X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Sieć
rzecznicy patentowi a prawa autorskie i znaki towarowe
Opracowanie: Polmarco
Źródło: www.meble.meblopol.pl

Rzecznicy patentowi

Rozrost technologii jest znakiem obecnych czasów. Temu, że powstają setki nowoczesnych wynalazków w ciągu miesiąca, a wiele z nich wdraża często rewolucję w ludzkim trybie życia, zawdzięczamy fakt, że mamy możliwość spędzać czas komfortowo, bezpiecznie i znacznie szybciej realizować tematy, które dawno temu kazały poświęcać znacznie większego wysiłku. Spójrzmy wstecz, do lat pięćdziesiątych dwudziestego wieku – to, że istniały telefony, to już stanowiło sukces, ale starsi pamiętają, że dostęp do telefonów i tak był ograniczony, a każda ważna transakcja, większe zakupy i inne ważne sprawy wymagały najczęściej całego dnia i wycieczki nawet do innej miejscowości. Wspominając wymianę listów – cóż, nadanie poczty elektronicznej zajmuje nam obecnie kilka minut, zaś w tamtych latach wysłanie koperty wiązało się z wycieczką na pocztę, odczekaniem pewnego czasu w ogonku, a potem długim i nerwowym czekaniem na odpowiedź odbiorcy.
Serwer
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Rozwiązania serwerowe dla firm

Dobre i sprawne serwery to w tej chwili podstawa rozwiniętej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych cenionych przedsiębiorstw, jak i w małych przedsiębiorstwach potrzeba koniecznie zadbać, aby pakiety danych wysłane z określonego punktu A dostały się jak najszybciej do punktu B. Współczesne aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel elektroniczny, strony WWW oraz całe wachlarze innych usług załatwianych przez sieć internet, intranet i ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby znajdujące się w sieci.
Thomas-it
Źródło: www.thomas-it.pl

Usługi informatyczne dla firm

Złożone usługi informatyczne skierowane do przedsiębiorstw to przede wszystkim komputery, sprzęt informatyczny i urządzenia pozwalające nawiązać połącznie z siecią. Instalacja systemów operacyjnych oraz instalowanie oprogramowania dopasowanego do danej firmy w wielu przypadkach dane usługi również oferują. Firmy, które proponują tego typu serwis, przygotowane są na pomoc przedsiębiorstwom nie tylko w tych usługach.
Thomas-it
Źródło: www.thomas-it.pl

Magiczna serwerownia

Serwerownia to miejsce okrytetajemniczą legendą. Tylko kilka osób zwiedzało ją w środku, a tylko nieliczni wyszli z niej bez szwanku. Miejsce, do którego wchodzą tylko informatycy podobno intryguje żądnych przygód. A może to tajemnicze brzęczenie działa na nich jak płomień świecy na ćmy.