X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Sortowniki
sortownik odpadów
Opracowanie: Franke Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://www.franke.pl/franke-13455-sortowniki-odpadow.html

Sortownik odpadów - sprytny sposób na porządek

Coraz więcej osób przekonuje się, że segregacja śmieci nie zajmuje wiele czasu, a przez proekologiczny charakter tej czynności - potrafi być bardzo satysfakcjonująca...
Sortownik Trolley Vario 45
Opracowanie: Trolley
Źródło: Trolley

Systemy sortowników do kuchni

Ustawa śmieciowa od 1 lipca 2013 r. wprowadza kilka istotnych zmian w zakresie zarządzania odpadami komunalnymi. Wyrzucanie śmieci mieszanych do jednego kosza będzie dużo droższe od wyrzucania śmieci segregowanych. Już dziś warto pomyśleć o tym, w jaki sposób zorganizować segregację odpadków w naszych domach.
sortownik
Opracowanie: FRANKE
Źródło: FRANKE

Moda na ekologię z sortownikami do odpadów

Ochrona środowiska jest obecnie jednym z najbardziej popularnych tematów. Ekologiczny styl życia staje się trendy, a w konsekwencji coraz więcej Polaków decyduje się na segregowanie śmieci w domach. Jak jednak grupować odpadki, gdy w kuchni jest za mało miejsca na dodatkowe pojemniki lub obawiamy się widoku kilku koszy na śmieci stojących rzędem pod ścianą?...
Kuchnia wyposażona urządzeniami marki Franke
Opracowanie: Franke
Źródło: Franke

Modne kuchnie od Franke

Firma Franke oferuje możliwość zmiany kuchni w miejsce pełne życia, które spełni oczekiwania domowników. Bogactwo wyboru produktów i inspirujące rozwiązania zaspokoją najbardziej wymagające gusta.
Kosz na śmieci OEKO MAXX
Opracowanie: PEKA- MEATLL AG
Źródło: www.peka.pl

Kosze na śmieci do zadań specjalnych

Edukacja ekologiczna to obowiązkowy element świadomości współczesnego społeczeństwa. Nadal jednak wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy jak ważne przy ochronie środowiska mogą być proste, codzienne czynności, jak choćby segregacja śmieci.
kosze na śmieci
Opracowanie: PEKA
Źródło: PEKA

Kosze na śmieci w kuchni

Obowiązujące jeszcze kilka lat temu trendy w urządzaniu kuchni odchodzą do lamusa. Dziś zamiast adaptować się do zastanych warunków, zaczynamy dostosowywać je do swoich potrzeb. W kuchni liczy się wygoda, ergonomia i funkcjonalność. Podstawą jest komfort w użytkowaniu mebli i sprzętów takich jak kuchenki, zmywarki, blaty, a nawet... kosze na śmieci.

Współczesna Pani domu zarówno w życiu jak i w kuchni ceni sobie porządek i profesjonalizm...
sortownik
Opracowanie: PEKA
Źródło: PEKA

Segregacja odpadów w jednym koszu

Segregacja odpadów? – Nie, to nie dla mnie. Taką odpowiedź usłyszelibyśmy z ust większości przypadkowych ludzi spotkanych na ulicy. Dlaczego? Brak czasu, brak miejsca, brak… chęci.
Najlepiej, gdy możemy przeznaczyć na niego całą szafkę, a zlewozmywak zamontować obok. Tak uzyskamy kosz z pojemnikami o bardzo dużej pojemności...
zlewozmywaki
Opracowanie: Franke Polska

Zlewozmywaki Franke - nowe akcesoria

Zlewozmywak zajmuje strategiczne miejsce w każdej kuchni. Najczęściej umiejscowiony pomiędzy lodówką i szafką z produktami, a kuchenką, jest jednym z najważniejszych urządzeń podczas przyrządzania posiłków...
sortowniki
Opracowanie: Franke Mobile Bin

Mobilny sortownik odpadów

Sortowanie odpadów to temat, z którym projektanci z firmy Franke Polska mierzą się od dawna.

W swojej ofercie firma ma już kilka rodzin sortowników, od najprostszych ręcznie otwieranych, przez modele na kilka rodzajów odpadków z automatyką zamykania, aż po innowacyjne rozwiązania z aktywnym filtrem zapachów. Jednak po raz pierwszy sortownik „wychodzi z szafki”.
sortowniki
Opracowanie: FRANKE
Źródło: FRANKE

Ekologiczne nawyki w kuchni

Moda na ekologię i wszystko co jest eko rozwija się w zawrotnym tempie i bardzo dobrze świadczy o rosnącej świadomości Polaków. Ekologiczne nawyki, a wśród nich segregacja odpadów to dowód świadomej, pro-ekologicznej postawy wobec środowiska naturalnego.

Odpowiednio przeprowadzona segregacja śmieci umożliwia ponowne przetworzenie zużytych opakowań, co znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na surowce.