X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Sen
Kołdra Tempur-Fit Light
Opracowanie: Tempur
Źródło: Tempur

Tempur-Fit Light – przykryj się latem!

Wysoka temperatura latem nie sprzyja zasypianiu. Szukając optymalnej, przewracamy się z boku na bok, przykrywamy i odkrywamy na zmianę, zaburzając sen, który powinien regenerować organizm. Odpowiedzią na ten problem może być letnia termoregulacyjna kołdra Tempur Fit-Light.
Żuraw
Opracowanie: AlicePopkorn
Źródło: http://www.flickr.com

Tu Tam i z powrotem

Zasnął.

Odleciał
ku innym już drogom,
ku innym już gwiazdom.
Inne ma nad sobą niebo,
inne wiedzie życie.

Zasnął...
Janpol
Opracowanie: Janpol
Źródło: Janpol

Jak wypocząć po urlopie?

Wracając z urlopu często czujemy się...zmęczeni. Jak zachować wakacyjny nastrój i nagromadzoną podczas wypoczynku energię? Są na to sposoby.
monitor oddechu

Mobilny monitor oddechu

Snuza Halo to monitor nowej generacji, który precyzyjne monitoruje oddech dziecka, dając rodzicom pewność i poczucie bezpieczeństwa niezależnie od miejsca, w którym śpi maluszek. Sklep BabyMama.pl szczególnie rekomenduje monitor oddechu Snuza Halo, gdyż w przeciwieństwie do tradycyjnych monitorów oddechu jest przenośny i nie potrzebuje zewnętrznego zasilania, aby sprawnie monitorować oddech dziecka.
łóżko
Opracowanie: Domzdrowia.pl
Źródło: Domzdrowia.pl

Ach, śpij kochanie...

Głęboki, błogi, niczym niezmącony... sen – jeden z niezbędnych elementów naszego codziennego funkcjonowania. Niestety, nierzadko nasz sen jest daleki od idealnego. Przerywany, niespokojny, za krótki. Co można zrobić, by spać snem sprawiedliwego bez sięgania po leki na bezsenność?
księżyc
Źródło: www.domzdrowia.pl

Bezsenność nocy letniej - sposób na kłopoty z zasypianiem

Mimo spędzonych kilku godzin w samochodzie, wycieńczona stresem pakowania i chaosem towarzyszącym wielu wyjazdom - po dotarciu na miejsce nie możesz zasnąć. Taki scenariusz to wakacyjna bolączka wielu wczasowiczów - wtedy z pomocą mogą przyjść leki na bezsenność, które oferuje każda dobra apteka.
Stelaż dla komfortu
Opracowanie: Fabryka Materacy Janpol
Źródło: Fabryka Materacy Janpol

Stelaż dla komfortu

Stelaż to, obok wygodnego łóżka i odpowiedniego materaca, gwarant komfortowego snu. Warto w niego zainwestować, by poczuć się naprawdę wyspanym.
poduszka kojec Motherhood
Opracowanie: (C) Motherhood 2010

Wyspać się w ciąży

Od piątego miesiąca ciąży rosnący brzuszek może przeszkadzać w przyjmowaniu ulubionej pozycji w czasie snu. Niektóre pozycje są wręcz niewskazane w czasie ciąży. Spanie na plecach może spowodować niebezpieczny ucisk na kręgosłup oraz jelita, a nawet utrudniać prawidłowe krążenie krwi. Dlatego najlepszą i najbezpieczniejszą pozycją jest spanie na lewym boku.
materac dla noworodka
Opracowanie: COCOONABABY®

Wszystko na temat snu noworodka

Młodzi rodzice często martwią się o sen swojego dziecka. Czy śpi za dużo czy za mało? Czy jest we właściwej pozycji? Gdzie powinno spać dziecko? Jak układać dziecko do snu? - odpowiedzi są proste.
psi
Opracowanie: matthewvenn

10 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o zdolnościach psi

Wielu ludzi jest przerażonych swoimi pierwszymi zjawiskami psionicznymi – dramatyczny sen, który się spełnia czy też nagłe przeczucie przynoszące im informacje, których nijak nie mogli by zdobyć za pomocą normalnych zmysłów. Pytają samych siebie: "Jak to możliwe?"...
1 2 3 4 5