X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Baterie
Minimalizm w kuchni
Opracowanie: Franke
Źródło: Franke

Minimalizm według Franke

Oszczędne formy, linie proste, jednolite faktury charakteryzują wnętrza w stylu minimalistycznym. Styl minimalistyczny zyskuje coraz więcej zwolenników zmęczonych natłokiem form i detali i szukających prostoty połączonej z elegancją. Bogactwo oferty artykułów wyposażenia kuchni pozwala dobrać urządzenia AGD, armaturę oraz zlewozmywak do dowolnego stylu kuchni, w tym także minimalistycznego.
Bateria Oras Electra
Opracowanie: GlobalBrand Institute
Źródło: GlobalBrand Institute

Wysoka, smukła i inteligentna

Wśród bezdotykowej armatury łazienkowej marki Oras pojawiła się nowość. Wprowadzony właśnie do sprzedaży model bezdotykowej baterii z linii Oras Electra przyciąga uwagę prostą, elegancką formą i ekologicznym poziomem zużycia wody. Smukłe, wydłużone linie sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych. Serię zaprojektowano z myślą o umywalkach nablatowych.
łazienka
Opracowanie: DEANTE
Źródło: DEANTE

Indywidualizm w łazience i w kuchni

Czasy, kiedy od elementów wyposażenia wnętrz oczekiwaliśmy tylko funkcjonalności już minęły. Polacy stają się coraz bardziej wymagający i świadomi w kwestii wzornictwa, a dowodem tego jest stały wzrost zainteresowania przedmiotami użytkowymi innymi niż standardowe.
Baterie Vegane firmy Valvex
Opracowanie: Valvex S.A
Źródło: Valvex S.A

Królowa wśród baterii

Firma Valvex to czołowy producent baterii łazienkowych i kuchennych – Vegane zajmuje honorowe miejsce wśród masy propozycji tego wiodącego wytwórcy. Dlaczego? Cóż, kolekcja to prawdziwa perełka w świecie armatury kuchennej i łazienkowej. Z jednej strony niezwykle innowacyjna, z drugiej pełna klasycznych, sprawdzonych od lat rozwiązań. Całość łączy niezwykła funkcjonalność i precyzja. Czego chcieć więcej od baterii?
Baterie Valvex S.A.
Opracowanie: Valvex S.A.
Źródło: Valvex S.A.

Łazienkowa biżuteria

Już od zamierzchłych czasów źródło wody było miejscem szczególnie cenionym przez ludzkość. Obecnie, mimo ogromnego postępu technologii, nadal przysługuje mu należyty szacunek i honorowa pozycja w naszym domowym zaciszu. Tam, gdzie wydobywa się woda, mieści się jego serce - w kuchni i łazience. Współczesne baterie stanowią ozdobę najczęściej użytkowanych przez nas pomieszczeń. Nie bez powodu nazywa się je biżuterią umywalek, wanien i natrysków. Niestety czasami to jedyna ich funkcja.
Bateria z serii Torino
Opracowanie: Ferro
Źródło: Ferro

FERRO powiększa rodzinę baterii VerdeLine

W kwietniu 2009 firma FERRO S.A., producent armatury znany z doskonałej jakości, bezpieczeństwa i funkcjonalności swoich wyrobów, a także nowatorskich rozwiązań, wprowadziła na rynek pierwsze, kompletnie wyposażone, eko-oszczędne baterie z serii VerdeLine – Torino i Padwa. Właśnie dołączyły do nich nowe linie: Genova i Veneto.
Deszczownia White
Opracowanie: Deante
Źródło: Deante

Wodna uczta zmysłów

Dzięki niewielkim wymiarom i klasycznemu designowi, deszczownia White, najnowszy produkt firmy deante, może być montowana w każdej łazience, niezależnie od stylu w jakim została urządzona. A doznania, jakie nam zapewni, okażą się zbawienne w jesiennie i zimowe dni.
Baterie podokienne Franke
Opracowanie: Franke
Źródło: Franke

Zmywanie z widokiem

Zmywanie naczyń przy oknie może być przyjemnością, zwłaszcza jeśli mamy ładny widok. Takie umieszczenie zlewozmywaka to często najlepsze rozwiązanie w kuchni, jednak wysoka wylewka baterii może utrudniać korzystanie z okna. Zastosowanie baterii podokiennych pozwala na funkcjonalną aranżację wnętrza i nawet otwieranie okna na oścież nie stanowi wtedy problemu.
Il Bagno Alessi Dot
Opracowanie: Oras
Źródło: Oras

Geometria w łazience

Łazienki coraz bardziej przypominają obrazy malarskie z okresu kubizmu, głównie przez wykorzystanie geometrycznych motywów w aranżacji przestrzeni. Duże wzory na płytkach, półokrągłe kabiny prysznicowe, czy kwadratowe kształty baterii umywalkowych to elementy, które tworzą przestrzeń nowoczesnej łazienki. W ten trend wpisują się również baterie firmy Oras.
Rączka Natura
Opracowanie: Oras
Źródło: Oras

Bądź ekologiczny za pomocą jednego ruchu „rączką”

Oszczędzanie wody nie musi wiązać się z dużymi kosztami, radykalną zmianą nawyków, czy wymianą np. całej armatury prysznicowej. Firma oras, producent ekologicznych baterii, proponuje nowe rozwiązanie - rączkę natrysku Oras Natura z eko-przyciskiem. Jest na tyle uniwersalna, że można ją zastosować do każdego modelu natrysku.
1 2 3 4 5 6