X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Patelnie
Patelnia grillowa żeliwna Chasseur
Opracowanie: Chasseur
Źródło: www.SmakProstoty.pl

Mięso podwójnie prążkowane - super szybkie patelnie grillowe

Ten, kto zaznał przyjemności grillowania, ciągle i od nowa eksperymentuje z różnymi mięsami, warzywami i rybami. I nigdy mu się to grillowanie nie znudzi. Dla miłośników doskonale aromatycznych mięs, szaszłyków, ryb, czy pikantnych steków z grilla, mamy coś wyjątkowo nowatorskiego, co pozwoli cieszyć się grillowaniem z jeszcze większą mocą.
wok
Opracowanie: Silit
Źródło: Silit

Wok - co warto o nim wiedzieć

Kuchnia jest najważniejszym elementem w wielu domach. Jest miejscem gotowania posiłków, a także przeważnie pełni rolę przytulnego miejsca spotkań. Jeszcze nie tak dawno jedynymi wykorzystywanymi tam naczyniami do przygotowania potraw były garnki, rondle i patelnie. Obecnie obserwować można pewną zmianę. W polskich kuchniach obecny jest wok.
Patelnie Scanpan
Opracowanie: Scanpan
Źródło: www.smakprostoty.pl

Patelnie dla diety niskotłuszczowej

Coraz częściej natrafiamy na informacje, że warto smażyć na nowych typach patelni z powłokami nieprzywierającymi. Tego typu wynalazki współczesnej inżynierii kuchennej pozwalają używać do smażenia niewielkiej ilości tłuszczu. Jednak z patelniami związanymi z dietą niskotłuszczową – zwaną czasami dietą niskokaloryczną – wiążą się pewne istotne kwestie.
patelnia
Opracowanie: Skeppshult
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/index/1/193/naczynia_z_zeliwa/id

Ekologiczne pasje surowego Thora

Gdyby skandynawscy bogowie do dziś, pradawnym zwyczajem, żyli wśród ludzi, a nie skryli się w niedostępnych śmiertelnikowi krainach, korzystaliby z genialnego, szwedzkiego wynalazku – żeliwnych naczyń i patelni marki Skeppshult...
zestaw naczyń kuchennych REMES
Opracowanie: REMES

Rodzinny zestaw garnków

Do najnowszej oferty REMES dołączył wyjątkowy Zestaw Rodzinny, dzięki któremu przyrządzisz nawet najbardziej wymyślne danie w sposób zdrowy, szybki i oszczędny - bez tłuszczu, bez soli, bez nadmiaru wody.
patelnie do naleśników
Opracowanie: Silit

Treser naleśników i omletów

Jak wskazuje życiowa praktyka, tresurze poddawać można a) kurę w piekarniku, b) usiłujące wykipieć mleko, c) naleśniki i omlety. Dziś zajmiemy się ważkim problemem tresury tych ostatnich.
patelnie
Opracowanie: Anolon, Beka, Circulon, Silit, S

Ostatnie pożegnanie surowego mięsa – czyli patelnie dobre na wszystko

Niezbędna w kuchni, stara niemal jak świat patelnia jest dobra na wszystko. To stwierdzenie brzmi zabawnie, ale kryje w sobie sporo prawdy. Choć ewoluujące przez tysiąclecia patelnie są we współczesnej kuchni absolutnie niezbędne, co ciekawe, do dziś minimalizuje się ich znaczenie.
patelnia
Opracowanie: Scanpan
Źródło: Scanpan

Kuchenny test na inteligencję

Zastanawiające i intrygujące we współczesnej rzeczywistości jest to, że wszystko, co ma posmak wyjątkowości, unikatowości, czy oryginalności, chce, czy nawet musi być określane jako „zjawiskowo inteligentne”. Pytanie, jakie IQ mają współczesne wynalazki kreowane ręką niespokojnego, nadzwyczaj zdolnego człowieka?
patelnia
Opracowanie: Le Creuset
Źródło: www.smakprostoty.pl

Przywoływanie dzieciństwa

Jeśli ktoś pamięta babciną kuchnię, oglądaną oczami dziecka, przyzna nam z pewnością rację, że jest to przestrzeń wypełniona czarem. Jeśli ktoś nie miał szczęścia przytulać się do pachnącego ciastem, oprószonego mąką babcinego fartucha – może odnajdzie namiastkę tych niepowtarzalnych nastrojów za sprawą wyjątkowego, kuchennego sprzętu, o którym piszemy.
patelnia
Opracowanie: SmakProstoty
Źródło: SmakProstoty

Kelner grillowanych smaków

Nikogo, kto spróbował grillowanego mięsa, czy warzyw, nie trzeba przekonywać o tym, jak zjawiskowo smakują. Tym, którzy przed domowym grillem, czy patelnią grillową czują respekt powiedzieć trzeba, że tego typu sprzęt daje poczuć smak mięsa w zupełnie odmiennej odsłonie...
1 2 3