X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Biuro
W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy
Opracowanie: Etap Sofa
Źródło: Etap Sofa

W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy

Miejsce pracy to niekoniecznie biuro. Dlaczego nie pozwolić sobie na luksus home office, jeśli mamy taką możliwość? Etap Sofa wychodzi naprzeciw nowym zawodowym trendom, by pozwolić nam pracować w komfortowych warunkach – niezależnie od lokalizacji.
Narty, sporty zimowe
Opracowanie: boogy_man
Źródło: www.sxc.hu

Propozycje dla każdej osoby, na sezon zima 2013

Zima 2013 pozytywnie zadziwiła narciarzy na tyle niskimi temperaturami, że śmiganie na śniegu jest nadal możliwe. Gdy posiadasz wolne dni do zagospodarowania, warto odwiedzić biuro turystyczne i zaznajomić się z ofertami last minute. Wśród nich z przekonaniem odnajdziemy coś, dla osób lubiących narty Andora jest na przykład niezmiernie ciekawą propozycją, wybieraną także przez sławy.
formuła
Źródło: altervista.org

Jak zorganizować wypad na formułę?

Każdy prawdziwy kibic marzy o tym, aby obejrzeć zawody na żywo oraz przeżyć niezwykłe emocje. Wyjazdy na formułę 1 rzadko organizowane są przez biura turystyczne i dlatego też mamy zamiar podpowiedzieć jak można zrobić to na własna rękę.
Thomas-it
Źródło: www.thomas-it.pl

Zaopatrzenie firmy w sprzęt komputerowy

Zaopatrzenie powierzchni biurowych w sprzęt komputerowy dla firm, to czynnik wpływający na jego funkcjonowanie. właśnie dlatego, powinno to być wykonane na najwyższym poziomie. Na samym początkuorganizowania biura, należy zastanowić się nad paroma ważnymi kwestiami. Przykładowo, jest to instalacja systemów operacyjnych. Jak dobrać go tak, by był dostosowany do firmy go używającej. Powinno się także wybrać sposób zaopatrzenia biura w internet. Do wyboru mamy połączenie kablowe i wi-fi.
Opracowanie: annia316

Księgowość w Olsztynie

Zdarza się, że nie sposób zatrudnić kompetentnego księgowego do rozporządzania firmowymi finansami. W takim przypadku należy skorzystać z wsparcia wyszkolonych specjalistów, którzy pracują w ramach biura rachunkowego. Plusów takiego wsparcia jest sporo. Primo, mamy zapewnienie, że zatrudnieni ludzi to kompetentni fachowcy, którzy znają sprawy finansowe jak własną kieszeń.
Biuro, ergonomiczne stanowisko pracy
Opracowanie: Tempur
Źródło: Tempur

Jak stworzyć ergonomiczne stanowisko pracy?

Co zrobić żeby praca przy biurku nie była męczarnią i jak zapobiegać przewlekłym dolegliwościom kręgosłupa? Dla osób, które przez większość czasu w pracy siedzą przy biurku, priorytetem powinna być organizacja ergonomicznego stanowiska.

Według ogólnopolskich badań „Ergotest”, tylko 2% ankietowanych pracuje na stanowiskach, które całkowicie spełniają wymogi ergonomii*. Z kolei aż 53% badanych pracujących za biurkiem odczuwa bóle pleców lub karku.
Czyszczenie rolet
Opracowanie: VERTEX S.A.
Źródło: VERTEX S.A.

Usługi sprzątania oferowane przez zewnętrzne firmy – warto skorzystać?

Dla właścicieli dużych powierzchni mieszkalnych, biurowych, sklepowych, użytkowych zatrudnienie firmy sprzątającej niesie mnóstwo korzyści. Popatrzmy na najważniejsze plusy outsourcingu przy sprzątaniu.
lampki
Opracowanie: IKEA

Jak stworzyć klimat i zadbać o funkcjonalność oświetlenia?

Doskonałe oświetlenie to w uproszczeniu takie, które łączy funkcjonalność z odpowiednim efektem dekoracyjnym. Chyba każdy pragnie mieć nastrojowe wnętrze, a przy tym móc z łatwością czytać prasę. Co gorsze wszystkie pomieszczenia wymagają innych rozwiązań. Jak się nie zgubić w gąszczu propozycji i trafnie dobrać idealne rozwiązania dla naszego domu?
biuro
Opracowanie: Armstrong
Źródło: Armstrong

Komfortowe i funkcjonalne biuro

Od dłuższego czasu obserwujemy diametralne zmiany w charakterze pracy. Dziś coraz częściej pracujemy w biurach, w których spędzamy średnio około 2000 godzin rocznie. W związku z tym, projektanci współczesnych biurowców stają przed wyzwaniem - co zrobić, aby przestrzeń biurowa była nie tylko estetyczna, funkcjonalna, ale i komfortowa?
praca
Opracowanie: Moll
Źródło: Moll

Ergonomia w pracy biurowej

Siedzenie przy biurku bywa uciążliwe. 40 godzin w pracy, nadgodziny i do tego czas spędzony przed komputerem w domu. Większość z nas przyjmuje wówczas nieprawidłową postawę, co wpływa na stan naszego zdrowia, zwłaszcza na kręgosłup.
1 2 3 4