X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Czajniki
czajniki
Opracowanie: Bodum
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/399/oziris__stalowy_czajnik_2_l

Osiris - pan odnowionego, kuchennego świata

Może dziwić, iż komuś wpadło do głowy nazwać czajnik imieniem egipskiego boga – Ozyrysa. Ten pradawny sędzia dusz, władca podziemnego świata dusz zdaje się być postacią nieco groźną i przerażającą...
czajnik elektryczny
Opracowanie: Bugatti
Źródło: Bugatti

Elektroniczne „dziecko” włoskiego designu

Całkiem niedawno marka Bugatti przedstawiła światu swoje najmłodsze „dziecko” – elektryczny czajnik Vera z elektronicznym, bardzo przejrzystym i prostym w programowaniu i obsłudze panelem sterowania. Bugatti, idąc z duchem czasu, stworzyło czajnik inteligentny i – co urocze – troskliwy...
nowoczesna kuchnia
Opracowanie: thekitchendesigner.org
Źródło: http://www.flickr.com/photos

Dobry praktyczny sprzęt AGD w kuchni

W obecnych czasach praktycznie każdą powszednią aktywność możemy sobie w jakiś sposób uprościć. Umożliwia to rozwój technologii wszelkiego rodzaju, dostępność różnych sprzętów i ich przystępne ceny. Idealnym przykładem jest gotowanie. Drobny pomocny sprzęt AGD zdecydowanie upraszcza wszelkie czynności z nim związane.
AGD
Opracowanie: First Austria
Źródło: First Austria

Praktyczny zestaw turystyczny

Zbliża się czas wakacyjnych wyjazdów. W trakcie pakowania walizek stajemy przed podstawowym pytaniem: jakie rzeczy powinniśmy zabrać za sobą, aby urlop był naprawdę udany? Spośród wszystkich przedmiotów codziennego użytku warto mieć pod ręką praktyczny zestaw turystyczny FA-5107 marki First Austria, który przyda się na campingu, w domku letniskowym czy małych hotelach i pensjonatach.
zastawa stołowa
Opracowanie: Ter Steege Poland

Lawenda na talerzu

W XVI wieku królewscy kucharze dodawali lawendę do mięs i deserów, a nawet przygotowywali z niej konfitury. We współczesnej kuchni również znajdziemy lawendę. Na przykład w mieszance aromatycznych ziół prowansalskich oraz na urokliwej zastawie stołowej marki Ter Steege.
Kolorowe AGD marki Bugatti
Opracowanie: Calvad.pl
Źródło: Calvad.pl

Kolorowe AGD marki Bugatti

Nie ma to jak porządny tost na śniadanie serwowany wraz z delikatną w smaku, aromatyczną kawą, przyrządzony przy użyciu tostera w kolorze soczystej zieleni. Jesienna chandra przegoniona. Dobry humor gwarantowany. Bo kto powiedział, że przygotowywanie śniadań to mało porywające zajęcie?
urządzenia kuchenne
Opracowanie: De'Longhi Polska Sp. z o. o.

Seria urządzeń kuchennych De'Longhi

Najnowsza seria urządzeń kuchennych De'Longhi debiutuje w stylu retro. Wzornictwo przemysłowe przeżywało w latach 50-tych swój renesans, a teraz jesteśmy świadkiem jego wielkiego powrotu. Nic dziwnego, chętnie wracamy do rzeczy pięknych i unikalnych. Niekoniecznie z sentymentu.
Serwis Rococo
Opracowanie: Zakłady Porcelany „Ćmielów”
Źródło: Zakłady Porcelany „Ćmielów”

Rozpracuj ten zestaw!

Do kawy: imbryk czy czajnik? Na ciastka: półmisek czy rawier? Co kryje się pod nazwą „garnitur do herbaty”, a czym jest kartoflanka? Porcelanowe serwisy potrafią liczyć nawet kilkadziesiąt różnych elementów. Na przykładzie zestawu Rococo ZP „Ćmielów” wyjaśniamy, co z czym się je, a w czym pije, by w pełni wykorzystać wszystkie możliwości porcelanowej zastawy.
czajniki elektryczne Bugatti
Opracowanie: Casa Bugatti

Elektryczny czajnik Bugatti

Górujący nad Pompejami Wezuwiusz niebezpieczne drży w posadach. Kłęby dymy dobywają się z przepastnego krateru. Raz po raz słychać donośny huk zapowiadający rychłą erupcję… To już na szczęście historia. Teraz wulkan został poskromiony i zmuszony do służenia człowiekowi. Jednak, gdy mu się bliżej przyjrzeć, można stwierdzić, że jego potęga nie zgasła i nie wyczerpała się. Nadal dymi parą, drży w posadach, bulgoce i zapowiada erupcję. Tyle tylko, że… w kuchni.
czajniki
Opracowanie: Silit
Źródło: Silit

Czajniki rodem z opery i wysp Polinezji

Czemu odmówić czajnikowi duszy, charakteru i temperamentu? Dlaczego pozbawić go historii i nie pozwolić zakorzenić się w budujących tradycję skojarzeniach? Dlaczego nie zakląć w nim ludzkiej pasji podróżowania i odkrywania nowych kultur? Właśnie – dlaczego?...
1 2