X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Kredyt
Opracowanie: AMagill

Kredyt hipoteczny SKOK

W kolejnym artykule opowiemy sobie metodzie otrzymania pieniędzy na wymarzony dom lub mieszkanie, jak również konsolidację długów. Takie sprawy jak wiemy bywają dość drogie dlatego też różne banki lub spółdzielnie tj. SKOK postanowiły pomóc swoim klientom. W tym artykule jednak zajmiemy się na tym co oferuje nam SKOK kredyt hipoteczny.
Księgowość, finanse
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

W jaki sposób poradzić sobie z trudną sytuacją finansową?

Prawdą jest, że niestety Polska nie jest krajem zbytnio bogatym. Bardzo często ludzie nie mają, za co żyć i zaciągają długi w banku albo korzystają z pożyczek. Pożyczki stały się tak samo popularne jak kredyty, dlatego też wyróżniamy bardzo dużo ich odmian.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Pożyczka na szybko

Nadchodzą ciężkie czasy dla Polski. Nasza ojczyzna była zwykle omijana przez recesję, lecz na nieszczęście dużo rezultatów bessy nie można się zniwelować. Banki modyfikują warunki uzyskania kredytu finansowego, osoby, które mają już jakieś zobowiązania raczej spotkają się z odmową.
Inwestycje, nieruchomości
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Jak uzyskać kredyt nie sprawdzając BIKu?

Co rozumiemy przez znaczenie słowa historia kredytowa, która może być dobra lub zła. Budujemy ją poprzez branie pożyczek, kredytów czy przekraczanie limitów w koncie. Warto budować pozytywną historię kredytową gdyż ma ona znaczenie przy udzielaniu nam pożyczek w przyszłości . Jeżeli jednak nie jesteśmy dobrym kredytobiorcom czyli zalegamy z uregulowaniem zobowiązań instytucja finansowa nie wyrazi zgody na udzielenie kolejnego kredytu.
remont
Opracowanie: Dekoral
Źródło: Dekoral

Zanim rozpoczniesz remont

Przy teraźniejszej sytuacji rynkowej coraz ciężej decydujemy się na zakup nowego mieszkania. Zatroskani wolimy zacisnąć pasa i nie podejmować ryzykownych decyzji finansowych. Instytucje finansowe również mniej łaskawie patrzą na klientów, którzy chcieliby wziąć długoterminowy kredyt. Nie jest to taki problem duży wielki jeśli mamy gdzie mieszkać, inna sprawa, gdy zamierzamy się usamodzielnić, nie jest to takie proste do zrobienia.
Ogród na wsi
Opracowanie: Sideshow Bruce
Źródło: http://www.flickr.com

Tendencje w wyborach klientów na rynku nieruchomości

Rok 2012 szykuje duże zmiany na polskim rynku nieruchomości. Nowa Rekomendacja S i ustawa deweloperska nie powinny wpłynąć pozytywnie na poprawę kondycji rynku nieruchomości. Które mieszkania i domy na sprzedaż będą wybierane przez kupujących w nadchodzących miesiącach?
Biznes, mężczyźni
Opracowanie: Biuro Prasowe Starter
Źródło: Biuro Prasowe Starter

Gdzie warto ulokować nadwyżkę pieniędzy?

Gwałtowny spadek oprocentowania depozytów bankowych, z których już ubyło ponad 6 mld złotych, spadek rentowności polskich papierów dłużnych, czy malejąca atrakcyjność skarbowych obligacji stają się nieatrakcyjne dla przedsiębiorców i coraz bardziej sprzyjają inwestycji w nieruchomości. Zakup mieszkania pod wynajem to dziś interesująca i korzystniejsza alternatywa od bankowej lokaty.
wnętrze biura

Wrocław i rynek nieruchomości

Każdy chce swoje lokum, jednak konto protestuje? To typowy problem wszystkich młodych ludzi, trudno też na niego znaleźć rozwiązanie. Również rynek lokali dla biur nie jest łatwy, choć można wyszukać okazje jak przykładowo na stronie http://www.nieruchomosci.surfland.pl. W artykule dokładniej dowiemy się jakie są realia rynku lokali we Wrocławiu.
Opracowanie: pfala

Kredyty konsolidacyjne w SKOK

Jeżeli masz dużo kredytów z których sumą rat sobie nie radzisz lub z czasem przestajesz, należy byś poznał kredyt konsolidacyjny SKOK. Oferta jakim jest kredyt konsolidacyjny SKOK może być Twoją ostateczną "deską ratunku". W dalszej części artykułu opowiem Ci czym szczegółowo jest w SKOK kredyt konsolidacyjny oraz na czym on polega.
Izolacja domu pozwala oszczędzić na ogrzewaniu domu
Opracowanie: Isover
Źródło: Isover

Kredyt SKOK

Kredyt SKOK

Kiedy tylko chcesz wziąć kredyt, kredyt SKOK będzie ofertą, z którą powinieneś się zaznajomić. SKOK to instytucja udzielająca kredytów, podobnie jak banki, ale nie jest bankiem. Mimo że SKOK nie jest bankiem, w SKOK-u opłaci Ci się wziąć kredyt.