X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Libet
ścieżka
Opracowanie: LIBET

Ścieżki, alejki i podjazdy

Masz już pomysł na aranżację swojego ogrodu. Wiesz, jakie posadzisz tam rośliny, w jakim kolorze kupisz donice… Teraz kolej na alejki. Potrzebny będzie ciekawy materiał, którym je wyłożymy i trochę fachowej wiedzy, jak się za to zabrać…
płyty tarasowe
Opracowanie: LIBET
Źródło: LIBET

Płyty tarasowe z drobinami prawdziwego kamienia

Taras – nasz otwarty salon, bawialnia lub kuchnia z jadalnią. Wypełniając zadanie miejsca o tak szczególnym przeznaczeniu - na odpoczynek, zabawę lub posiłek przy grillowaniu - taras powinien mieć adekwatny charakter, zawsze jednak zgodny z naszą preferencją. Może harmonizować z otoczeniem ogrodu lub stanowić przedłużenie podłogi w salonie lub otwartej jadalni, do której przylega...
Kravento Basso i płyty Sheridan
Opracowanie: Libet
Źródło: Libet

Detale podkreślające piękno naszego ogrodu

Kostki brukowe i płyty tarasowe stwarzają dziś niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dobrze zaprojektowana nawierzchnia wokół domu harmonijnie łączy w całość architekturę, roślinność, obecne w ogrodzie i na tarasie kolory. Ale o urodzie i ostatecznym efekcie wymarzonej stylizacji decydują jak zwykle detale – takie jak na przykład elementy brzegowe nawierzchni.
Wsporniki
Opracowanie: Libet
Źródło: Libet

Taras wentylowany

Dobrze wykonany taras gwarantuje jego długotrwałą i bezproblemową eksploatację. Wśród stosowanych metod wykonawczych bezkonkurencyjna okazuje się technologia tarasu wentylowanego. Jest prostsza i szybsza od pozostałych, a co najważniejsze - pozwala uniknąć często popełnianych błędów.
Tarasy w kształcie koła to wciąż rzadkość w polskich ogrodach
Opracowanie: Libet S.A
Źródło: Libet S.A

Przepis na oryginalną przestrzeń wokół domu

Ciepłe miesiące przed nami. Wiosenno-letni okres jest chyba jednym z najpiękniejszych w roku. Bujna zielona roślinność w połączeniu z promieniami słońca sprawiają, że stęsknieni przyrody, życie towarzyskie i rodzinne chętnie przenosimy z salonów na ogrodowe tarasy. Tutaj możemy przywitać dzień, zjeść z rodziną wspólny obiad lub wypić popołudniową kawę. W weekendy to miejsce spotkań domowników i przyjaciół.
Taras ułożony z płyt Torino linii Libet Impressio
Opracowanie: Libet
Źródło: Libet

Przydomowe zacisze, które przetrwa lata

W ciepłe letnie dni patio jest najlepszym miejscem do spotkań towarzyskich, odpoczynku i rozmowy przy kawie... A ponieważ lato już niedługo, zaczynamy myśleć o generalnym remoncie ziemnego tarasu. Aby nasze przydomowe zacisze przetrwało nie tylko ten sezon, należy dopilnować kilku generalnych zasad podczas układania nawierzchni. Warto o nich wiedzieć nawet, jeśli zlecamy remont tarasu ekipie budowlanej.
Płyty Toscania  Libet Impressio siena
Opracowanie: Libet
Źródło: Libet

Doceniane i wyróżniane płyty tarasowe

W sobotę 28 sierpnia w Warszawie podczas trwania XVII Międzynarodowej Wystawy,,ZIELEŃ TO ŻYCIE" uroczyście wręczono nagrody za „Produkt Roku 2010” w plebiscycie portalu Architektura Krajobrazu. Wśród wyróżnionych znalazł się hit linii Libet Impressio - płyty tarasowe Toscania firmy Libet.
Inspiracje aranżacyjne firmy Libet
Opracowanie: www.n-b.com.pl
Źródło: www.n-b.com.pl

Ścieżką przez ogród

Ścieżki ogrodowe, tarasy, podjazdy wpływają na charakter domu w nie mniejszym stopniu niż kształt i rysunek elewacji. Podkreślają charakter posesji i osobowość jej gospodarzy. Najnowszy katalog produktów firmy Libet jest inspirującym przeglądem aranżacyjnych trendów.
Jesień to dobry czas na zaplanowanie nowych alejek. Na zdjęciu nawierzchnia z kostki Romano w kolorze piaskowo beżowym
Opracowanie: Libet
Źródło: Libet

Pożegnanie lata

Gdy ciepłe dni mamy już za sobą, a za oknem drzewa zachwycają już jesiennym złotem i purpurą, warto pomyśleć o ogrodzie i odpowiednio przygotować go na zimę. Zwłaszcza, że już za chwilę zaczną się pierwsze przymrozki, a wszystko wokół otuli biały puch. Wtedy też często rodzą się ciekawe pomysły na nowy sezon…
Kamienne schodki
Opracowanie: Libet
Źródło: Libet

Kamienne schodki

Oryginalne, praktyczne i naturalne w swoim wyglądzie schody to jedna z nowości produktowych w kolekcji libet Completto. Gładka faktura powierzchni i dekoracyjna, łamana faktura boku to cechy charakterystyczne gotowych betonowych stopni.
1 2