się przez to nieusatysfakcjonowany, może odegrać się już za niespełna 2 tygodnie. Ograniczać nas jedynie może ilość gotówki przeznaczonej na te upragnione wczasy oraz stosunkowo krótki czas tego wypoczynku, bo licząc od 16 maja do 25 maja dostajemy gratis od losu 4 dni.