X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Ekspresy
ekspresy ciśnieniowe
Opracowanie: LAVAZZA
Źródło: LAVAZZA

Włoskie espresso w domowym zaciszu

Oryginalne włoskie espresso w warunkach domowych? Od dzisiaj to możliwe! W wyniku kooperacji dwóch światowych autorytetów w dziedzinie parzenia kawy LAVAZZY i SAECO powstał system LAVAZZA A MODO MIO. To elegancki i niebywale wygodny sposób na przygotowanie w zaciszu domowym idealnego, włoskiego espresso.
ekspresy ciśnieniowe LAVAZZA
Opracowanie: LAVAZZA

Ekspres ciśnieniowy świątecznie

Święta już za pasem, o czym przekonuje nas jesienno – zimowa aura za oknem. I jak zawsze przy tej okazji świat podzielony jest na przezornych i zapobiegliwych, którzy już kompletują listę prezentów i tych mniej zorganizowanych, którzy zostawiają zakupy na ostatnią chwilę.
ekspresy do kawy
Opracowanie: De’Longhi

Ekspresy automatyczne - nowy wymiar kawy

De'Longhi Intensa - już sama nazwa najnowszej kolekcji ekspresów mówi za siebie. Aksamitne, mocne espresso lub pieniste, rozweselające cappucino w zależności od pory dnia i twojego nastroju. Ekspresy Intensa to urządzenia zaprojektowane z myślą o codziennym użytkowaniu, dostosowane do intensywnego rytmu życia współczesnych kosmopolitów.
urządzenia kuchenne
Opracowanie: De'Longhi Polska Sp. z o. o.

Seria urządzeń kuchennych De'Longhi

Najnowsza seria urządzeń kuchennych De'Longhi debiutuje w stylu retro. Wzornictwo przemysłowe przeżywało w latach 50-tych swój renesans, a teraz jesteśmy świadkiem jego wielkiego powrotu. Nic dziwnego, chętnie wracamy do rzeczy pięknych i unikalnych. Niekoniecznie z sentymentu.
budynek biurowy
Opracowanie: Blomus, Casa Bugatti, Conmoto, G

Jak uwieść prezesa w kostiumie? Krótki poradnik dla korporacyjnych poszukiwaczy prezentów

Prezes w kostiumie to osoba, w gruncie rzeczy, niebezpieczna. Na pozór oschła, zasadnicza, rzeczowa i wymagająca, faktycznie kryje głęboko w sobie pokłady kobiecej subtelności. Problem w tym, by tę kobiecą delikatność z niej wydobyć, by sprowokować panią prezes do uśmiechu i słów zadowolenia. I nie myślimy tu o zadowoleniu z pracy podwładnych, ale o radości, wrażeniu, jakie wywoła dobrze dobrany prezent.
Biżuteria kuchenna
Opracowanie: Philips Polska
Źródło: Philips Polska

Biżuteria kuchenna

Współczesne kobiety urządzające swoje kuchnie, coraz częściej obok jakości i efektywności produktów doceniają ich stylistykę. Philips wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i oferuje pełne serie produktów AGD, dzięki którym użytkownik może wyposażyć kuchenne wnętrze zgodnie ze swoimi preferencjami stylistycznymi.
ekspresy
Opracowanie: Casa Bugatti

Kawowa adoracja na kolanach

Jeśli ktoś cierpi na niedosyt wrażeń i ekstazy, wystarczy, że sięgnie na próbę po filiżankę kawy. Ale kawy nie byle jakiej, bo uświęconej maestrią, wynoszącej na ołtarze smaku włoskiej Divy – ekspresu Casa Bugatti.
ekspres ciśnieniowy
Opracowanie: De’Longhi
Źródło: De’Longhi

Jak wybrać ekspres do kawy?

Sklepowe półki uginają się od ekspresów do kawy, w Internecie oferta jest jeszcze szersza, a nowicjusz w świecie kawy może poczuć się zagubiony w gąszczu nazw, symboli, danych technicznych. Na co zwrócić uwagę przy wyborze ekspresu do domu? Na jaki model się zdecydować? Ekspert De’Longhi podpowie czym się kierować, aby wybrać typ i model ekspresu najlepiej odpowiadający naszym potrzebom.
Ekspres wolno stojący Miele CM 5200
Opracowanie: Miele
Źródło: Miele

Mała czarna w mistrzowskim wydaniu

Aromatyczna, profesjonalnie zaparzona kawa to domena ekspresów firmy miele. Oprócz znanych koneserom tego napoju doskonałych ekspresów do zabudowy, na rynku dostępny jest również najnowszy model kompaktowego ekspresu wolno stojącego Miele CM 5200. Nowe funkcje, nowe kolory i nowoczesny design – najwyższa jakość niezmiennie ta sama.
1 2