X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Kawa
kawa
Opracowanie: Lavazza

Kawa - fakty i mity

Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki kawy. Jednak za każdym razem zadajemy sobie pytanie: pić, czy nie pić? Wyjaśnijmy więc sporne kwestie na temat szkodliwości picia tego aromatycznego, pobudzającego napoju.

Kawa to najpopularniejsza na świecie ładowarka do baterii naszego organizmu. Szybkie tempo życia spowodowało, że stała się nieodłącznym elementem kulturowym współczesnego społeczeństwa.
kawa
Opracowanie: Czas na Herbatę

"Babskie spotkania" przy kawie

Babskie spotkania są niezwykle inspirujące i "zdrowe", bo można się wygadać, pochwalić, pożalić i poradzić. Przecież właśnie od przyjaciółek dowiadujemy się najbardziej przydatnych rzeczy typu: Co? Gdzie? Za ile ? W jakim kolorze? Kiedy? Jak? No i oczywiście kto? I z kim? Przyjaciółki są absolutnym źródłem inspiracji modowych, stylistycznych, kosmetycznych, towarzyskich i oczywiście kulinarnych.
ziarna kawy
Opracowanie: redcoon.pl

Polacy świadomymi kawoszami

W naszym kraju sukcesywnie rozwija się kultura picia kawy. Wzrasta związana z nim świadomość konsumentów i w związku z tym zapotrzebowanie na kawę najlepszą jakościowo.
Fototapety kuchenne, kawa
Opracowanie: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl

Fototapety - Kawa i przyprawy

Filiżanka z gorącą kawą to częsty motyw grafiki na naklejki ścienne i fototapety, które najczęściej stosuje się do aranżacji kuchni, jadalni oraz wnętrz kawiarni i cukierni.
nowoczesna kuchnia
Opracowanie: thekitchendesigner.org
Źródło: http://www.flickr.com/photos

Dobry praktyczny sprzęt AGD w kuchni

W tych czasach właściwie każdą powszednią czynność możemy sobie w ten czy inny sposób ułatwić. Pozwala na to postęp technologii wszelkiego typu, dostępność różnych urządzeń i ich niewysokie ceny. Świetnym przykładem jest gotowanie. Drobny praktyczny sprzęt AGD zdecydowanie ułatwia wszelkie czynności z nim powiązane.
ziarna kawy
Opracowanie: chris-dcx

BODYCOFFEE już w Polsce

BodyCoffee, amerykańska marka kosmetyczna, która podbiła serca gwiazd Hollywood od marca pojawi się polskich instytutach kosmetycznych i ośrodkach SPA. Polska jest piątym krajem Europy, do którego zawitała ta prestiżowa marka kosmetyczna.
ekspres ciśnieniowy
Opracowanie: De’Longhi
Źródło: De’Longhi

Wyśmienita kawa za każdym razem

Marka De’Longhi po raz kolejny udowadnia, że jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu i produkcji nowoczesnych ekspresów do kawy. Innowacje są siłą napędową tej marki, więc debiutujący właśnie na rynku ekspres automatyczny ESAM 5600 zaskakuje nowymi rozwiązaniami technicznymi.
kubki
Opracowanie: www.artdecor24.pl

Kultura picia kawy

Gdy zapraszamy kogoś na kawę, nie oznacza to jedynie chęci wypicia wspólnie tego napoju. W ten sposób wspólnie spędzamy czas na miłej rozmowie. Z drugiej strony także samo podejście do czarnego napoju, spostrzeganie procesu jego przygotowania odgrywa ogromną rolę.
kawa bananowa
Opracowanie: Czas na Herbatę

Kawa bananowa

Nie ma takiego śmiałka, który odważyłby się zaprzeczyć temu, iż kawa na stałe wpisała się do naszego życia. Zdecydowana większość z nas rozpoczyna dzień od filiżanki tego aromatycznie energetycznego napoju.
Kawa sprzyja wszelkim spotkaniom, tym biznesowym i tym towarzyskim, rodzinnym a nawet tym romantycznym, tylko we dwoje. Wiele randek zaczyna się od zaproszenia na kawę, można wiec śmiało powiedzieć, że kawa łączy a już na pewno zbliża ludzi.
kawy aromatyzowane
Opracowanie: Czas na Herbatę

Kawa o smaku pomarańczowym

Poszukujesz kawowych inspiracji a wszystko co kawowe jest obiektem twojego pożądania?
1 2 3 4 5 6 7