X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Panele ścienne
chłodnictwo
Źródło: http://izolacje.gda.pl/

Co wiesz o chłodnictwie?

Chłodnictwo to niezmiernie rozbudowana gałąź przemysłu. Komory chłodnicze używane są w bardzo wielu miejscach. Głównie w branży spożywczej i kosmetycznej, ale nie tylko. Tak naprawdę każda hurtownia spożywcza, pensjonat czy większa kafeteria powinny wykorzystywać wytwory tej właśnie gałęzi przemysłu. Wszędzie, gdzie trzeba składować magazynować produkty spożywcze, a czasami też niektóre produkty kosmetyczne powinny znajdować się chłodnie.
Łazienka, panele ścienne imitujące kamień naturalny
Opracowanie: Plasivan Polska
Źródło: Plasivan Polska

Panele ścienne imitujące kamień naturalny

Panele ścienne imitujące kamień naturalny, to najnowsza propozycja ofercie firmy Plastivan Polska. Produkt ma solidny i estetyczny wygląd, dzięki czemu stanowi gustowne i eleganckie wykończenie wnętrza.
Łazienki, meble łazienkowe Carmen
Opracowanie: Aquaform
Źródło: Aquaform

Łazienka otulona drewnem

Łazienka wykończona materiałami wykończeniowymi wykonanymi z drewna, nawiązują estetyką do „fińskiej łaźni”. Drewniane podłogi i panele ścienne z drewna to jeden z najmodniejszych trendów wnętrzarskich od ostatnich kilku sezonów.
panele ścienne
Opracowanie: Cameleo
Źródło: Cameleo

Trzeci wymiar ściany

Poszukiwanie kolejnych inspiracji i przełamywanie utartych schematów to współczesny sposób na ciągle świeże postrzeganie świata. Artyści sięgają po niebanalne rozwiązania, które później wykorzystujemy również w życiu codziennym. Niezwykle istotnym elementem tej dzisiejszej rzeczywistości stała się trójwymiarowość.
panele
Opracowanie: Cameleo
Źródło: Cameleo

Panele ścienne 3D

Ekologiczne panele dekoracyjne 3D to nowoczesny i wyjątkowo estetyczny pomysł na dekorację ścian i sufitów. W zależności od efektu, który chcemy uzyskać, wielkości pomieszczenia i możliwości przestrzennych, panelami można pokryć, wszystkie ściany, jedną z nich lub tylko jej część.