X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Electrolux
Piekarnik typu Combi Steam
Opracowanie: Electrolux
Źródło: Electrolux

Skorzystaj z zalet pary, gdy planujesz kolację

Czasem trudno jest pogodzić obowiązki służbowe, zadania domowe i życie towarzyskie. Mamy mało wolnego czasu, a jednocześnie chcemy jak najczęściej spotykać się z przyjaciółmi i znajomymi. Dlatego również w kuchni potrzebujemy elastycznych rozwiązań, które pozwolą nam szybko przygotowywać smaczne posiłki. Odpowiedzią na to wyzwanie jest nowy piekarnik parowy Electrolux.
Pralkach Electrolux Prometeo
Opracowanie: Electrolux
Źródło: Electrolux

Nowe niewielkie pralki

W nowych pralkach Electrolux Prometeo zainstalowano szufladę Flexi Dose, dzięki której łatwiej jest dozować detergenty. Pomyślano też o lepszej lokalizacji filtra, umieszczając go wewnątrz bębna.
Nowe chłodziarko zamrażarki FreshFrostFree™
Opracowanie: Electrolux
Źródło: Electrolux

Zamrażarki zachowujące świeżość produktów

Nowe chłodziarko-zamrażarki zachowują dłużej świeżość produktów spożywczych. Najnowsza technologia TwinTech™ sprawia, że żywność przechowywana jest w optymalnych warunkach. Specjalny filtr zapachowy oraz system cyrkulacji powietrza w dwóch, całkowicie niezależnych od siebie komorach chłodziarko-zamrażarki, gwarantuje właściwe nawilżenie powietrza. Zastosowane rozwiązania przeciwdziałają wysuszaniu produktów i wzajemnemu przenikaniu się ich zapachów.
Nowy ekspres ciśnieniowy Electrolux
Opracowanie: Electrolux
Źródło: Electrolux

Favola A Modo Mio

Nowy, ciśnieniowy ekspres kapsułkowy electrolux Favola A Modo Mio powstał w wyniku współpracy firm lavazza i Electrolux. Urządzenie ma elegancki, skandynawski wygląd, a przygotowana kawa smakuje jak w prawdziwej włoskiej restauracji. ekspresy Electrolux Favola A Modo Mio otrzymały nagrodę „Plus X Award 2011” w kategorii „Najlepszy Produkt Roku”.
Chłodziarko-zamrażarka Electrolux
Opracowanie: Electrolux
Źródło: Electrolux

Jak dbać o chłodziarko-zamrażarkę?

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak duży wpływ na prawidłową pracę chłodziarko-zamrażarki ma jej właściwa konserwacja. Jeśli nie dbamy o urządzenie, to przestaje ono działać efektywnie, zużywa zbyt dużą ilość energii i nie zapewnia właściwego chłodzenia. Co zrobić, aby chłodziarko-zamrażarka długo działała sprawnie i skutecznie?
Chłodziarka Electrolux ERC21350WK
Opracowanie: Electrolux Poland sp. z o.o.
Źródło: Electrolux Poland sp. z o.o.

W trosce o wino

Wino w kulturze europejskiej zajmuje wyjątkowe miejsce. W czasach starożytnych wraz z mięsem i chlebem, było składane bogom w ofierze. W starożytnym Rzymie i Grecji uczta nie była możliwa bez tego trunku. Wprawiał on w odpowiedni nastrój i sprzyjał dobrej zabawie. Mimo upływu wieków, wino jest nadal obecne na naszych stołach. Gdy zapraszamy przyjaciół, świętujemy sukcesy lub spędzamy czas z ukochaną osobą, stanowi dopełnienie spotkania.
Nowa pralka kompaktowa Shine
Opracowanie: Electrolux
Źródło: Electrolux

Pralka, która zabłyśnie w Twojej łazience

Zgodnie z prognozami, w 2050 roku aż 74% ludzi na świecie będzie mieszkać w miastach, na ograniczonej przestrzeni. Już teraz 39% Europejczyków nie może pozwolić sobie na oddzielną pralnię i korzysta z pralki w łazience. Szukając nowych, inteligentnych rozwiązań aranżowania przestrzeni w domu, zespół projektantów Electrolux w Porcii we Włoszech opracował koncepcję urządzeń kompaktowych Shine.
Nowa linia pralek i suszarek Electrolux
Opracowanie: Electrolux Poland sp. z o.o.
Źródło: Electrolux Poland sp. z o.o.

Pralki i suszarki z programami parowymi

Z nowymi urządzeniami Electrolux można zapomnieć o skomplikowanych i czasochłonnych zabiegach pielęgnacyjnych. Naturalna moc pary w delikatny sposób zadba o twoje ubrania.
“Wiele osób rezygnuje z zakupu niektórych rzeczy, obawiając się, że trudno im będzie o nie dbać. Co więcej, część osób unika zakładania delikatnych ubrań, które już mają w szafie, ponieważ nie wiedzą, jak je potem wyczyścić” opowiada Małgorzata Dzięcioł z Electrolux.
Odkurzacz Electrolux UltraActive
Opracowanie: Electrolux
Źródło: Electrolux

Odkurzacz, który pokochasz

Podczas pracy nad odkurzaczem UltraActive, projektanci Electrolux zastanawiali się nad cechami osobowości, które są niezbędne do wywołania uczucia miłości. Wyniki przeprowadzonego badania przedstawiają listę zalet, jakie według mieszkańców Europy powinna posiadać “miłość ich życia”. Dobry partner powinien być uczciwy, silny, komunikatywny, lojalny i godny zaufania. Nie powinien mieć nadwagi ani palić papierosów. Powinien za to dobrze wyglądać i mieć odwagę być po prostu sobą.
Zmywarki Electrolux
Opracowanie: Electrolux
Źródło: Electrolux

Najbardziej elastyczne zmywarki na świecie

Dotychczas zmywarki były projektowane przy założeniu, że wszystkie zastawy stołowe wyglądają tak samo, a każdy wkłada naczynia do zmywarki dokładnie w ten sam sposób. Electrolux rozumie, że potrzeby konsumentów są zróżnicowane. Wpływają na nie indywidualne preferencje, co doskonale ilustruje ogromna różnorodność [naczyń, garnków i patelni, jakie można znaleźć w nowoczesnej kuchni. Dlatego Electrolux stworzył zmywarki dostosowane do rzeczywistych potrzeb użytkowników.
1 2