X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Kredyt
Ogród na wsi
Opracowanie: Sideshow Bruce
Źródło: http://www.flickr.com

Tendencje w wyborach klientów na rynku nieruchomości

Rok 2012 szykuje duże zmiany na polskim rynku nieruchomości. Nowa Rekomendacja S i ustawa deweloperska nie powinny wpłynąć pozytywnie na poprawę kondycji rynku nieruchomości. Które mieszkania i domy na sprzedaż będą wybierane przez kupujących w nadchodzących miesiącach?
remont
Opracowanie: Dekoral
Źródło: Dekoral

Zanim rozpoczniesz remont

Przy obecnej sytuacji rynkowej coraz trudniej decydujemy się na kupno nowego domu. Zmartwieni wolimy zacisnąć pasa i nie podejmować obciążających domowy budżet zobowiązań finansowych. Banki również mniej przychylnym okiem patrzą na pożyczkobiorców, którzy chcieliby wziąć 25-letni kredyt. Nie jest to taki kłopot duży wielki jeśli mamy dach nad głową, inaczej, gdy pragniemy się usamodzielnić, nie jest to od razu do zrobienia.
Opracowanie: AMagill

Kredyt hipoteczny SKOK

W kolejnym wpisie powiemy sobie metodzie otrzymania pieniędzy na upragniony dom lub mieszkanie, jak również konsolidację długów. Takie rzeczy jak wiemy bywają dość kosztowne dlatego też różne instytucje bankowe lub spółdzielnie tj. kasy SKOK postanowiły pomóc swoim klientom. My jednak skupimy się na tym co daje nam SKOK kredyt hipoteczny.
Księgowość, finanse
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

W jaki sposób poradzić sobie z trudną sytuacją finansową?

Prawdą jest, że niestety nasz kraj nie jest krajem zbytnio zamożnym. W sporej ilości przypadków ludzie nie mają, za co żyć i zaciągają długi w banku bądź biorą pożyczki. Pożyczki stały się tak samo powszechne jak kredyty, dlatego też wyróżniamy bardzo dużo ich odmian.
Inwestycje, nieruchomości
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Jak uzyskać kredyt nie sprawdzając BIKu?

Co tak naprawdę znaczy historia kredytowa, która może być pozytywna lub negatywna. Tworzymy ją poprzez branie pożyczek, kredytów czy przekraczanie limitów w koncie. Warto budować pozytywną historię kredytową gdyż ma ona wpływ podczas przydzielaniu nam pożyczek w przyszłości . Jeżeli jednak nie jesteśmy dobrym kredytobiorcom czyli zalegamy z uregulowaniem zobowiązań bank w przyszłości może odmówić nam przyznania następnej pożyczki.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Pożyczka na szybko

Nadchodzą ciężkie miesiące dla naszego kraju. Polska była zwykle omijana przez kryzys gospodarczy, jednakże na nieszczęście wielu efektów krachu nie można się zlikwidować. Banki modyfikują reguły przyznania kredytu pieniężnego, osoby, które posiadają już jakieś długi raczej będą odprawiani z kwitkiem.
Biznes, mężczyźni
Opracowanie: Biuro Prasowe Starter
Źródło: Biuro Prasowe Starter

Gdzie warto ulokować nadwyżkę pieniędzy?

Gwałtowny spadek oprocentowania depozytów bankowych, z których już ubyło ponad 6 mld złotych, spadek rentowności polskich papierów dłużnych, czy malejąca atrakcyjność skarbowych obligacji stają się nieatrakcyjne dla przedsiębiorców i coraz bardziej sprzyjają inwestycji w nieruchomości. Zakup mieszkania pod wynajem to dziś interesująca i korzystniejsza alternatywa od bankowej lokaty.
wnętrze biura

Wrocław i rynek nieruchomości

Każdy chce swoje lokum, jednak konto protestuje? To typowy problem wszystkich młodych ludzi, trudno też na niego znaleźć rozwiązanie. Również rynek lokali dla biur nie jest łatwy, choć można wyszukać okazje jak przykładowo na stronie http://www.nieruchomosci.surfland.pl. W artykule dokładniej dowiemy się jakie są realia rynku lokali we Wrocławiu.
Opracowanie: pfala

Kredyty konsolidacyjne w SKOK

Jeżeli masz dużo kredytów z których sumą rat sobie nie radzisz lub z czasem przestajesz, należy byś poznał kredyt konsolidacyjny SKOK. Oferta jakim jest kredyt konsolidacyjny SKOK może być Twoją ostateczną "deską ratunku". W dalszej części artykułu opowiem Ci czym szczegółowo jest w SKOK kredyt konsolidacyjny oraz na czym on polega.
Izolacja domu pozwala oszczędzić na ogrzewaniu domu
Opracowanie: Isover
Źródło: Isover

Kredyt SKOK

Kredyt SKOK

Kiedy tylko chcesz wziąć kredyt, kredyt SKOK będzie ofertą, z którą powinieneś się zaznajomić. SKOK to instytucja udzielająca kredytów, podobnie jak banki, ale nie jest bankiem. Mimo że SKOK nie jest bankiem, w SKOK-u opłaci Ci się wziąć kredyt.