X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Samochody
Chevrolet
Opracowanie: Mototarget.pl
Źródło: © Mototarget.pl

Mocny gracz - premiera Chevroleta Cruze 5d

W popularnym segmencie aut kompaktowych debiutuje najnowszy chevrolet Cruze 5d, stając do walki o przychylność klientów z klasowym prymusem, czyli Volkswagenem Golfem.
Seat
Opracowanie: Seat

Seat Leon "Samochodem Roku 2009" magazynu auto motor und sport

Seat Leon "Samochodem Roku 2009" magazynu auto motor und sport.
Drift, samochód
Opracowanie: PowerSport
Źródło: PowerSport

Drift TAXI – ostra jazda bez trzymanki

Każdy wie, że drift nie jest najszybszym sposobem pokonywania zakrętów… ale z całą pewnością jest najbardziej ekscytujący. Jeżeli kiedykolwiek miałeś ochotę przekonać się jak to jest siedzieć na prawym fotelu w aucie jadącym w pełnym poślizgu ok 100km/h to teraz będziesz miał okazję.
off-road
Opracowanie: Event4x4

Off-roadowe przywoływanie wiosny

Cała Polska wypatruje wiosny, jednak ona najwidoczniej potrzebuje większej zachęty. Agencja Event4x4 zaprasza na off-roadowe przywoływanie wiosny na Zlocie Podróżników Wiosenny OFF. Impreza odbywa się po raz siódmy, ale pierwszy raz w górskiej okolicy.
Chevrolet
Opracowanie: Chevrolet
Źródło: Chevrolet

Chevrolet Camaro Bumblebee powraca na ekrany

Chevrolet Camaro ponownie zagra rolę Autobota „Bumblebee” w filmie „Transformers: Dark of the Moon”, który będzie wchodził na ekrany na całym świecie od 28 czerwca.
Porsche
Opracowanie: Porsche
Źródło: soloporsche.com

Nowe Porsche 911!

Premiera nowego Porsche 911 będzie miała miejsce dopiero we wrześniu, jednak już teraz w Internecie pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia tego modelu.
Szczęście
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Jak osiągnąć szczęście?

Miłość, kariera zawodowa, rodzina, zwierzęta, słodycze, a nawet samochód – ilu ludzi, tyle definicji szczęścia oraz elementów, które na to szczęście się składają. Każdy z nas inaczej rozumie to pojęcie. Oznacza to, że nie istnieje jedna definicja szczęścia i, w przeciwieństwie do definicji naukowych, każda jest poprawna.
Samochód, opony
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Czy warto wymieniać opony na zimówki?

Nie zwiększają bezpieczeństwa, są drogie i niepotrzebne... Polscy kierowcy zawsze znajdą dobry powód, żeby nie zmieniać opon na zimowe.
Rozbity samochód
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Masz stare auto? Możesz na nim zarobić!

Jak legalnie pozbyć się starego, niesprawnego samochodu i dodatkowo zarobić na nim nawet kilka tysięcy złotych? Oddając go stacji demontażu!
Samochód, wymiana opon
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Na wymianę opon umów się przez Internet

Pomimo niskich temperatur, najbliższe tygodnie będą dla warsztatów oponiarskich wyjątkowo gorące. Jak umówić się na wymianę opon zaledwie w kilkadziesiąt sekund i ominąć sezonowe kolejki w warsztatach? Wystarczy skorzystać z internetowego systemu zapisów dostępnego na stronie wymianaopon.pl.
1 2 3