X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Sen
śmiech
Opracowanie: Optalidion

12 sposobów na chandrę

Są takie dni, że czujesz się zdołowana/zdołowany. Nic Ci się nie chce robić. Nie chce Ci się spać, jeść, pić czy porozmawiać z kimkolwiek. Jesteś naładowana/naładowany negatywnie i reagujesz gwałtownie na otaczający Cię świat.
wałki do spania
Opracowanie: Nowe Klimaty

Poduszka, czy wałek do spania?

Co jest zdrowsze dla naszego kręgosłupa podczas snu – poczciwy "jasiek", mniej popularny wałek, a może płaskie podłoże?
soczewki kontaktowe
Opracowanie: CIBA VISION

Zdrowe rozwiązanie dla oczu

Rodzina soczewek kontaktowych AIR OPTIX™ to zdrowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy noszą lub chcą nosić swoje soczewki przez wiele godzin dziennie, spędzają dużo czasu przed komputerem lub w klimatyzowanych czy zadymionych pomieszczeniach.
Materac kieszeniowy Wenus
Opracowanie: Janpol
Źródło: Janpol

Materac kieszeniowy – na każdą kieszeń

Komfortowy sen to podstawa dobrego samopoczucia i efektywności w ciągu dnia. Dlatego niezbędnym elementem naszej sypialni powinien być indywidualnie dopasowany materac. Jego wysoka jakość nie musi wcale oznaczać wygórowanej ceny.
Kołdra Tempur-Fit Light
Opracowanie: Tempur
Źródło: Tempur

Nie wysypiasz się? Zmień materac

Bezsenność, problemy z koncentracją oraz ciągłe uczucie zmęczenia – ich powodem może być wysłużony materac. Jeśli nie podpiera już właściwie naszego kręgosłupa, a wgłębienia powodują, że budzimy się zmęczeni – pora go zmienić!

Rewolucja w komforcie snu

Spokojny, niczym niezakłócony sen wpływa na dobre samopoczucie i utrzymanie wysokiego poziom energii w ciągu dnia. Jednak mimo że głównym zadaniem snu jest regeneracja organizmu i przynoszenie ukojenia, nie zawsze tak się dzieje. Jedną z przyczyn bywa źle dobrany materac. Jak zatem wybrać, by dobrze spać?

Dziecięcy sen

Dziecko to wulkan energii. Duża aktywność w ciągu dnia wymaga optymalnego odpoczynku w nocy. Aby pociechy wstawały rano gotowe do nowych wyzwań, potrzebny jest dobry materac.
Materac New Memory
Opracowanie: PerDormire
Źródło: PerDormire

Materac New Memory z kolekcji Lifestyle

Dużo pracujesz, prowadzisz aktywny tryb życia, dlatego chciałbyś w pełni wykorzystać regeneracyjne właściwości snu? Po intensywnym dniu oczekujesz komfortowego i relaksującego wypoczynku? Właśnie z myślą o Tobie przedstawiamy materac New Memory.
myślenie mityczne
Opracowanie: www.sxc.hu

Myślenie racjonalne i mityczne – dziwne sprawy lęgną się w ludzkiej głowie

Czasem budzi zdziwienie fakt - jak to się dzieje, że ten sam człowiek potrafi z lodowatym racjonalizmem analizować różne zdarzenia i sytuacje, po czym omija szerokim łukiem drabinę, względnie okręca się wokół osi na widok czarnego kota. Jeden mózg – a dwa różne typy mentalnych zachowań.
łóżko
Opracowanie: Fabryka materacy Janpol
Źródło: Fabryka materacy Janpol

Relaksujący sen z algami

Ocean kojarzy się z kojącym relaksem oraz bogactwem minerałów i składników. Jednym z tych odżywczych elementów są algi morskie. Wykorzystywane w kosmetykach i salonach SPA podczas zabiegów, okazują się przydatne także ...w pokrowcach na materace!
1 2 3 4 5