X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Zmywarki
Minimalizm w kuchni
Opracowanie: Franke
Źródło: Franke

Minimalizm według Franke

Oszczędne formy, linie proste, jednolite faktury charakteryzują wnętrza w stylu minimalistycznym. Styl minimalistyczny zyskuje coraz więcej zwolenników zmęczonych natłokiem form i detali i szukających prostoty połączonej z elegancją. Bogactwo oferty artykułów wyposażenia kuchni pozwala dobrać urządzenia AGD, armaturę oraz zlewozmywak do dowolnego stylu kuchni, w tym także minimalistycznego.
Zmywarki AEG ProClean
Opracowanie: Electrolux Poland sp. z o.o.
Źródło: Electrolux Poland sp. z o.o.

Perfekcja zmywania

Współczesne kuchnie coraz częściej pełnią funkcję socjalną, są miejscem spotkań, rozmów, alternatywą na wspólne spędzanie wolnego czasu. Użytkownicy oczekują zatem, że wszystkie urządzenia w kuchni będą pracowały cicho, cieszyły oko i komponowały się z wystrojem wnętrza. Nowa zmywarka AEG ProClean łączy w sobie te cechy, a ponadto zapewnia jeszcze lepszą jakość zmywania, wykorzystując udoskonaloną technologię. Zwiększono także jej pojemność przy zachowaniu standardowych wymiarów.
Nowa linia zmywarek Candy EVO
Opracowanie: Candy
Źródło: Candy

Nowe zmywarki Candy EVO

Na polski rynek wchodzi właśnie linia zmywarek EVO marki Candy. Zastosowano w nich specjalny system zmywania impulsowego, który pozwala na efektywne usuwanie zabrudzeń przy mniejszym zużyciu energii.
lodówka
Opracowanie: Candy Polska
Źródło: Candy Polska

AGD dla singla

Szacuje się, że w Polsce mieszka obecnie 5 milionów singli, a ich liczba w najbliższych latach będzie rosnąć. I choć na rynku AGD wciąż przeważają produkty rodzinne to jednak coraz częściej spotkać można także rozwiązania dedykowane dla osoby mieszkającej samodzielnie w małym mieszkaniu.
pralka
Opracowanie: Candy Polska Sp. z o.o
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o

Rozmiar ma znaczenie

Urządzenie małego mieszkania stanowi nie lada wyzwanie. Jak znaleźć miejsce, by do niewielkiej łazienki wstawić pralkę, a do kuchni lodówkę, zmywarkę, piekarnik i jeszcze kuchenkę? Rozwiązaniem mogą być kompaktowe urządzenia AGD oraz zestawy zintegrowane.
Zmywarka Miele
Opracowanie: Miele Sp. z o.o.
Źródło: Miele Sp. z o.o.

Nowa generacja G 1004 – 80 lat produkcji zmywarek Miele

Zmywarki Miele od lat wyznaczają standardy w tej kategorii urządzeń kuchennych. I to już od osiemdziesięciu. W 1929 roku mury fabryki Miele opuściło pierwsze w Europie urządzenie tego typu. Generacja G 1004 dowodzi ile znaczy konsekwentny rozwój – nowe zmywarki łączą tradycyjną dla Miele najwyższą jakość z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi.
kuchenka, piekarnik, zmywarka
Opracowanie: Candy Polska Sp. z o.o.
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o.

Trzy w jednym - AGD ergonomiczne

W ostatnim czasie na polskim rynku pojawiły się nowe modele urządzeń TRIO - 9501 i 9503 o podwyższonej wydajności, klasie energetycznej (A) i odświeżonym wyglądzie.

Nowatorskość polega na połączeniu w jedno trzech najczęściej używanych urządzeń kuchennych przy zachowaniu wymiarów standardowego piekarnika. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik zyskuje dodatkowe 60 cm wolnej powierzchni, które w innej sytuacji zajmowałaby zmywarka...
zmywarki
Opracowanie: Franke Polska

Zmywarka- ekspert od brudnej roboty

Nie boi się trudnych wyzwań. Uwielbia imprezy i życie towarzyskie. Zmywarka – bo o niej mowa – staje się podstawowym wyposażaniem każdej kuchni. I nic dziwnego, to urządzenie potrafi w prosty sposób uprzyjemnić życie domownikom, oszczędzając ich czas i pieniądze.
nanosrebro
Opracowanie: TECE

Srebro w służbie domowej higieny

Niezależnie od tego, jak często nie sprzątalibyśmy naszego domu, to i tak nie pozbędziemy się wszystkich zagrażających nam bakterii. Możemy im jednak utrudnić życie w inny sposób. Jak?
automatyczne dozowniki
Opracowanie: Mastercook

Automatyczne dozowniki detergentów

Odmierzenie odpowiedniej ilości detergentu, przy zachowaniu pełnej skuteczności i wydajności prania, to wbrew pozorom nie lada wyzwanie dla każdego użytkownika pralki. W pełni sprosta mu innowacyjny system e-Dose – nowatorskie i ekologiczne rozwiązanie opracowane przez markę Mastercook, która jest liderem tej innowacji.
1 2 3