X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Usługi
Jak kupić dobrą obudowę do komputera
Opracowanie: Vanguard PR
Źródło: Vanguard PR

Product engineering jako przykład rosnących wymagań w nowoczesnym biznesie

Współcześnie rosnąca ilość osób wybiera rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. To powoduje, że z coraz większym zainteresowaniem spotykają się studia na uczelniach ekonomicznych, które dostarczają nie tylko kluczowej wiedzy dotyczącej funkcjonowania rozmaitych gospodarek, ale również rozwijają w obszarze zarządzania chociażby biznesem.
pomiar
Opracowanie: Zakład Usług Inżynierskich APEKS
Źródło: Zakład Usług Inżynierskich APEKS Sp. z o.o.

Praca geodety. Zdobądź wiedzę

Jakie zadania ma geodeta? Jakie znane są zakresy prac geodezyjnych? Jak stać specjalistą od geodezji? Na te problemy zaprezentuję rozwiązania w poniższym lapidarnym artykule. Miłego czytania.
Thomas-it
Źródło: www.thomas-it.pl

Usługi informatyczne dla firm

Złożone usługi informatyczne dla firm obejmują sprzęt komputerowy, sprzęt informatyczny i urządzenia pozwalające połączyć się z siecią. Instalacja systemów operacyjnych oraz instalowanie oprogramowania dopasowanego do danej firmy w wielu przypadkach znajduje się w danych usługach. Firmy, które proponują tego typu serwis, mają w swojej ofercie także dodatkowe zaplecze usługowe ułatwiające pracę przedsiębiorstw.
Tekst
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Usługi copywriterskie

Copywriting nie jest szczególnie nową dziedziną, ale jej znaczenie w ostatnich latach nabrało nowego brzemienia. Rozwój Internetu, wzrost działalności firm w Internecie oraz powstawanie firm internetowych sprawiło, że copywriterzy podążyli tym tropem.
Europejska giełda transportowa
Opracowanie: Trans.eu
Źródło: http://www.trans.eu

Wirtualna giełda firm transportowych.

Coraz bardziej znana na rynku spedycyjnym stają się internetowa spedycja międzynarodowa. Są to wirtualne miejsca wymiany informacji takich jak: wolne ładunki, spedycja .
impreza firmowa
Opracowanie: AlphaGeek
Źródło: http://www.flickr.com

Organizacja imprez firmowych

Organizacja imprezy firmowej to czaso- i pracochłonne zadanie. W czasach teraźniejszych planować je już trzeba nawet rok wcześniej. Przyszli państwo młodzi mogą je osobiście zorganizować, ale jeśli nie mają na to ochoty i czasu, aby dopilnować wszystkich szczególików mogą zatrudnić eksperta.
Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny
Opracowanie: Planet PR
Źródło: Planet PR

Organizacja imprez firmowych – doskonałe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa.

W dzisiejszych czasach coraz więcej korporacji zwraca uwagę na różne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie potrzeby, swoją ofertę przygotowało również wiele innych firm. Przykładowo wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak agencje eventowe, by stwierdzić jak bardzo dużo możliwości wsparcia mamy.
podatki
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Audyt jako motor napędowy rozwoju przedsiębiorstwa

Od czego jest audytor? Odpowiedź na to jest prosta: realizuje audyt, czyli szczegółowe kontrolowanie pewnych kwestii. W tym artykule właściwie rzecz idzie o audyt, który wykonuje się w przedsiębiorstwach. O ile nie uważasz, że takie sprawdzanie firmy jest konieczne, zapraszamy do lektury – ten tekst może mocno zmienić twój pogląd.
Busy Kraków
Źródło: www.minitrans-busy.pl

Czym jeździć po Krakowie i okolicach?

Kraków, starodawna siedziba królów polskich, jest jedynym z najbardziej dziejowych miast , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma zabytkami oraz zamkiem królewskim na Wawelu, magnetyzuje nie tylko polskich wojażerów ale i zagranicznych. Zanim jednak wybierzemy się na zwiedzanie Krakowa i okolic, warto zastanowić się, jak podróżować w wybrane przez nas lokalizacje oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
podatki
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Księgarnia internetowa i jej możliwości

Nie jest tajemnicą to, że aktualnie w sieci można znaleźć prawie wszystko|istnieje możliwość znalezienia niemal wszystkiego. To samo dotyczy książek i całej palety dodatków papierniczych, które proponuje księgarnia internetowa.
1 2