X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Wydatki
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Audyt finansów – ratunek dla firmy

Zarządzanie biznesem to niełatwa rzecz. Zdaje sobie z tego sprawy każdy właściciel biznesu. Trzeba analizować każdy element funkcjonowania, zaczynając od działu kadr, po finanse. A poza tym do naszego kraju zbliża się zły czas gospodarczy, zatem przedsięwzięcia, które planują stać solidnie na rynku, powinny zracjonalizować swoje finanse.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Wady i zalety outsourcingu księgowości

Outsourcing księgowości to chętnie wybierane i często niezbędne rozwiązanie w współczesnym biznesie. Duża liczba przedsiębiorstw wybiera zamknięcie wewnętrznego działu finansowego i oddanie tych prac zewnętrznym instytucjom. Dowiedz się, jakie zalety i wady posiada taki wybór i co jest istotne, kiedy wybieramy outsourcing księgowości.
Zakupy według listy niezbędnych produktów
Opracowanie: Z.M.Pekpol Ostrołęka
Źródło: Z.M.Pekpol Ostrołęka

Oszczędności w kuchennym budżecie

Na kondycję domowego budżetu narzeka już większość z nas. Natomiast okazuje się, że zarobione pieniądze po prostu przejadamy i tracimy na bieżące potrzeby. Dlatego oszczędzanie powinniśmy zacząć od kuchni, z którą związane są ogromne wydatki.

W czasach kryzysu warto wprowadzić w życie kilka prostych zasad. Nie chodzi o głodówkę, lecz racjonalne gospodarowanie jedzeniem. Oto 4 cenne wskazówki, które pozwolą ci zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Nie jest to bez znaczenia, szczególnie przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.
Zakupy
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Zakupy z dzieckiem

Polska rodzina to coraz częściej model 2+1. Niegdyś decyzje w sprawie zakupów podejmowali rodzice, dziś ulegają oni wpływom dzieci, które stały się motorem handlu i inicjatorem większości zakupów. Czy jest to wynik złego wychowania czy też dobrobytu społeczeństwa?
budynek Living Tomorrow
Opracowanie: Firma XELLA Polska Sp. z o.o.
Źródło: Firma XELLA Polska Sp. z o.o.

Plusy coachingu

W nowym tysiącleciu dużo firm szuka doskonałych specjalistów od coachingu umiejących dobrze przekazać własną ogromną wiedzę, którą szczególnie mocno cenią sobie wielkie firmy ,jak również liczne przedsiębiorstwa. Aby dobrze wybrać spośród propozycji trenerów najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Podczas wyboru lepiej nie kierować się wyłącznie reklamami, ale również osądami tylko znanych specjalistów obznajomionych z zagadnieniem czy prasowych rankingów.

Zarządzanie domowym budżetem - wydatki na pieluchy

Dziecko to wielka odpowiedzialność. Wraz z jego narodzinami zmienia się kompletnie model budżetu domowego. Jednym z większych, regularnych wydatkówpieluchy. Ich koszt dla jednego dziecka może sięgać nawet 250 zł miesięcznie.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Jak odzyskać kontrolę nad budżetem w związku?

Jedno z nich rozrzutne podczas gdy drugie chce oszczędzać – organizacja domowego budżetu nie jest sprawą prostą. Szczególnie, jeśli związek nie posiada statusu małżeństwa. Wtedy, przed świeżo upieczonymi współlokatorami staje widmo finansowego sporu o wspólne finanse.
Oszczędzanie, pieniądze
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Finansowy portret Polki

Kobiety coraz częściej sprawują kontrolę nad domowym budżetem, planują terminowego spłacania kredytu czy też zaciągniętych pożyczek. Jednak pomimo rozsądku, nieraz zdarza się im żyć „od pierwszego do pierwszego”. Jakie są tego powody oraz jak temu zaradzić?