X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Sealskin
Akcesoria Doppio
Opracowanie: Sealskin
Źródło: Sealskin

Nowe akcesoria łazienkowe Sealskin

Pięć nowych kolekcji dodatków łazienkowych marki Seaskin dołączyło właśnie do oferty firmy Coram Poland. Akcesoria dedykowane są do sprzedaży w hipermarketach budowlanych.
Łazienka, wanna Urban z meblem w zabudowie
Opracowanie: SEALSKIN
Źródło: Coram Poland Sp. z o.o.

Wanna w miejskim stylu

Urban, to nowa kolekcja wanien marki Sealskin, powstałych z myślą o nowoczesnych miejskich apartamentach. Dodatkowym atutem produktu jest możliwość zabudowy przy pomocy specjalnych mebli.
zasłona prysznicowa
Opracowanie: Sealskin
Źródło: Sealskin

Modne zasłony prysznicowe

Sealskin, holenderski producent tekstyliów łazienkowych, na tegoroczne lato przygotował zasłony prysznicowe praktycznie w każdym stylu. Są tu zasłony o estetyce nowoczesnej, klasycznej, romantycznej, retro, etno itp.

Zasłona Moodz to propozycja do łazienki romantycznej Śnieżnobiała tkanina dekorowana jest wzorami motyli, ptaków i kwiatów. Kolorystyka wzoru, z przewagą fioletu i czerni, intrygująco kontrastuje z bielą całości. Zabieg ten sprawia, że zasłona nabiera nowoczesnego wyrazu, a jednocześnie nie brakuje jej szczypty nostalgii...
Zasłona prysznicowa
Opracowanie: Sealskin
Źródło: Sealskin

Zasłony prysznicowe do każdej łazienki

Czym charakteryzuje się elegancka zasłona prysznicowa? Na pewno: dobrej jakości materiałem, atrakcyjnym wzorem oraz właściwym przygotowaniem tkaniny do montażu. Dobrze dobrane mocowanie sprawia, że zasłona układa się miękko i swobodnie, a to już część sukcesu.

Określeniem, które najlepiej charakteryzuje tegoroczną ofertę zasłon prysznicowych firmy Sealskin jest różnorodność. Holenderski producent swobodnie czuje się w każdej stylistyce: retro, nowoczesnej, awangardowej...
wanna
Opracowanie: Sealskin
Źródło: Coram Poland Sp. z o.o.

Finezyjna wanna do modnej łazienki

Wanna czy kabina? - to jedno z pytań, które dręczy każdego, kto urządza łazienkę. Za kabiną przemawia to, że zajmuje mniej miejsca i pozwala oszczędzać wodę, zaś za wanną niekwestionowana wygoda kąpieli. Jeśli jeszcze mamy do dyspozycji obszerną łazienkę i możemy pozwolić sobie na duże urządzenie kąpielowe, wanna może stać się elementem aranżującym przestrzeń.
akcesoria łazienkowe
Opracowanie: Coram Poland
Źródło: Coram Poland

Akcesoria łazienkowe oddziałujące na zmysły

Zgodnie z założeniem koncepcji Tiger Plus łazienka ma oddziaływać na różne zmysły – wzrok, dotyk, węch. Stąd też, oprócz klasycznych dodatków łazienkowych, w ofercie obecne są również tekstylia (ręczniki, dywaniki) oraz dyfuzory zapachu.
brodziki
Opracowanie: Coram Poland Sp. z o.o.
Źródło: http://www.coram.pl

Nowoczesne brodziki Bianco & Nero

Bianco & Nero – nowe brodziki firmy Sealskin wykonane z akrylu z domieszką minerałów, są bardzo eleganckie, a jednocześnie komfortowe w użytkowaniu. Uwagę zwracają także nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, takie jak np. wyjmowany syfon.
wanna
Opracowanie: Coram Poland
Źródło: Coram Poland

Wanna inna niż wszystkie

Designerskim zabiegom najczęściej poddawane są takie elementy wyposażenia łazienki jak armatura czy ceramika. Wanna najczęściej pozostaje w cieniu, choć – jak się okazuje – tu także producenci mogą zaproponować coś nowatorskiego...
Wanna z serii Encuentro firmy Sealskin
Opracowanie: Coram

ENCUENTRO – NOWE WANNY SEALSKIN

W nowych, luksusowych wannach firmy Sealskin spotkały się dwie funkcje – kąpielowa i przechowywanie. Połączenie wanny z meblami to rozwiązanie nie tylko interesujące estetycznie, ale też wysoce użytkowe.