X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Targi
Ford Focus RS 2009
Płytki ceramiczne, Seria Millenium Magma, prod. Bestile
Opracowanie: Bestile
Źródło: Coram Poland

Płytkowe zapowiedzi przed targami Cersaie

Do Targów Cersaie pozostało już niewiele czasu. Tymczasem trzej dostawcy płytek ceramicznych Coram Poland uchylili rąbka tajemnicy i pokazali co za kilka tygodni będzie można zobaczyć na ich targowych ekspozycjach.
Stoisko targowe Kaldewei
Opracowanie: Kaldewei
Źródło: Kaldewei

Nowa estetyka kultury kąpieli

Nowoczesna łazienka dąży coraz bardziej w kierunku stworzenia obiektu prestiżowego, którego wewnętrzna architektura awansuje do rangi wyrazu nowej estetyki. Jako prekursor nowego wzornictwa firma Kaldewei ustanawia po raz kolejny nowe kryteria. Na ISH we Frankfurcie – wiodących w świecie targach wyposażenia łazienek, techniki instalacyjnej, energii, urządzeń klimatyzacyjnych i energii odnawialnych, ten europejski lider rynku wanien i brodzików prezentuje nowości i najważniejsze produkty w zakresie świata wanien, brodzików i hydromasażu.
Hongkong kreuje trendy
Opracowanie: www.lifestyleexpo.pl
Źródło: www.lifestyleexpo.pl

Hongkong kreuje trendy

Już po raz trzeci polscy przedsiębiorcy będą mieli niepowtarzalną okazję do nawiązania bezpośrednich kontaktów z producentami z branży modowej, z samego serca Azji. Sposobnością ku temu będą warszawskie targi Lifestyle Expo 2011.
Krzesło stacjonarne Zanusso firmy Dziedzic

Krzesło stacjonarne Zanusso firmy Dziedzic – prostota formy

Wybór krzeseł do sali konferencyjnej czy poczekalni musi być przemyślaną decyzją. Są one istotnym uzupełnieniem wystroju biura, powinny więc oprócz ciekawej stylistyki, zapewniać także odpowiedni komfort siedzenia. Krzesło Zanusso z kolekcji ,,24h at work” firmy Dziedzic, poprzez połączenie unikalnego wyglądu z ergonomią, idealnie spełnia te wymagania.
Targi Lifestyle Expo
Opracowanie: Hill & Knowlton Poland

Targi Lifestyle Expo 2009

Elektroniczne gadżety oraz designerskie elementy dekoracji wnętrz, piękne zabawki i stylowe kobiece torebki, a także wiele innych produktów będzie dostępnych na otwartych dziś w Warszawie Targach Lifestyle Expo.
Łazienka, modne płytki ceramiczne, targi Cevisama 2012
Opracowanie: Max-Fliz
Źródło: Max-Fliz

Nowe trendy w aranżacji łazienek - Cevisama 2012

Modne płytki ceramiczne i trendy w wyposażeniu łazienek - Cevisama 2012 Targi Cevisama, to jedno z najważniejszych wydarzeń europejskich, na którym prezentowane są płytki ceramiczne oraz trendy obowiązujące w aranżacji łazienek.
umywalki
Opracowanie: Marmorin
Źródło: Marmorin

Targi moodForm - design w łazience

Goście targów mogli podziwiać nie tylko stoiska i ekspozycje wystawiających się firm, ale i produkty zakwalifikowane do finału toczącego się w ramach wydarzenia konkursu o prestiżową nagrodę Top Design Award.
płytki ceramiczne
Opracowanie: Venus
Źródło: Max-Fliz

Wystawa Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienkowego

Międzynarodowa Wystaw Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienkowego w tym roku odbyła się już po raz dwudziesty ósmy. Pomimo, że cała branża nie jest w najlepszej kondycji, w dalszym ciągu w Bolonii, na tej najważniejszej na świecie imprezie, prezentującej płytki ceramiczne i wyposażenie łazienek, prezentowane są najnowsze trendy i nowości, które będą królować w łazienkach w najbliższych latach.
autobusy Solaris
Opracowanie: Materiały prasowe

Nowości Solarisa na Targach IAA 2008

Solaris Bus & Coach S.A. podczas Targów IAA Nutzfahrzeuge 2008 w Hanowerze, które odbędą się w dniach 25. września - 2. października, zaprezentuje trzy innowacyjne i ekologiczne pojazdy.
1 2