X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Sieć
Serwer
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Rozwiązania serwerowe dla firm

Wydajne i sprawne serwery to w tej chwili podstawa ważnej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych ogromnych przedsiębiorstw, a także w małych przedsiębiorstwach trzeba koniecznie zadbać, aby pakiety informacji wysłane z określonego punktu A przedostały się jak najprędzej do punktu B. Najnowsze aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel przez Internet, strony WWW oraz całe wachlarze innych usług świadczonych przez sieć internet, intranet i ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby przechowywane w Internecie.
Thomas-it
Źródło: www.thomas-it.pl

Magiczna serwerownia

Serwerownia to miejsce okrytetajemniczą legendą. Niewiele osób zwiedzało ją w środku, a tylko nieliczni wyszli z niej w całości. Miejsce, gdzie mogą wejść jedynie informatycy i specjaliści od IT podobno intryguje poszukiwaczy przygód. A może to dziwne buczenie działa na nich jak płomień świecy na ćmy.
Thomas-it
Źródło: www.thomas-it.pl

Usługi informatyczne dla firm

Kompleksowe usługi informatyczne dla przedsiębiorstw obejmują sprzęt komputerowy, sprzęt informatyczny a także rozwiązania sieciowe. Instalacja systemów operacyjnych oraz zainstalowanie właściwego dla danej firmy oprogramowania bardzo często znajduje się w danych usługach. Firmy zajmujące się takim serwisem, mają w swojej ofercie także dodatkowe zaplecze usługowe ułatwiające pracę przedsiębiorstw.
rzecznicy patentowi a prawa autorskie i znaki towarowe
Opracowanie: Polmarco
Źródło: www.meble.meblopol.pl

Rzecznicy patentowi

Rozrost technologii jest znakiem obecnych czasów. Temu, że powstają setki nowoczesnych wynalazków w ciągu miesiąca, a wiele z nich wdraża często rewolucję w ludzkim trybie życia, zawdzięczamy fakt, że mamy możliwość spędzać czas komfortowo, bezpiecznie i znacznie szybciej realizować tematy, które dawno temu kazały poświęcać znacznie większego wysiłku. Spójrzmy wstecz, do lat pięćdziesiątych dwudziestego wieku – to, że istniały telefony, to już stanowiło sukces, ale starsi pamiętają, że dostęp do telefonów i tak był ograniczony, a każda ważna transakcja, większe zakupy i inne ważne sprawy wymagały najczęściej całego dnia i wycieczki nawet do innej miejscowości. Wspominając wymianę listów – cóż, nadanie poczty elektronicznej zajmuje nam obecnie kilka minut, zaś w tamtych latach wysłanie koperty wiązało się z wycieczką na pocztę, odczekaniem pewnego czasu w ogonku, a potem długim i nerwowym czekaniem na odpowiedź odbiorcy.