X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Grupa Armatura
Bateria termostatyczna wastwowa Exclusive
Opracowanie: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura

Wybieramy baterię natryskową

Wybierając armaturę powinniśmy się kierować przede wszystkim indywidualnymi potrzebami i zmysłem estetycznym, ale warto wziąć pod uwagę takie kwestie jak: wielkość kabiny, wygoda regulacji temperatury i oszczędność wody.
armatura i ceramika
Opracowanie: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura

Jak dobrać umywalkę i baterię?

Prostokątna, owalna, wisząca lub nablatowa – bogata oferta umywalek pozwala na wybór najlepszego rozwiązania do każdej łazienki, w zależności od jej metrażu czy wystroju. Jednak dopiero odpowiednio dobrana bateria dopełnia całość i decyduje o funkcjonalności umywalki.
Deszczownia SOLARIS oraz DUNA z baterią natryskową SYMETRIC
Opracowanie: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura

Koniec z nudą pod prysznicem

W letnie dni zamiast długiej, gorącej kąpieli częściej wybieramy orzeźwiający prysznic, aby szybko odświeżyć się po ciężkim dniu. Strumień bieżącej wody działa kojąco na nasze ciało. Doskonałym sposobem na to, aby kąpiel była jeszcze bardziej relaksująca będzie deszczownia. Modele Solaris oraz Duna, dostępne w ofercie Grupy Armatura, gwarantują nie tylko orzeźwiający natrysk, ale również wodny masaż.
Bateria wannowa ścienna KORUND
Opracowanie: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura

Korund, czyli trwałość i piękno dla wymagających

Ciesząc się z powodzenia poprzednich serii sygnowanych marką Premium Class, Grupa Armatura wprowadziła do sprzedaży kolejną grupę produktów najwyższej jakości. KORUND jest czwartą, obok baterii DIAMENT, BRYLANT oraz KWARC, serią z nowej kolekcji - Grupa Armatura 2010.
bateria
Opracowanie: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura

Bateria Gamma – dominujący akcent w kuchni

Jednym z modnych trendów w aranżacji nowoczesnych kuchni są przestronne i surowe wnętrza, gdzie ilość dodatków ograniczona jest do niezbędnego minimum. Dominują w nich elementy ze szkła i stali, proste meble oraz minimalistyczne w formie sprzęty. W taki wystrój wpisują się baterie zlewozmywakowe Gamma, nowość w ofercie Grupy Armatura, które zwracają uwagę zdecydowaną, geometryczną bryłą.
bateria z termostatem
Opracowanie: Grupa Armatura

Baterie z termostatem - komfort i bezpieczeństwo

Chwile spędzone pod prysznicem, czy w wannie powinny być przyjemne. Jednak nieoczekiwane zmiany temperatury wody na zbyt zimną, czy gorącą są dla każdego niemiłym doświadczeniem.
bateria łazienkowa
Opracowanie: Grupa Armatura

Deszczowy prysznic

Grupa Armatura poszerzyła swoją bogatą ofertę o deszczownię SOLARIS oraz nowe modele baterii w kolekcjach PIRYT, DELTA, NEFRYT i BARYT. Uzupełnienie poszczególnych serii daje możliwość wyboru odpowiednich elementów zarówno do łazienki, jak i kuchni, a także skomponowania zestawu armatury dostosowanego do naszych indywidualnych upodobań i potrzeb.
Bateria natryskowa KWARC
Opracowanie: Fot. Grupa Armatura
Źródło: Fot. Grupa Armatura

Kryształ górski w łazience

Do kolekcji Premium Class Grupy Armatura dołączyła nowa seria baterii KWARC. Inspirowana górskim minerałem, łączy w sobie subtelność kształtów z dyskretną elegancją. O wyjątkowości serii stanowi najwyższa jakość wykonania oraz niepowtarzalne wzornictwo.
łazienka
Opracowanie: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura

Relaksująca wanna, czy orzeźwiający prysznic?

Często pierwszą czynnością jaką wykonujemy po powrocie do domu jest odświeżenie się pod strumieniem ciepłej wody. Jedni z nas decydują się na szybki pobudzający prysznic, inni wolą rozgrzewającą kąpiel w wannie. Grupa Armatura oferuje szeroką gamę baterii, natrysków i deszczowni, których funkcjonalność, wysoka jakość oraz oryginalny wygląd zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta...
Bateria łazienkowa, podtynkowa Rubin
Opracowanie: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura

Baterie podtynkowe Rubin i Kwarc

Łazienka to miejsce wyciszenia i odpoczynku, dlatego warto urządzić ją funkcjonalnie oraz komfortowo. Bardzo ważna jest spójna i estetyczna kompozycja wszystkich elementów, w tym baterii łazienkowych.
1 2