X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Okna
Drewnopodobne folie dekoracyjne pozwalają nadać profilom PCV klasyczny wygląd drewnianej stolarki
Opracowanie: Polskie Okna
Źródło: Polskie Okna

Okna w naturalnych odcieniach brązu

Dla ceniących naturalny wygląd elewacji, a jednocześnie chcących wykorzystać wszystkie zalety nowoczesnej techniki okiennej mamy tylko jeden wybór – okna z PVC w okleinie drewnopodobnej. Takie okna są godne polecenia jako element klasycznego stylu przy renowacji starych budynków oraz w projektach nowoczesnych domów jednorodzinnych. Dzięki oknom w okleinie drewnopodobnej architektura zachowuje wyjątkową estetykę.
mycie okna
Opracowanie: worak
Źródło: http://www.flickr.com

Pielęgnacja okien PCV

Okna PCV, ze względu na elegancki wygląd i wysoką funkcjonalność, cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tym bardziej, że producenci oferują praktycznie nieograniczony wybór zarówno kolorystyki ram okiennych, jak i pakietów szybowych, okuć czy elementów dodatkowych, takich jak klamki czy szprosy...
dom
Opracowanie: OknoPlus
Źródło: OknoPlus

Jak dbać o okna od momentu zakupu?

„Aby bezpiecznie i właściwie użytkować okna należy dbać o nie od momentu ich zakupu. Pamiętajmy, że podczas prac remontowych, dalszych prac budowlanych czy wykończeniowych okna, a więc okucia, ramy, szyby w sposób szczególny narażone są na zniszczenia. Nie liczmy na „dbałość o nie” przez kolejne ekipy budowlane! Jako właściciele winniśmy dołożyć wszelkich starań aby uchronić okna przed uszkodzeniami.
dom jednorodzinny
Opracowanie: OknoPlus
Źródło: OknoPlus

Skuteczny system alarmowy

Dom wyposażony w sprawny system alarmowy to w dzisiejszych czasach konieczność. Niestety bardzo często zaniedbujemy tę kwestię i dopiero wizyta włamywacza w naszym domu lub też w domu naszych sąsiadów czy przyjaciół uzmysławia nam to niedopatrzenie. Aby rodzime przysłowie mówiące, że „mądry Polak po szkodzie” nie było prorocze, warto skorzystać z kilku rad na temat systemów alarmowych...
dom bezpieczny
Opracowanie: OknoPlus

Dyskretny system alarmowy

Dom wyposażony w sprawny system alarmowy to w dzisiejszych czasach konieczność. Niestety bardzo często zaniedbujemy tę kwestię i dopiero wizyta włamywacza w naszym domu lub też w domu naszych sąsiadów czy przyjaciół uzmysławia nam to niedopatrzenie.
Dzwonek brzoskwiniolistny biały

Wszystko, co chcielibyśmy wiedzieć o szybie

Szyby są jedynymi z najważniejszych elementów naszych okien. Obecnie mamy do wyboru wiele ich rodzajów – m.in.: niskoemisyjne, samoczyszczące, refleksyjne, czy absorpcyjne. Jak zatem wybrać te najlepsze, a przy tym nie pogubić się w gąszczu pojęć i parametrów dotyczących szyb?
Szyba Solar
Opracowanie: IFTM Internom
Źródło: IFTM Internom

Światło i ciepło jednocześnie

Rodzaj szyby zastosowanej w oknie bezpośrednio przekłada się na jego właściwości. To jaka szyba została wykorzystana decyduje o parametrach okien i ich zdatności do zastosowania w najbardziej wymagającym budownictwie – pasywnym.
folie ochronne
Opracowanie: Wastfoll

Folie ochronne nowej generacji

Firma Warsfoll wprowadza na polski rynek zewnętrzne folie ochronne 4 Mil - Clear Ext. SR. Można je stosować wszędzie tam, gdzie dostęp do szyby od środka jest utrudniony. Polecane są zarówno do mieszkań jak i biur, obiektów publicznych (konieczność ochrony osób postronnych przed odłamkami szkła) i firm wdrażających standardy HACCP, IFS.
Wyjeżdżasz na narty? Zabezpiecz dom przed włamaniem!
Opracowanie: Vertex
Źródło: Vertex

Zabezpiecz dom przed włamaniem!

Zima, to podobnie jak lato – czas urlopów. Podczas ferii wielu z nas zamierza w końcu odpocząć, często z dala od domu. Wyjeżdżając w góry na narty, snowboard czy do ciepłych krajów, zostawiamy dom lub mieszkanie bez opieki. Staje się ono łatwym łupem dla złodziei. O tym, jak zapobiec ewentualnym włamaniom, warto pomyśleć już przed planowanym wyjazdem. Ze szczególną uwagą zabezpieczmy okna, najlepiej specjalnym systemem rolet.
Panoramiczne okno firmy Roto
Opracowanie: Roto Okna Dachowe Sp. z o.
Źródło: Roto Frank Okna Dachowe Sp. z o.o.

Panoramiczne okna dachowe

Roto Azuro to rewolucyjne rozwiązanie w rozmiarze XXL - panoramiczne okno dachowe o wymiarach 2,60m x 1,70m. Od teraz pomieszczenia na poddaszu zyskują zupełnie nowe możliwości aranżacji. W dowolnym momencie można je przeobrazić w atelier, słoneczny taras lub ogród zimowy.