X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Sypialnia
Stelaż łóżka
Opracowanie: Beds.pl
Źródło: Beds.pl

Przepis na dobry sen

Ze snem jest jak z gotowaniem: osiągnięcie zamierzonego efektu zależy od starannego doboru poszczególnych składników. Nawet najbardziej wyrafinowana potrawa raczej straci smak, jeśli jeden z nich będzie gorszej jakości. Na co zwrócić uwagę kupując łóżko do naszej sypialni? Odpowiedź serwują nam specjaliści Beds.pl.
Kolekcja mebli Seti
Opracowanie: Beds.pl
Źródło: Beds.pl

Nowoczesny design w sypialni

Trendy wnętrzarskie zmieniają się w zaskakującym tempie. Nasze mieszkania przeciwnie - stanowią zwykle inwestycję na lata. Na szczęście, wobec kapryśności mody nie jesteśmy bezradni. Bezpretensjonalny design mebli ze sklepu BEDS.pl pozwoli zadbać o ponadczasowy charakter każdego wnętrza bez zbędnego nadwyrężania portfela.
Kolekcja mebli Koli
Opracowanie: Beds.pl
Źródło: Beds.pl

Przechowywanie w sypialni

Niezasłane łóżko w sypialni? Tak, to częsty widok, bo bałagan wkrada się niepostrzeżenie, zwykle wskutek porannego pośpiechu czy wieczornego zmęczenia. Tymczasem najlepiej wypoczywa się we wnętrzu uporządkowanym, dlatego z pomocą spieszą producenci ergonomicznych mebli dostępnych w sklepie internetowym Beds.pl.
Kolekcja mebli PERFECT
Opracowanie: BEDS
Źródło: BEDS

Zdrowy sen malucha

Dzieci to radość, ale i ogromna odpowiedzialność. Rolą rodziców jest zapewnienie im bezpieczeństwa oraz odpowiednich warunków do nauki, zabawy i wypoczynku. Czym kierować się przy wyborze mebli do pokoju malucha i w jaki sposób zapewnić mu zdrowy, spokojny sen?
Kolekcja Vinci
Opracowanie: Beds.pl
Źródło: Beds.pl

Czy klasyczna elegancja jest elegancka i klasyczna

Choć klasyka i elegancja to nie synonimy, to zwykle to, co klasyczne bywa również eleganckie. Z kolei to, co eleganckie najczęściej zawiera jakiś pierwiastek klasycznych proporcji, odwołuje się do prostoty i umiaru w kształcie oraz formie. Kolekcja Classic marki Beds.pl wpisuje się w nurt mebli skromnych i naturalnie pięknych.
Kolekcja Seti
Opracowanie: Beds.pl
Źródło: Beds.pl

Łóżka z litego drewna

Jak sypiają polskie pary? Wygodnie, trochę za krótko, kochając się najczęściej w letnie weekendy. Pod tym względem nowożeńcom wiele do szczęścia nie trzeba. Idealna sypialnia może składać się tylko z dużego łóżka, które jednak powinno być silne i wytrzymałe, żeby… przetrwało miesiąc miodowy i bez trudu dotrwało do złotych godów.
Eleganckie narzuty
Opracowanie: Antilo
Źródło: Antilo

Eleganckie narzuty marki Antilo

Zmiana wystroju w sypialni wcale nie musi wiązać się z dużymi wydatkami. Czasem zamiast robić kapitalny remont wystarczy zainwestować w odpowiednie dodatki. Zmienić poszewki na poduszki, albo kupić nową narzutę. Jaką? Najlepiej wykonaną z najwyższej jakości materiałów, pięknie wykończoną, stylową, pasującą zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.
Narzuta marki Antilo
Opracowanie: calvado
Źródło: calvado

Mroźne oblicze sypialni

W tym sezonie aranżując wnętrze sypialni na przekór wszystkim zamiast złota, czerwieni i zieleni wprowadźmy do niej srebro, biel i chłodne, pastelowe dodatki, które podkreślą urok mroźnych, zimowych dni.
System modułowy Palemo od Black Red White
Opracowanie: Black Red White
Źródło: Black Red White

Elegancja w nowoczesnym wydaniu

Wyjątkowo eleganckie meble Palemo od black red white spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Najnowszy system modułowy idealnie komponuje się zarówno z wnętrzem tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Kolekcja dostępna jest w salonach Black Red White na terenie całego kraju. Zdjęcia, informacje na temat produktów oraz inspiracje znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.
Najnowsze wzory pościeli
Opracowanie: Andropol S.A.
Źródło: Andropol S.A.

Folk i Annabel nie tylko na święta

Łowickie wycinanki i matrioszki albo paski i kropki w różnych konfiguracjach – najnowsze wzory pościeli Andropol S.A. już są na rynku. I robią furorę wśród klientów.
1 2 3 4 5 6 7