X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Kredyty hipoteczne
remont
Opracowanie: Dekoral
Źródło: Dekoral

Jak sfinansować remont mieszkania

Remont mieszkania jest często sporym wydatkiem. W sytuacji, gdy nie posiadamy wystarczających środków na jego przeprowadzenie, najłatwiejszym i najszybszym sposobem jest więc zaciągnięcie kredytu. Expander radzi, by przed podjęciem decyzji dobrze zastanowić się, jaki produkt finansowy będzie dla nas najkorzystniejszy, by nadto nie obciążyć domowego budżetu.
Opracowanie: Daquella manera

Rozwód z kredytem w tle

W Polsce każdego roku rozwodzi się blisko 65 tys. małżeństw (rocznik demograficzny 2012), w tym ponad 70 procent bez orzekania o winie. Wiele z par nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji związanych z wcześniejszym zawarciem ślubu, który jest nie tylko przysięgą miłości i wierności, ale przede wszystkim paktem prawnym.
Inwestycje, nieruchomości
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Co zrobić, by otrzymać wyższy kredyt kredyt hipoteczny?

Wiele osób ma problem alby uzyskać wystarczająco wysoki kredyt, aby móc kupić wymarzone mieszkanie. Warto wiedzieć, że przed złożeniem wniosku dobrze byłoby zrezygnować ze zbędnych produktów bankowych. Regulacja należności finansowych może znacznie zwiększyć zdolność kredytową.
Pieniądze, monety
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Kredyty hipoteczne o stałym oprocentowaniu – czy to się opłaca?

Aktualnie oprocentowanie rat kredytów hipotecznych znalazło się na najniższych poziomach w historii. Cieszą się z tego zarówno kredytobiorcy spłacający niższe raty, jak i deweloperzy wypatrujący nowych klientów na wybudowane mieszkania.