X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Patelnie
wok
Opracowanie: Silit
Źródło: Silit

Wok - co warto o nim wiedzieć

Kuchnia stanowi najważniejszy element prawie każdego domu. Jest miejscem przygotowywania pożywienia, a także z reguły odgrywa rolę przytulnego centrum spotkań. Ostatnimi czasy jedynymi wykorzystywanymi tam naczyniami w których robiono posiłki były garnki, rondle i patelnie. Obecnie obserwować można pewną zmianę. W polskich kuchniach obecny jest wok.
Płyty indukcyjne Miele KM 6000
Opracowanie: Miele
Źródło: Miele

Moc pod pełną kontrolą

Firma Miele od lat propaguje ideę gotowania indukcyjnego, stale rozwijając swoją ofertę w tym segmencie płyt grzewczych. Wraz z debiutującą generacją płyt indukcyjnych KM 6000 Klienci otrzymują jeszcze więcej mocy, którą można wygodnie kontrolować dzięki nowemu systemowi sterowania. A do tego najnowsza seria indukcji sygnowana logotypem Miele jest cichsza i oferuje innowacyjne rozwiązania wzornicze.
zestaw garnków
Opracowanie: Collezione Vittore Comforto

Zestaw garnków i naczyń dla wymagających

Aby przyrządzić potrawy w smaczny, a przy tym zdrowy sposób, nie trzeba posiadać umiejętności mistrza kuchni. Odpowiedni zestaw garnków i naczyń kuchennych pozwoli cieszyć się przygotowaniem posiłków, a jednocześnie sprawi, że będą one pyszne.
patelnia
Opracowanie: SmakProstoty
Źródło: SmakProstoty

Kelner grillowanych smaków

Nikogo, kto spróbował grillowanego mięsa, czy warzyw, nie trzeba przekonywać o tym, jak zjawiskowo smakują. Tym, którzy przed domowym grillem, czy patelnią grillową czują respekt powiedzieć trzeba, że tego typu sprzęt daje poczuć smak mięsa w zupełnie odmiennej odsłonie...
patelnia
Opracowanie: Le Creuset
Źródło: www.smakprostoty.pl

Przywoływanie dzieciństwa

Jeśli ktoś pamięta babciną kuchnię, oglądaną oczami dziecka, przyzna nam z pewnością rację, że jest to przestrzeń wypełniona czarem. Jeśli ktoś nie miał szczęścia przytulać się do pachnącego ciastem, oprószonego mąką babcinego fartucha – może odnajdzie namiastkę tych niepowtarzalnych nastrojów za sprawą wyjątkowego, kuchennego sprzętu, o którym piszemy.
naczynia żeliwne
Opracowanie: Le Creuset
Źródło: www.SmakProstoty.pl

Tęczowa kuchnia szykownego Francuza

Znane od tysiącleci czarne żeliwo stało się już dawno przedmiotem zainteresowania designerów. Uznali, że można zmodyfikować jego dostojną, choć nieco melancholijną czerń, nadając jej tęczowe barwy.
Francuska marka Le Creuset od prawie stu lat fascynuje miłośników kuchni i prawdziwego gotowania swoim żeliwem w baśniowych kolorach. Ten największy światowy producent naczyń żeliwnych do genialnych właściwości tego wydartego ziemi materiału dodał nowoczesne technologie i utwardzoną ceramiczną, porcelanową emalię...
patelnia grill
Opracowanie: Smak Prostoty

Kelner grillowanych smaków

Nikogo, kto spróbował grillowanego mięsa, czy warzyw, nie trzeba przekonywać o tym, jak zjawiskowo smakują. Tym, którzy przed domowym grillem, czy patelnią grillową czują respekt powiedzieć trzeba, że tego typu sprzęt daje poczuć smak mięsa w zupełnie odmiennej odsłonie.
Patelnia grillowa żeliwna Chasseur
Opracowanie: Chasseur
Źródło: www.SmakProstoty.pl

Mięso podwójnie prążkowane - super szybkie patelnie grillowe

Ten, kto zaznał przyjemności grillowania, ciągle i od nowa eksperymentuje z różnymi mięsami, warzywami i rybami. I nigdy mu się to grillowanie nie znudzi. Dla miłośników doskonale aromatycznych mięs, szaszłyków, ryb, czy pikantnych steków z grilla, mamy coś wyjątkowo nowatorskiego, co pozwoli cieszyć się grillowaniem z jeszcze większą mocą.
Patelnie Scanpan
Opracowanie: Scanpan
Źródło: www.smakprostoty.pl

Patelnie dla diety niskotłuszczowej

Coraz częściej natrafiamy na informacje, że warto smażyć na nowych typach patelni z powłokami nieprzywierającymi. Tego typu wynalazki współczesnej inżynierii kuchennej pozwalają używać do smażenia niewielkiej ilości tłuszczu. Jednak z patelniami związanymi z dietą niskotłuszczową – zwaną czasami dietą niskokaloryczną – wiążą się pewne istotne kwestie.
patelnia
Opracowanie: Skeppshult
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/index/1/193/naczynia_z_zeliwa/id

Ekologiczne pasje surowego Thora

Gdyby skandynawscy bogowie do dziś, pradawnym zwyczajem, żyli wśród ludzi, a nie skryli się w niedostępnych śmiertelnikowi krainach, korzystaliby z genialnego, szwedzkiego wynalazku – żeliwnych naczyń i patelni marki Skeppshult...
1 2 3