X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Pralki
odkurzacz
Opracowanie: Hoover
Źródło: Hoover

AGD dla alergika

Alergia staje się coraz powszechniejszym problemem, cierpi na nią aż 40 proc. Polaków. Kurz, roztocza i pleśnie, które u wielu osób powodują reakcje uczuleniowe, mogą się czaić w wielu zakamarkach mieszkania. Radzimy, gdzie warto zajrzeć podczas sprzątania oraz jakich zasad przestrzegać, by dom stał się miejscem przyjaznym dla alergika.
Kuchnia, lodówka Candy
Opracowanie: Candy Hoover Polska
Źródło: Candy Hoover Polska

Błędy w użytkowaniu sprzętu AGD

Źle traktowany, produkt potrafi jednak „wołać” o pomoc, np. poprzez głośniejszą pracę. Przedstawiamy listę popularnych błędów w użytkowaniu sprzętów agd, które zagrażają ich właściwemu funkcjonowaniu.
Bezprzewodowy przesył danych
Opracowanie: Samsung
Źródło: Samsung

Co robi Android w urządzeniach innych niż smartfony i tablety?

Łatwo zauważyć, że większość nowych urządzeń „smart” pracuje pod kontrolą systemu Android. Ma na to wpływ kilka czynników – rdzeń Androida to Linux, co powoduje, że pisanie sterowników jest prostsze niż w przypadku innych, bardziej zamkniętych systemów, takich jak iOS czy Windows Phone. Drugą zaletą Androida jest niższa opłata licencyjna niż w przypadku bezpośredniej konkurencji.
lodówka
Opracowanie: Candy Polska
Źródło: Candy Polska

AGD dla singla

Szacuje się, że w Polsce mieszka obecnie 5 milionów singli, a ich liczba w najbliższych latach będzie rosnąć. I choć na rynku AGD wciąż przeważają produkty rodzinne to jednak coraz częściej spotkać można także rozwiązania dedykowane dla osoby mieszkającej samodzielnie w małym mieszkaniu.
pralka
Opracowanie: Mastercook
Źródło: Mastercook

Pralki z idealnym wyczuciem czasu

Zwykle w najmniej odpowiednim momencie w nasze codzienne życie wkrada się zamieszanie. Na chwilę przed wyjściem do pracy Twoje dziecko wylewa sok na koszulę, którą dopiero włożyłaś. Robisz pranie, gdy okazuje się, że koniecznie dziś trzeba jeszcze jechać do sklepu, apteki i na pocztę.
żelazko
Opracowanie: LAURASTAR
Źródło: LAURASTAR

Rewolucyjne AGD

Artykuły gospodarstwa domowego rozwijają się w zawrotnym tempie. Jeszcze kilka lat temu nikomu nie przyszłoby do głowy, że można gotować bez użycia garnka, prasować w pionie czy… rozmawiać z pralką.

Furorę na rynku robią ostatnimi czasy parowary. Dlaczego? Każdy z nas przynajmniej raz był na diecie.
pralka
Opracowanie: Candy Polska Sp. z o.o
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o

Rozmiar ma znaczenie

Urządzenie małego mieszkania stanowi nie lada wyzwanie. Jak znaleźć miejsce, by do niewielkiej łazienki wstawić pralkę, a do kuchni lodówkę, zmywarkę, piekarnik i jeszcze kuchenkę? Rozwiązaniem mogą być kompaktowe urządzenia AGD oraz zestawy zintegrowane.
nanosrebro
Opracowanie: TECE

Srebro w służbie domowej higieny

Niezależnie od tego, jak często nie sprzątalibyśmy naszego domu, to i tak nie pozbędziemy się wszystkich zagrażających nam bakterii. Możemy im jednak utrudnić życie w inny sposób. Jak?
automatyczne dozowniki
Opracowanie: Mastercook

Automatyczne dozowniki detergentów

Odmierzenie odpowiedniej ilości detergentu, przy zachowaniu pełnej skuteczności i wydajności prania, to wbrew pozorom nie lada wyzwanie dla każdego użytkownika pralki. W pełni sprosta mu innowacyjny system e-Dose – nowatorskie i ekologiczne rozwiązanie opracowane przez markę Mastercook, która jest liderem tej innowacji.
1 2 3