X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Wrocław
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu
Opracowanie: Instytut Przemiany
Źródło: Instytut Przemiany

Wynajem sal treningowych

Sale konferencyjne i szkoleniowe to na dzień dzisiejszy niezwykle często poszukiwane obiekty do wynajęcia. Bardzo wiele przedsiębiorstw organizuje lub ma w planach zorganizowanie szkolenia. Związane jest to nie tylko z kwestiami finansowymi, ale również z przeszkodami o charakterze organizacyjnym. Trzeba pamiętać o tym, by z odpowiednim wyprzedzeniem zająć się dokonaniem wyboru miejsca oraz sprawami związanymi z wynajmem.
wnętrze biura

Wrocław i rynek nieruchomości

Dobrze by było mieć własne lokum, jednak konto świeci pustkami? To popularny kłopot wszystkich młodych małżeństw, niełatwo również go rozwiązać. Również rynek lokali dla firm nie jest łatwy, choć można wyszukać lokale jak choćby na stronie http://www.nieruchomosci.surfland.pl. W artykule bardziej szczegółowo dowiemy się jakie są realia rynku lokali we Wrocławiu.
Opracowanie: SimonShaw

Wrocław – jak znaleźć fotografa na ślub?

Połączenie węzłem małżeńskim dwojga ludzi to wielka chwila w życiu. Dlatego też wszystko wtedy ma być cudowne, przemyślane i perfekcyjne. Uroczystość, w czasie której młoda para przysięga sobie coś tak wielkiego, jak bycie razem do końca swoich dni, aż się prosi, by zostać zatrzymana na trwałych zdjęciach.

Jak zorganizować przyjęcie we Wrocławiu

Wielu z nas przynajmniej kilka razy w życiu staje przed koniecznością zorganizowania jakiejś imprezy okolicznościowej. Przygotowujemy wesele, chrzciny, komunię dla dziecka, bywa, że dostajemy polecenie by zorganizować służbowy bankiet. Jest tego dużo, zatem warto wiedzieć jak to zrobić. Istnieją tak właściwie dwa rozwiązania.
Muzeum kolejnictwa
Opracowanie: Muzeum techniki
Źródło: Muzeum techniki

Szlak Zabytków Komunikacji na Dolnym Śląsku – otwarcie już 2 czerwca

W ostatnim czasie trzy muzea z Dolnego Śląska połączyły swoje siły. Efekt? Nowy projekt turystyczny o nazwie Szlak zabytków komunikacji na Dolnym Śląsku.
Rzeźba Zabłąkana chmura, autorstwa Ludwiki Ogorzelec
Opracowanie: Ludwika Ogorzelec
Źródło: Grupa Archicom

Ofensywa sztuki – wernisaż w Ogrodach Hallera

Kolejna rzeźba miejska wzbogaci artystycznie wrocławską przestrzeń miejską. Tym razem "Zabłąkana chmura", autorstwa Ludwiki Ogorzelec, stanie się oficjalną wizytówką Ogrodów Hallera. Oficjalne odsłonięcie dzieła odbędzie się 23 maja o godzinie 20.00. Wstęp wolny.
Arboryści
Opracowanie: Wojciech Wandzel
Źródło: Wojciech Wandzel

I Mistrzostwa Polski we Wspinaczce Drzewnej

I Mistrzostwa Polski we Wspinaczce Drzewnej odbędą się w dniach od 19-22 kwietnia w Słupsku (Dolina Charlotty Resort&SPA). Organizatorem imprezy jest Federacja Arborystów Polskich, która we współpracy z Prezydentem Maciejem Kobylińskim i dzięki akceptacji ISA będzie promowała pozytywne praktyki w pielęgnacji i ochronie drzew.
Olimpia Port
Opracowanie: Grupa Archicom
Źródło: Grupa Archicom

Wygraj bilety na największe wydarzenia kulturalne we Wrocławiu!

Konkurs "Ulice Olimpii Port" został oficjalnie przedłużony! Poszukiwania nowych nazw dla ulic wrocławskiej dzielnicy zakończymy 2 kwietnia. Laureaci konkursu otrzymają podwójne wejściówki na najważniejsze wiosenne wydarzenia kulturalne!
Wernisaż w Loftach Platinum, "Krystalizacja przestrzeni" Ludwiki Ogorzelec
Opracowanie: Czesław Chwiszczuk
Źródło: Grupa Archicom

W pionie, w poziomie, w przestrzeni - wernisaż w Loftach Platinum

W najbliższą środę o godz. 19.30 siedmiu wrocławskich twórców zaprezentuje swoje prace w ramach wystawy zbiorowej pod tytułem „W pionie, w poziomie, w przestrzeni”.
Hotel Amber
Opracowanie: Hotel Amber
Źródło: Hotel Amber

Propozycje sylwestrowej nocy

Do Sylwestra pozostały już niespełna trzy tygodnie. To ostatni dzwonek, by przyjrzeć się tegorocznym ofertom i zaplanować szampańską zabawę w gronie przyjaciół lub rodziny.
1 2 3