X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Legnoart
stojaki na wino
Opracowanie: Blomus, Legnoart, MENU

Winne leniuchowanie

Wino, świadome swojej pozycji, jako najstarszego trunku świata, jest kapryśne. Wymaga specjalnych względów i oprawy. Wielorakość win i rosnące grono jego wymagających wielbicieli sprowokowały światowych designerów do stworzenie specyficznego "ruchu" na rzecz eksponowania walorów dojrzałego wina.
chlebowniki
Opracowanie: Legnoart

Pasjonat kabrioletów

Człowiek kocha się rozpieszczać. Między innymi dlatego wymyślił kabriolet. Samochód, w którym przyjemność sprowadza się do bardzo zmysłowego odczuwania wiatru na twarzy, wsłuchiwania się w szum umykającej spod kół drogi. Kabriolet to wcielona radość przemieszczania się. Jazda dla samego podróżowania to jest coś, czego nie da się zapomnieć.
Taca z linii Ocean
Opracowanie: Skagerak Denmark
Źródło: www.SmakProstoty.pl

Jak serwować, to stylowo - luksusowe tace barowe

Można podawać komuś kawę, czy herbatę z pierwszej ręki - czyli całkiem po prostu, niosąc za uchwyt kubek, czy filiżankę. Można też niezbyt subtelnie serwować drink, palcując stopkę kieliszka, czy oszronione ścianki szkła barowego.
noże do sera
Opracowanie: Legnoart
Źródło: www.silnapozycja.pl

Sero-fanatyzm - czyli o zestawach noży do sera

Sero-fanatyzm ma w sobie wiele magii. Przede wszystkim – jest niekończącą się smakową podróżą w krainę o wielkiej różnorodności przybierającej z reguły żółtą barwę. Sero-fanatyzm łączy się z pełną maestrii sztuką serwowania serowych półmisków, pełnego namaszczenia krojenia serów. Kto kocha ser, ten wie, że obcowanie z tym znanym człowiekowi już od ponad 5 tysięcy lat genialnym „wynalazkiem” nigdy się nie nudzi...
noże do sera Legnoart
Opracowanie: Legnoart

Sero-fanatyzm - czyli o zestawach noży do sera

Sero-fanatyzm ma w sobie wiele magii. Przede wszystkim – jest niekończącą się smakową podróżą w krainę o wielkiej różnorodności przybierającej z reguły żółtą barwę. Sero-fanatyzm łączy się z pełną maestrii sztuką serwowania serowych półmisków, pełnego namaszczenia krojenia serów. Kto kocha ser, ten wie, że obcowanie z tym znanym człowiekowi już od ponad 5 tysięcy lat genialnym "wynalazkiem" nigdy się nie nudzi.
stojak na gazety
Opracowanie: Legnoart
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/ext/producenci/29/3/60

Prasowe „Archiwum X”

Plotki ze wszystkich kontynentów, zdjęcia z każdego zakamarka świata, doniesienia największych agencji prasowych, kąśliwe felietony na temat wielkich tego globu – wszystko mieści się w prasie rozpartej w luksusowym stojaku na czasopisma włoskiej firmy Legnoart. Cała Ziemia zamknięta w stojaku Edito. Zabawne jest, że nie trzeba ruszać się z domu, by dobrze wiedzieć, co w świecie piszczy.
stojaki na wino
Opracowanie: Legnoart
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/ext/wyszukiwarka_podstawowa?slowo=Enoteca

Wino w jesionowym uścisku

Wino, jak wszystko, co istotne na tym świecie, wymaga opieki i troski. By smakowało naprawdę dobrze, nie można go wstawiać na całe dnie do lodówki, mącić, gwałtownie przechylając butelkę. Takie zabiegi na pewno nie wyjdą na zdrowie markowemu, szlachetnemu trunkowi.
korkociąg
Opracowanie: Legnoart

Znokautowany korek

Dziś spojrzymy na sprawę otwierania wina i luksusowych korkociągów… od korka strony. Ta perspektywa z reguły pomijana jest wstydliwym milczeniem. Korkowi mało kiedy poświęca się należytą uwagę. Wszyscy ciągle piszą o winie i korkociągach. A proszę sobie wyobrazić, że korek też ma tu coś do powiedzenia.
patery Legnoart
Opracowanie: Legnoart

Meksykańskie chrupanie sombrera

Gdy południowy żar Meksyku leje się z nieba, znużony skwarem Meksykanin z ulgą wyciąga przed siebie długie, odziane w kowbojskie buty nogi. Leniwym ruchem zsuwa na oczy rondo sombrera. Ledwie dostrzegalnym gestem poprawia wiszącego u boku colta.
pojemniki
Opracowanie: Skagerak Denmark, Legnoart

Tajemnica hermetycznego "chomika"

Cerber kuchennych skarbów, mecenas mąki, dobrodziej cukru, anioł stróż kaszy i makaronu – tak w skojarzeniowym skrócie nazwalibyśmy chomikujące pyszności hermetyczne pojemniki znanych światowych marek. Póki komuś nie przeszkadza wysypująca się na półkę mąka, póty nie myśli o istnieniu przydatnych pomocników kuchennych, jakimi są szczelne pojemniki na sypkie produkty.