X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Sieci
Serwer
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Rozwiązania serwerowe dla firm

Dobre i sprawne serwery to teraz podstawa rozwiniętej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych znanych przedsiębiorstw, jak i w mniejszych przedsiębiorstwach trzeba koniecznie zadbać, aby pakiety informacji wysłane z jakiegoś punktu A przedostały się jak najprędzej do punktu B. Nowatorskie aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel przez Internet, witryny WWW oraz całe wachlarze innych usług załatwianych przez sieć internet, intranet oraz ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby przechowywane w sieci.
Thomas-it
Źródło: www.thomas-it.pl

Modyfikacje w serwerowni

Na stworzenie strony internetowej i na usługi informatyczne składa się wiele czynników i wielu pracowników. Ważni są programiści, którzy tworzą strony internetowe w języku programowania, graficy, kształtujący jej wygląd, oraz administratorzy sieci. założenie strony internetowej to pierwszy etap współpracy, ale wiele firm decyduje się na dłuższe uzgodnienia.
Thomas-it
Źródło: www.thomas-it.pl

Zaplecze technologiczne przedsiębiorstwa

W XXI wieku bazą do funkcjonowania każdej działalności gospodarczej jest zaplecze technologiczne, którego jedną spośród najważniejszych składowych stanowi jak najmniej ograniczona możliwość użytkowania łącza internetowego. Żeby było to możliwie najtańsze przy maksymalnej wydajności używa się tak zwanych „switch’ów”. Ważny jest też wybór odpowiedniego serwera. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w poniższym artykule.