X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Łazienka

Ciekawe meble łazienkowe

Łazienka to niezwykle ważne pomieszczenie, które musi wyróżniać się estetyką i praktycznością. Dlatego prawidłowy jej projekt często przysparza problemów. Wiele osób nie umie sobie poradzić z odszukaniem równowagi pomiędzy ergonomią a pięknem. Na szczęście obecnie na rynku łazienkowym można zakupić wiele gotowych rozwiązań, sprzedawanych przez poszczególne sklepy. Całe komplety elementów łazienkowych zobaczysz nie wychodząc z domu.
łazienka
Opracowanie: Bit Boy
Źródło: http://www.flickr.com

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby w podeszłym wieku lub niepełnosprawne ruchowo często miewają problemy z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Czasem nawet jest to dla nich wręcz nierealne. Z tego powodu mieszkania osób niepełnosprawnych lub starszych bardzo często dostosowuje się do ich potrzeb montując w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o wygodę, ale także o bezpieczeństwo.
łazienka
Opracowanie: Internity
Źródło: Internity

Wyposażenie łazienek

Wystrój jadalni czy pokoju dziennego mało znaczy przy problemie, jakim jest wyposażenie łazienki. Jest to wina tego, że łazienka musi być funkcjonalna i wygodna. Pułapka zasadza się w tym, jak połączyć utylitaryzm z zachowaniem przestronności, nikt nie chce tłuc się o sprzęt wizytując po ciemku ten przybytek.
Logo konkursu

Głosowanie na "Projekt Łazienki 2009" już trwa

Od 18 do 31 maja internauci mogą głosować na prace zgłoszone do internetowej części XI edycji konkursu dla architektów zorganizowanego przez Sanitec KOŁO i PKP SA...
łazienka w stylu retro
Opracowanie: www.TwojaBateria.pl

Łazienka w stylu retro

Styl retro w aranżacji wnętrz nieprzerwanie cieszy się zainteresowaniem i sympatią wielu projektantów i stylistów – zarówno tych zawodowo zajmujących się aranżacją przestrzeni, jak i amatorów urządzania własnego gniazdka. Na retro stylizuje się salony, sypialnie, coraz częściej także kuchnie czy łazienki. Jak stworzyć przedwojenny klimat w tej ostatniej?
akcesoria łazienkowe
Opracowanie: Coram Poland

Modne akcesoria łazienkowe

Na początku 2010 roku do oferty Coram Poland trafiły trzy nowe serie akcesoriów łazienkowych holenderskiej marki Tiger. Są to: Bold, Impuls i Zenna. Dodatki łączy atrakcyjna, nowoczesna stylistyka oraz materiał, z którego zostały wykonane (mosiądz).
kabiny S-lite
Opracowanie: Coram Poland

Kabiny S-Lite

Domeną firmy Provex są nowatorskie rozwiązania techniczne. Znakiem rozpoznawczym renomowanego studia projektowego Talocci Design jest eleganckie wzornictwo. Co powstanie po połączeniu obu tych czynników? Oto odpowiedź: kabiny S-Lite.
łazienka Fluid
Opracowanie: Coram Poland

Ceramiczna pochwała asymetrii

Fluid – nowa łazienka firmy Disegno Ceramica, utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce z wyraźną nutą asymetrii. Delikatne przesunięcia kształtów dynamizują ceramiczne elementy, a łagodna forma wprowadza do łazienki poczucie bezpieczeństwa.
łazienka
Opracowanie: Mozaika

Twórcza "Mozaika" - sztuka w łazience

W łazience odbywa się przywracanie zmęczonego czasu – mówi Ewa Łacwik, poprawiając okulary i uśmiechając się łagodnie – Łazienka, tak jak dawniej kuchnia, stała się miejscem, gdzie spędzamy coraz więcej czasu. Dlatego pragniemy czuć się w niej możliwie najlepiej. Pragniemy, by jej wnętrze wyrażało nas samych, by te cztery ściany były równie niepowtarzalne, piękne i wyjątkowe, jak my w oczach naszych ukochanych.
akcesoria łazienkowe
Opracowanie: Coram Poland

Łazienka z dziecięcych marzeń

Kolorowe zasłony prysznicowe, miękkie dywaniki z postaciami z bajek – to prosty i niedrogi sposób, by zmienić zwykłą łazienkę w miejsce przyjazne dzieciom. Firma Sealskin proponuje do dziecięcych łazienek kolekcje: Sebastian, Princess i Duckling.