X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Miele
Mała czarna w mistrzowskim wydaniu
Opracowanie: Miele
Źródło: Miele

Mała czarna w mistrzowskim wydaniu

Aromatyczna, profesjonalnie zaparzona kawa to domena ekspresów firmy Miele. Oprócz znanych koneserom tego napoju doskonałych ekspresów do zabudowy, na rynku dostępny jest również najnowszy model kompaktowego ekspresu wolno stojącego Miele CM 5200. Nowe funkcje, nowe kolory i nowoczesny design – najwyższa jakość niezmiennie ta sama.
Wersje kolorystyczne urządzeń Miele
Opracowanie: Miele Sp. z o.o.
Źródło: Miele Sp. z o.o.

Klasyczne kolory sprzętu kuchennego

Urządzenia AGD są jednym z najważniejszych elementów wpływających na estetykę kuchni. Od ich wyglądu zależy zatem wiele – decydują często o charakterze wnętrza. Klienci szukający różnych wariantów kolorystycznych urządzeń do zabudowy najwięcej propozycji znajdą w ofercie firmy Miele. Dzięki temu możemy zaaranżować kuchnię tak, aby pasowała do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Do luksusowej kolekcji Fire&Ice, urządzeń z tytanu i stali oraz modeli wykończonych czarnym lakierem dołączyły właśnie modele w wersji białej.
Nowy wolno stojący ekspres do kawy Miele CM 5100
Opracowanie: Miele
Źródło: Miele

Funkcjonalny ekspres do kawy

Firma Miele znana jest koneserom kawy na całym świecie z produkcji doskonałych ekspresów do zabudowy. Podstawowe zalety tych urządzeń – czyli jakość, funkcjonalność i nowoczesny design udało się teraz zamknąć w kompaktowej obudowie pierwszego w historii firmy ekspresu wolno stojącego Miele CM 5.
Wyciągi Miele DA 7000
Opracowanie: Miele Sp. z o.o.
Źródło: Miele Sp. z o.o.

Wciągające piękno

Wyciągi Miele DA 7000 są idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują skutecznego urządzenia pracującego w zamkniętym obiegu powietrza. Specjalna konstrukcja pozwala uzyskać parametry oczyszczania równe tym, które osiągają wyciągi podłączone do pionu kominowego. W obiegu zamkniętym nie następuje utrata cennej energii z mieszkania, więc jest to jedna z najistotniejszych zalet nowych modeli. Ale niekoniecznie najbardziej widoczna.
Nowe zmywarki Miele G 5000
Opracowanie: Miele
Źródło: Miele

Błyskotliwa technologia

Zmywarki Miele od ponad 80 lat wyznaczają rynkowe standardy. Jakość, efektywność, komfort użytkowania to zalety, które jednym tchem wymienić może każdy użytkownik zmywarki sygnowanej logo Miele, niezależnie od jej daty produkcji. Nie znaczy to wcale, że w laboratoriach Miele nie opracowuje się nowych technologii, które służą udoskonalaniu jednego z flagowych produktów firmy. Dzięki temu w najnowszej generacji obejmującej urządzenia do zabudowy i wolno stojące znajdziemy nowatorskie rozwiązania ułatwiające codzienną eksploatację.
Płyty indukcyjne Miele KM 6000
Opracowanie: Miele
Źródło: Miele

Moc pod pełną kontrolą

Firma Miele od lat propaguje ideę gotowania indukcyjnego, stale rozwijając swoją ofertę w tym segmencie płyt grzewczych. Wraz z debiutującą generacją płyt indukcyjnych KM 6000 Klienci otrzymują jeszcze więcej mocy, którą można wygodnie kontrolować dzięki nowemu systemowi sterowania. A do tego najnowsza seria indukcji sygnowana logotypem Miele jest cichsza i oferuje innowacyjne rozwiązania wzornicze.
Nowe urządzenie do gotowania na parze DG 1450 Vitasteam
Opracowanie: Miele
Źródło: Miele

Zdrowie i smak: dobrana para

Wiosna to doskonały czas na przyjrzenie się swojej codziennej diecie. Po zimowym letargu warto uzupełnić ją o świeże warzywa, ryby lub chude mięso. Nowe zwyczaje kulinarne wcale nie muszą oznaczać kompromisu z własnym podniebieniem. Produkty przyrządzone w najnowszym urządzeniu do gotowania na parze Miele DG 1450 Vitasteam zachowują naturalny, intensywny smak, dzięki czemu będziemy mogli obyć się nawet bez niektórych przypraw. Dania przygotowane na parze są cudownie sprężyste – nie przyjmują zbyt dużo wody ani nie wysychają.
Piekarnik Miele
Opracowanie: Miele Sp. z o.o.
Źródło: Miele Sp. z o.o.

Nowe oblicze gotowania

Decyzja o zakupie wielofunkcyjnego AGD często traktowana jest jako wybór rozwiązania kompromisowego. Bywa, że łączenie w jednej obudowie możliwości kilku różnych urządzeń zmusza konstruktorów do ograniczeń: ostateczny produkt nie jest mistrzem w żadnej z ról, jaką przyjdzie mu pełnić w domu. Firma Miele poszła jednak inną drogą – DGC 5080 XL to urządzenie do gotowania na parze zachowujące wszystkie funkcjonalności nowoczesnego piekarnika.
Pralka W 1978 WPS AllWater
Opracowanie: Miele
Źródło: Miele

Ecofamily ułatwi domowe porządki

Wiosną często decydujemy się na generalne porządki. Odkurzacz czy pralka stają się wtedy strategicznymi sprzymierzeńcami w przywracaniu ładu w naszym najbliższym otoczeniu. Warto jednak pamiętać, że po zimowym śnie do życia budzi się również przyroda, a to skłania do refleksji na temat ochrony środowiska naturalnego. W dobie kurczących się zasobów szczególnego znaczenia nabiera odpowiedzialne korzystanie z energii.
Pralka i suszarka Miele
Opracowanie: Miele
Źródło: Miele

Trzy plusy wiosny

Trzy plusy wiosny. Po pierwsze, w końcu jest ciepło. Po wtóre, dzięki wyjątkowemu wiosennemu zestawowi pralki i suszarki Miele Primavera Plus możemy skutecznie odświeżyć swoją garderobę.
1 2